Створити сайт
Хочу себе сайт
@ADVMAKER@

11-й чемпіонат з футзалу "Третя ліга"



 

Турнірна таблиця

М

Команда

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

«Борисфен» (Кропивницький)

9

5

3

1

39

22

+17

18

2

ФК «Новоукраїнка-2»

9

5

2

2

48

32

+16

17

3

ФК «Локомотив» (Помічна)

9

4

4

1

38

29

+9

16

4

«Десант» (Кропивницький)

9

4

3

2

40

29

+11

15

3

«Скіф» (Кропивницький)

9

4

2

3

30

32

-2

14

4

«Фаворит-2» (Кропивницький)

9

4

2

3

35

40

-5

14

5

ФК «Назарівка» (Кропивницький)

9

3

1

5

33

38

-5

10

6

КЗСМ №1 (Кропивницький)

9

3

1

5

28

36

-8

10

7

КМРЕМ» (Кропивницький)

9

2

2

5

30

41

-11

8

8

 ФК «Агроресурс» (Кропивницький)

9

0

0

9

31

53

-22

3

 

 

Бомбардири

Прізвище

Команда

Голи

Монастирний Олег

«Фаворит-2»

16

Сурженко Максим

«Скіф»

12

Дарабанов Руслан

ФК «Новоукраїнка-2»

12

ЯсінМохамед

«Борисфен»

11

Щербатюк Артем

ФК «Локомотив»

11

 

 

 

Футболісти, які пропускають наступний матч

Прізвище

Команда

Дата

Чорноіван Валентин

«Скіф»

20.01.2019

Курильяк Дмитро

ФК «Назарівка»

20.01.2019

 

 


Календар матчів

Дата

Зал

Початок

Господарі

Рахунок

Гості

1 тур

04.11

Енергоспорт

09:00

«КМРЕМ»

5:2

ФК «Агроресурс»

04.11

Енергоспорт

10:00

«Десант»

6:3

ФК «Локомотив»

04.11

Енергоспорт

11:00

«Борисфен»

6:3

«КЗСМ №1»

04.11

Енергоспорт

12:00

ФК «Назарівка»

2:3

«Скіф»

04.11

Енергоспорт

13:00

«Фаворит-2»

3:5

ФК Новоукраїнка-2

2 тур

11.11

Енергоспорт

09:00

ФК «Агроресурс»

6:7

«Скіф»

11.11

Енергоспорт

10:00

«КМРЕМ»

1:5

«Десант»

11.11

Енергоспорт

11:00

«КЗСМ №1»

6:1

«Фаворит-2»

11.11

Енергоспорт

12:00

ФК «Локомотив»

3:3

«Борисфен»

11.11

Енергоспорт

13:00

ФК Новоукраїнка-2

5:6

ФК «Назарівка»

3 тур

18.11

Енергоспорт

09:00

«Десант»

7:5

ФК «Агроресурс

18.11

Енергоспорт

10:00

«Борисфен»

3:1

«КМРЕМ»

18.11

Енергоспорт

11:00

«Фаворит-2»

3:3

ФК «Локомотив»

18.11

Енергоспорт

12:00

ФК «Назарівка»

5:2

«КЗСМ №1»

18.11

Енергоспорт

13:00

«Скіф»

3:3

ФК Новоукраїнка-2

4 тур

25.11

Енергоспорт

09:00

«Десант»

2:2

«Борисфен»

25.11

Енергоспорт

10:00

«КЗСМ №1»

1:3

«Скіф»

25.11

Енергоспорт

11:00

ФК «Локомотив»

6:4

ФК «Назарівка»

25.11

Енергоспорт

12:00

«КМРЕМ»

4:4

«Фаворит-2»

25.11

Енергоспорт

13:00

ФК «Агроресурс»

4:11

ФК Новоукраїнка-2

5 тур

02.12

Енергоспорт

09:00

«Борисфен»

2:1

ФК «Агроресурс»

02.12

Енергоспорт

10:00

«Фаворит-2»

5:4

«Десант»

02.12

Енергоспорт

11:00

ФК «Назарівка»

5:7

«КМРЕМ»

02.12

Енергоспорт

12:00

«Скіф»

1:5

ФК «Локомотив»

02.12

Енергоспорт

13:00

ФК Новоукраїнка-2

7:2

«КЗСМ №1»

6 тур

09.12

Енергоспорт

09:00

ФК «Агроресурс»

2:4

«КЗСМ №1»

09.12

Енергоспорт

10:00

«Борисфен»

10:3

«Фаворит-2»

09.12

Енергоспорт

11:00

«КМРЕМ»

2:7

«Скіф»

09.12

Енергоспорт

12:00

«Десант»

4:4

ФК «Назарівка»

09.12

Енергоспорт

13:00

ФК «Локомотив»

3:2

ФК Новоукраїнка-2

7 тур

16.12

Енергоспорт

09:00

«КЗСМ №1»

3:3

ФК «Локомотив»

16.12

Енергоспорт

10:00

ФК «Назарівка»

3:2

«Борисфен»

16.12

Енергоспорт

11:00

«Скіф»

4:4

«Десант»

16.12

Енергоспорт

12:00

«Фаворит-2»

7:4

ФК «Агроресурс»

16.12

Енергоспорт

13:00

ФК Новоукраїнка-2

5:3

«КМРЕМ»

8 тур

13.12

Енергоспорт

18:00

ФК «Назарівка»

2:4

ФК «Агроресурс»

23.12

Енергоспорт

10:00

«Скіф»

2:4

«Фаворит-2»

23.12

Енергоспорт

11:00

ФК «Локомотив»

4:4

«КМРЕМ»

23.12

Енергоспорт

12:00

«КЗСМ №1»

1:6

«Десант»

23.12

Енергоспорт

17:00

ФК Новоукраїнка-2

6:6

«Борисфен»

9 тур

13.01

Енергоспорт

09:00

«Фаворит-2»

5:2

ФК «Назарівка»

13.01

Енергоспорт

10:00

«КМРЕМ»

3:6

«КЗСМ №1»

13.01

Енергоспорт

11:00

ФК «Агроресурс»

3:8

ФК «Локомотив»

13.01

Енергоспорт

12:00

«Борисфен»

5:0

«Скіф»

13.01

Енергоспорт

13:00

«Десант»

2:4

ФК Новоукраїнка-2

10 тур

20.01

Енергоспорт

09:00

ФК «Агроресурс»

 

«КМРЕМ»

20.01

Енергоспорт

10:00

ФК «Локомотив»

 

«Десант»

20.01

Енергоспорт

11:00

«КЗСМ №1»

 

«Борисфен»

20.01

Енергоспорт

12:00

«Скіф»

 

ФК «Назарівка»

20.01

Енергоспорт

13:00

ФК Новоукраїнка-2

 

«Фаворит-2»

11 тур

27.01

Енергоспорт

09:00

«Скіф»

 

ФК «Агроресурс»

27.01

Енергоспорт

10:00

«Десант»

 

«КМРЕМ»

27.01

Енергоспорт

11:00

«Фаворит-2»

 

«КЗСМ №1»

27.01

Енергоспорт

12:00

«Борисфен»

 

ФК «Локомотив»

27.01

Енергоспорт

13:00

ФК «Назарівка»

 

ФК Новоукраїнка-2

12 тур

03.02

Енергоспорт

09:00

ФК «Агроресурс

 

«Десант»

03.02

Енергоспорт

10:00

«КМРЕМ»

 

«Борисфен»

03.02

Енергоспорт

11:00

ФК «Локомотив»

 

«Фаворит-2»

03.02

Енергоспорт

12:00

«КЗСМ №1»

 

ФК «Назарівка»

03.02

Енергоспорт

13:00

ФК Новоукраїнка-2

 

«Скіф»

13 тур

10.02

Енергоспорт

09:00

«Борисфен»

 

«Десант»

10.02

Енергоспорт

10:00

«Скіф»

 

«КЗСМ №1»

10.02

Енергоспорт

11:00

ФК «Назарівка»

 

ФК «Локомотив»

10.02

Енергоспорт

12:00

«Фаворит-2»

 

«КМРЕМ»

10.02

Енергоспорт

13:00

ФК Новоукраїнка-2

 

ФК «Агроресурс»

14 тур

17.02

Енергоспорт

09:00

ФК «Агроресурс»

 

«Борисфен»

17.02

Енергоспорт

10:00

«Десант»

 

«Фаворит-2»

17.02

Енергоспорт

11:00

«КМРЕМ»

 

ФК «Назарівка»

17.02

Енергоспорт

12:00

ФК «Локомотив»

 

«Скіф»

17.02

Енергоспорт

13:00

«КЗСМ №1»

 

ФК Новоукраїнка-2

15 тур

24.02

Енергоспорт

09:00

«КЗСМ №1»

 

ФК «Агроресурс»

24.02

Енергоспорт

10:00

«Фаворит-2»

 

«Борисфен»

24.02

Енергоспорт

11:00

«Скіф»

 

«КМРЕМ»

24.02

Енергоспорт

12:00

ФК «Назарівка»

 

«Десант»

24.02

Енергоспорт

13:00

ФК Новоукраїнка-2

 

ФК «Локомотив»

16 тур

03.03

Енергоспорт

09:00

«Борисфен»

 

ФК «Назарівка»

03.03

Енергоспорт

10:00

ФК «Агроресурс»

 

«Фаворит-2»

03.03

Енергоспорт

11:00

«Десант»

 

«Скіф»

03.03

Енергоспорт

12:00

ФК «Локомотив»

 

«КЗСМ №1»

03.03

Енергоспорт

13:00

«КМРЕМ»

 

ФК Новоукраїнка-2

17 тур

10.03

Енергоспорт

09:00

ФК «Локомотив»

 

ФК «Агроресурс»

10.03

Енергоспорт

10:00

«КЗСМ №1»

 

«КМРЕМ»

10.03

Енергоспорт

11:00

ФК «Назарівка»

 

«Фаворит-2»

10.03

Енергоспорт

12:00

«Скіф»

 

«Борисфен»

10.03

Енергоспорт

13:00

ФК Новоукраїнка-2

 

«Десант»

18 тур

17.03

Енергоспорт

09:00

«Фаворит-2»

 

«Скіф»

17.03

Енергоспорт

10:00

ФК «Агроресурс»

 

ФК «Назарівка»

17.03

Енергоспорт

11:00

«КМРЕМ»

 

ФК «Локомотив»

17.03

Енергоспорт

12:00

«Десант»

 

«КЗСМ №1»

17.03

Енергоспорт

13:00

«Борисфен»

 

ФК Новоукраїнка-2



Переглядів (9894)