Створити сайт
Хочу себе сайт
@ADVMAKER@

3-й чемпіонат з міні-футболу "Екстра ліга"




 

Турнірна таблиця

М

Команда

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

«Рятівник» (Кропивницький)

4

3

0

1

18

10

+8

9

2

«Земельник» (Кропивницький)

4

3

0

1

21

14

+7

9

3

«Єлисаветградські Орли» (Кропивницький)

4

2

0

2

21

21

0

6

4

ФК «Інгул» (Кіровоградський)

4

2

0

2

13

13

0

6

5

«Україна-Дудляр» (Кропивницький)

4

1

0

3

14

18

-4

3

6

ФК«Арсенал» (Кропивницький)

4

1

0

3

12

23

-11

3

 

 

Бомбардири

Прізвище

Команда

Голи

Карпінець Антон

«Земельник»

12

Пройдак Віталій

«Єлисаветградські»

5

 

 

  

Футболісти, які пропускають наступний матч

Прізвище

Команда

Дата

Дергаленко Олександр

«Земельник»

22.05.2019

Барбанов Дмитро

«Земельник»

22.05.2019

Скоров Максим

«Рятівник»

22.05.2019

Лобода Вадим

«Єлисаветградські»

22.05.2019

    

 


Календар матчів

Дата

Майданчик

Початок

Господарі

Рахунок

Гості

1 тур

24.04

Юність

19:00

Єлисаветградські

3:4

ФК Інгул

05.05

Юність

17:30

ФК Арсенал

2:8

Рятівник

24.04

Юність

21:00

Україна-Дудляр

3:5

Земельник

2 тур

01.05

Юність

19:00

ФК Інгул

2:5

Земельник

01.05

Юність

20:00

Рятівник

5:2

Україна-Дудляр

01.05

Юність

21:00

Єлисаветградські

7:4

ФК Арсенал

3 тур

08.05

Юність

19:00

ФК Арсенал

2:6

ФК Інгул

08.05

Юність

20:00

Україна-Дудляр

7:4

Єлисаветградські

08.05

Юність

21:00

Земельник

5:2

Рятівник

4 тур

15.05

Юність

19:00

ФК Інгул

1:3

«Рятівник»

14.05

Юність

20:00

Єлисаветградські

7:6

Земельник

15.05

Юність

21:00

ФК Арсенал

4:2

Україна-Дудляр

5 тур

22.05

Юність

19:00

Україна-Дудляр

 

ФК Інгул

22.05

Юність

20:00

Земельник

 

ФК Арсенал

22.05

Юність

21:00

Рятівник

 

Єлисаветградські

6 тур

29.05

Юність

19:00

ФК Інгул

 

Єлисаветградські

29.05

Юність

20:00

Рятівник

 

ФК Арсенал

29.05

Юність

21:00

Земельник

 

Україна-Дудляр

7 тур

05.06

Юність

19:00

Земельник

 

ФК Інгул

05.06

Юність

20:00

Україна-Дудляр

 

Рятівник

05.06

Юність

21:00

ФК Арсенал

 

Єлисаветградські

8 тур

12.06

Юність

19:00

ФК Інгул

 

ФК Арсенал

12.06

Юність

20:00

Єлисаветградські

 

Україна-Дудляр

12.06

Юність

21:00

Рятівник

 

Земельник

9 тур

19.06

Юність

19:00

Рятівник

 

ФК Інгул

19.06

Юність

20:00

Земельник

 

Єлисаветградські

19.06

Юність

21:00

Україна-Дудляр

 

ФК Арсенал

10 тур

04.09

Юність

19:00

ФК Інгул

 

Україна-Дудляр

04.09

Юність

20:00

ФК Арсенал

 

Земельник

04.09

Юність

21:00

Єлисаветградські

 

Рятівник

11 тур

11.09

Юність

19:00

Єлисаветградські

 

ФК Інгул

11.09

Юність

20:00

ФК Арсенал

 

Рятівник

11.09

Юність

21:00

Україна-Дудляр

 

Земельник

12 тур

18.09

Юність

19:00

Земельник

 

ФК Інгул

18.09

Юність

20:00

Україна-Дудляр

 

Рятівник

18.09

Юність

21:00

ФК Арсенал

 

Єлисаветградські

13 тур

25.09

Юність

19:00

ФК Арсенал

 

ФК Інгул

25.09

Юність

20:00

Україна-Дудляр

 

Єлисаветградські

25.09

Юність

21:00

Земельник

 

Рятівник

14 тур

02.10

Юність

19:00

ФК Інгул

 

Рятівник

02.10

Юність

20:00

Єлисаветградські

 

Земельник

02.10

Юність

21:00

ФК Арсенал

 

Україна-Дудляр

15 тур

09.10

Юність

19:00

Україна-Дудляр

 

ФК Інгул

09.10

Юність

20:00

Земельник

 

ФК Арсенал

09.10

Юність

21:00

Рятівник

 

Єлисаветградські




Переглядів (1809)