Створити сайт
Хочу себе сайт
@ADVMAKER@

11-й чемпіонат з футзалу "Перша ліга"




 

Турнірна таблиця

М

Команда

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

ФК «Інгул» (Кіровоградський р-н)

2

2

0

0

15

2

+13

6

2

«Бобринець» ()

2

2

0

0

19

8

+11

6

3

ФК «Новий-Парадіз» (Кропивницький)

2

2

0

0

11

5

+6

6

4

ФК «Динамо» (Компаніївський р-н)

2

1

0

1

7

3

+4

3

5

«Дніпро-Кіровоград» (Кропивницький)

2

1

0

1

11

15

-4

3

6

«Агроноватор» (Кропивницький)

2

1

0

1

2

9

-7

3

7

«Найк» (Кропивницький)

2

0

1

1

9

12

-3

1

8

ФК «Компаніївка» ()

2

0

1

1

7

12

-5

1

9

«Моноліт» (Кропивницький)

2

0

0

2

6

11

-5

0

10

«Євгеніка» (Кропивницький)

2

0

0

2

4

14

-10

0

 

 

Бомбардири

Прізвище

Команда

Голи

Потьомка Віталій

«Бобринець»

7

Квашенко Сергій

«Бобринець»

5

Авгутов Антон

ФК «Інгул»

4

Іванець Володимир

ФК Компаніївка

4

Іщенко Дмитро

ФК Інгул

4

Кирилюк Віктор

ФК «Новий-Парадіз»

4

 

 

 

 

Футболісти, які пропускають наступний матч

Прізвище

Команда

Дата

Мітькін Ігор

«Найк»

17.11.2018

Подколзін Ярослав

«Найк»

17.11.2018

 

 


Календар матчів

Дата

Зал

Початок

Господарі

Рахунок

Гості

1 тур

03.11

Енергоспорт

17:00

ФК Компаніївка

2:7

ФК «Інгул»

03.11

Енергоспорт

18:00

«Бобринець»

7:5

«Моноліт»

03.11

Енергоспорт

19:00

ФК Новий-Парадіз

7:4

«Найк»

03.11

Енергоспорт

20:00

«Дніпро-Кіровог»

8:3

«Євгеніка»

03.11

Енергоспорт

21:00

«Агроноватор»

2:1

ФК «Динамо»

2 тур

10.11

Енергоспорт

17:00

ФК «Інгул»

8:0

«Агроноватор»

10.11

Енергоспорт

18:00

«Євгеніка»

1:6

ФК «Динамо»

10.11

Енергоспорт

19:00

«Найк»

5:5

ФК Компаніївка

10.11

Енергоспорт

20:00

«Моноліт»

1:4

ФК Новий-Парадіз

10.11

Енергоспорт

21:00

«Дніпро-Кіровог»

3:12

«Бобринець»

3 тур

17.11

Енергоспорт

17:00

ФК «Динамо»

 

ФК «Інгул»

17.11

Енергоспорт

18:00

ФК Новий-Парадіз

 

«Дніпро-Кіровог»

17.11

Енергоспорт

19:00

ФК Компаніївка

 

«Моноліт»

17.11

Енергоспорт

20:00

«Агроноватор»

 

«Найк»

17.11

Енергоспорт

21:00

«Бобринець»

 

«Євгеніка»

4 тур

24.11

Енергоспорт

17:00

«Євгеніка»

 

ФК «Інгул»

24.11

Енергоспорт

18:00

«Найк»

 

ФК «Динамо»

24.11

Енергоспорт

19:00

«Моноліт»

 

«Агроноватор»

24.11

Енергоспорт

20:00

«Дніпро-Кіровог»

 

ФК Компаніївка

24.11

Енергоспорт

21:00

«Бобринець»

 

ФК Новий-Парадіз

5 тур

01.12

Енергоспорт

17:00

ФК «Інгул»

 

«Найк»

01.12

Енергоспорт

18:00

ФК Компаніївка

 

«Бобринець»

01.12

Енергоспорт

19:00

«Агроноватор»

 

«Дніпро-Кіровог»

01.12

Енергоспорт

20:00

ФК «Динамо»

 

«Моноліт»

01.12

Енергоспорт

21:00

ФК Новий-Парадіз

 

«Євгеніка»

6 тур

08.12

Енергоспорт

17:00

«Моноліт»

 

ФК «Інгул»

08.12

Енергоспорт

18:00

«Євгеніка»

 

«Найк»

08.12

Енергоспорт

19:00

«Дніпро-Кіровог»

 

ФК «Динамо»

08.12

Енергоспорт

20:00

«Бобринець»

 

«Агроноватор»

08.12

Енергоспорт

21:00

ФК Новий-Парадіз

 

ФК Компаніївка

7 тур

15.12

Енергоспорт

17:00

ФК «Інгул»

 

«Дніпро-Кіровог»

15.12

Енергоспорт

18:00

«Агроноватор»

 

ФК Новий-Парадіз

15.12

Енергоспорт

19:00

ФК «Динамо»

 

«Бобринець»

15.12

Енергоспорт

20:00

ФК Компаніївка

 

«Євгеніка»

15.12

Енергоспорт

21:00

«Найк»

 

«Моноліт»

8 тур

22.12

Енергоспорт

17:00

«Бобринець»

 

ФК «Інгул»

22.12

Енергоспорт

18:00

«Дніпро-Кіровог»

 

«Найк»

22.12

Енергоспорт

19:00

«Євгеніка»

 

«Моноліт»

22.12

Енергоспорт

20:00

ФК Новий-Парадіз

 

ФК «Динамо»

22.12

Енергоспорт

21:00

ФК Компаніївка

 

«Агроноватор»

9 тур

29.12

Енергоспорт

17:00

ФК «Інгул»

 

ФК Новий-Парадіз

29.12

Енергоспорт

18:00

ФК «Динамо»

 

ФК Компаніївка

29.12

Енергоспорт

19:00

«Агроноватор»

 

«Євгеніка»

29.12

Енергоспорт

20:00

«Найк»

 

«Бобринець»

29.12

Енергоспорт

21:00

«Моноліт»

 

«Дніпро-Кіровог»

10 тур

12.01

Енергоспорт

17:00

ФК «Інгул»

 

ФК Компаніївка

12.01

Енергоспорт

18:00

«Моноліт»

 

«Бобринець»

12.01

Енергоспорт

19:00

«Найк»

 

ФК Новий-Парадіз

12.01

Енергоспорт

20:00

«Євгеніка»

 

«Дніпро-Кіровог»

12.01

Енергоспорт

21:00

ФК «Динамо»

 

«Агроноватор»

11 тур

19.01

Енергоспорт

17:00

«Агроноватор»

 

ФК «Інгул»

19.01

Енергоспорт

18:00

ФК «Динамо»

 

«Євгеніка»

19.01

Енергоспорт

19:00

ФК Компаніївка

 

«Найк»

19.01

Енергоспорт

20:00

ФК Новий-Парадіз

 

«Моноліт»

19.01

Енергоспорт

21:00

«Бобринець»

 

«Дніпро-Кіровог»

12 тур

26.01

Енергоспорт

17:00

ФК «Інгул»

 

ФК «Динамо»

26.01

Енергоспорт

18:00

«Дніпро-Кіровог»

 

ФК Новий-Парадіз

26.01

Енергоспорт

19:00

«Моноліт»

 

ФК Компаніївка

26.01

Енергоспорт

20:00

«Найк»

 

«Агроноватор»

26.01

Енергоспорт

21:00

«Євгеніка»

 

«Бобринець»

13 тур

02.02

Енергоспорт

17:00

ФК «Інгул»

 

«Євгеніка»

02.02

Енергоспорт

18:00

ФК «Динамо»

 

«Найк»

02.02

Енергоспорт

19:00

«Агроноватор»

 

«Моноліт»

02.02

Енергоспорт

20:00

ФК Компаніївка

 

«Дніпро-Кіровог»

02.02

Енергоспорт

21:00

ФК Новий-Парадіз

 

«Бобринець»

14 тур

09.02

Енергоспорт

17:00

«Найк»

 

ФК «Інгул»

09.02

Енергоспорт

18:00

«Бобринець»

 

ФК Компаніївка

09.02

Енергоспорт

19:00

«Дніпро-Кіровог»

 

«Агроноватор»

09.02

Енергоспорт

20:00

«Моноліт»

 

ФК «Динамо»

09.02

Енергоспорт

21:00

«Євгеніка»

 

ФК Новий-Парадіз

15 тур

16.02

Енергоспорт

17:00

ФК «Інгул»

 

«Моноліт»

16.02

Енергоспорт

18:00

«Найк»

 

«Євгеніка»

16.02

Енергоспорт

19:00

ФК «Динамо»

 

«Дніпро-Кіровог»

16.02

Енергоспорт

20:00

«Агроноватор»

 

«Бобринець»

16.02

Енергоспорт

21:00

ФК Компаніївка

 

ФК Новий-Парадіз

16 тур

23.02

Енергоспорт

17:00

«Дніпро-Кіровог»

 

ФК «Інгул»

23.02

Енергоспорт

18:00

ФК Новий-Парадіз

 

«Агроноватор»

23.02

Енергоспорт

19:00

«Бобринець»

 

ФК «Динамо»

23.02

Енергоспорт

20:00

«Євгеніка»

 

ФК Компаніївка

23.02

Енергоспорт

21:00

«Моноліт»

 

«Найк»

17 тур

02.03

Енергоспорт

17:00

ФК «Інгул»

 

«Бобринець»

02.03

Енергоспорт

18:00

«Найк»

 

«Дніпро-Кіровог»

02.03

Енергоспорт

19:00

«Моноліт»

 

«Євгеніка»

02.03

Енергоспорт

20:00

ФК «Динамо»

 

ФК Новий-Парадіз

02.03

Енергоспорт

21:00

«Агроноватор»

 

ФК Компаніївка

18 тур

09.03

Енергоспорт

17:00

ФК Новий-Парадіз

 

ФК «Інгул»

09.03

Енергоспорт

18:00

ФК Компаніївка

 

ФК «Динамо»

09.03

Енергоспорт

19:00

«Євгеніка»

 

«Агроноватор»

09.03

Енергоспорт

20:00

«Бобринець»

 

«Найк»

09.03

Енергоспорт

21:00

«Дніпро-Кіровог»

 

«Моноліт»




Переглядів (16024)