Створити сайт
Хочу себе сайт
@ADVMAKER@

11-й чемпіонат з футзалу "Екстра ліга"


Турнірна таблиця

М

Команда

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

«Енерго» (Кропивницький)

3

3

0

0

20

3

+17

9

2

«Земельник» (Кропивницький)

3

3

0

0

16

5

+11

9

3

ФК«Арсенал» (Кропивницький)

3

3

0

0

16

10

+6

9

4

ФК «Новоукраїнка» ()

3

2

0

1

16

9

+7

6

5

«Металург» (Кіровоградський)

3

2

0

1

9

6

+3

6

6

«Ельбрук» (Кропивницький)

3

2

0

1

15

13

+2

6

7

ФК «Кропивницький» ()

3

1

0

2

7

12

-5

3

8

«Рятівник» (Кропивницький)

3

1

0

2

8

15

-7

3

9

«Україна-Дудляр» (Кропивницький)

3

0

1

1

7

14

-7

1

10

«Огнеупор» (Кіровоградський)

3

0

1

2

10

18

-8

1

11

«Фаворит» (Кропивницький)

3

0

0

3

8

17

-9

0

12

«Єлисаветградські Орли» (Кропивницький)

3

0

0

3

4

14

-10

0


 

Бомбардири

Прізвище

Команда

Голи

Андрієнко Роман

«Енерго»

7

Федотов Андрій

ФК «Новоукраїнка»

7

Барбанов Сергій

«Енерго»

7

Кілбас Павло

ФК «Арсенал»

6

 

 

Футболісти, які пропускають наступний матч

Прізвище

Команда

Дата

    

 

Представники, які пропускають наступний матч

Прізвище

Команда

Дата

Степашко С.М.

«Земельник»

18.11.2018

Портянко С.П.

ФК «Арсенал»

18.11.2018

 


Календар матчів

Дата

Зал

Початок

Господарі

Рахунок

Гості

1 тур

28.10

Енергоспорт

16:00

ФК «Новоукраїнка»

4:6

«Земельник»

28.10

Енергоспорт

17:00

«Енерго»

7:1

«Єлисаветградські»

28.10

Енергоспорт

18:00

«Металург»

2:3

«Рятівник»

28.10

Енергоспорт

19:00

ФК «Кропивницький

3:2

«Фаворит»

28.10

Енергоспорт

20:00

«Ельбрук»

9:3

«Огнеупор»

28.10

Енергоспорт

21:00

«Україна-Дудляр»

2:5

ФК «Арсенал»

2 тур

04.11

Енергоспорт

16:00

«Рятівник»

1:8

ФК «Новоукраїнка»

04.11

Енергоспорт

17:00

ФК «Кропивницький

2:6

«Енерго»

04.11

Енергоспорт

18:00

«Єлисаветградські»

1:3

«Металург»

04.11

Енергоспорт

19:00

«Фаворит»

6:7

ФК «Арсенал»

04.11

Енергоспорт

20:00

«Земельник»

6:1

«Ельбрук»

04.11

Енергоспорт

21:00

«Огнеупор»

5:5

«Україна-Дудляр»

3 тур

11.11

Енергоспорт

16:00

ФК «Новоукраїнка»

4:2

«Єлисаветградські»

11.11

Енергоспорт

17:00

«Металург»

4:2

ФК Кропивницький

11.11

Енергоспорт

18:00

«Енерго»

7:0

«Фаворит»

11.11

Енергоспорт

19:00

«Ельбрук»

5:4

«Рятівник»

11.11

Енергоспорт

20:00

«Україна-Дудляр»

0:4

«Земельник»

11.11

Енергоспорт

21:00

ФК «Арсенал»

4:2

«Огнеупор»

4 тур

18.11

Енергоспорт

16:00

ФК Кропивницьки

 

ФК «Новоукраїнка»

18.11

Енергоспорт

17:00

«Енерго»

 

«Металург»

18.11

Енергоспорт

18:00

«Фаворит»

 

«Огнеупор»

18.11

Енергоспорт

19:00

«Єлисаветградські»

 

«Ельбрук»

18.11

Енергоспорт

20:00

«Рятівник»

 

«Україна-Дудляр»

18.11

Енергоспорт

21:00

«Земельник»

 

ФК «Арсенал»

5 тур

25.11

Енергоспорт

16:00

ФК «Новоукраїнка»

 

«Енерго»

25.11

Енергоспорт

17:00

«Металург»

 

«Фаворит»

25.11

Енергоспорт

18:00

«Ельбрук»

 

ФК Кропивницький

25.11

Енергоспорт

19:00

«Україна-Дудляр»

 

«Єлисаветградські»

25.11

Енергоспорт

20:00

ФК «Арсенал»

 

«Рятівник»

25.11

Енергоспорт

21:00

«Огнеупор»

 

«Земельник»

6 тур

02.12

Енергоспорт

16:00

«Металург»

 

ФК «Новоукраїнка»

02.12

Енергоспорт

17:00

«Фаворит»

 

«Земельник»

02.12

Енергоспорт

18:00

«Енерго»

 

«Ельбрук»

02.12

Енергоспорт

19:00

ФК Кропивницький

 

«Україна-Дудляр»

02.12

Енергоспорт

20:00

«Єлисаветградські»

 

ФК «Арсенал»

02.12

Енергоспорт

21:00

«Рятівник»

 

«Огнеупор»

7 тур

09.12

Енергоспорт

16:00

ФК «Новоукраїнка»

 

«Фаворит»

09.12

Енергоспорт

17:00

«Ельбрук»

 

«Металург»

09.12

Енергоспорт

18:00

«Україна-Дудляр»

 

«Енерго»

09.12

Енергоспорт

19:00

ФК «Арсенал»

 

ФК Кропивницький

09.12

Енергоспорт

20:00

«Огнеупор»

 

«Єлисаветградські»

09.12

Енергоспорт

21:00

«Земельник»

 

«Рятівник»

8 тур

16.12

Енергоспорт

16:00

ФК «Новоукраїнка»

 

«Ельбрук»

16.12

Енергоспорт

17:00

«Фаворит»

 

«Рятівник»

16.12

Енергоспорт

18:00

«Металург»

 

«Україна-Дудляр»

16.12

Енергоспорт

19:00

«Енерго»

 

ФК «Арсенал»

16.12

Енергоспорт

20:00

ФК Кропивницький

 

«Огнеупор»

16.12

Енергоспорт

21:00

«Єлисаветградські»

 

«Земельник»

9 тур

23.12

Енергоспорт

16:00

«Україна-Дудляр»

 

ФК «Новоукраїнка»

23.12

Енергоспорт

17:00

«Ельбрук»

 

«Фаворит»

23.12

Енергоспорт

18:00

ФК «Арсенал»

 

«Металург»

23.12

Енергоспорт

19:00

«Огнеупор»

 

«Енерго»

23.12

Енергоспорт

20:00

«Земельник»

 

ФК Кропивницький

23.12

Енергоспорт

21:00

«Рятівник»

 

«Єлисаветградські»

10 тур

30.12

Енергоспорт

16:00

ФК «Новоукраїнка»

 

ФК «Арсенал»

30.12

Енергоспорт

17:00

«Ельбрук»

 

«Україна-Дудляр»

30.12

Енергоспорт

18:00

«Фаворит»

 

«Єлисаветградські»

30.12

Енергоспорт

19:00

«Металург»

 

«Огнеупор»

30.12

Енергоспорт

20:00

«Енерго»

 

«Земельник»

30.12

Енергоспорт

21:00

ФК Кропивницький

 

«Рятівник»

11 тур

07.12

Енергоспорт

16:00

«Єлисаветградські»

 

ФК Кропивницький

07.12

Енергоспорт

17:00

«Рятівник»

 

«Енерго»

07.12

Енергоспорт

18:00

«Україна-Дудляр»

 

«Фаворит»

07.12

Енергоспорт

19:00

«Земельник»

 

«Металург»

07.12

Енергоспорт

20:00

«Огнеупор»

 

ФК «Новоукраїнка»

07.12

Енергоспорт

21:00

ФК «Арсенал»

 

«Ельбрук»

12 тур

13.01

Енергоспорт

16:00

«Земельник»

 

ФК «Новоукраїнка»

13.01

Енергоспорт

17:00

«Єлисаветградські»

 

«Енерго»

13.01

Енергоспорт

18:00

«Рятівник»

 

«Металург»

13.01

Енергоспорт

19:00

ФК «Арсенал»

 

«Україна-Дудляр»

13.01

Енергоспорт

20:00

«Огнеупор»

 

«Ельбрук»

13.01

Енергоспорт

21:00

«Фаворит»

 

ФК Кропивницький

13 тур

20.01

Енергоспорт

16:00

ФК «Новоукраїнка»

 

«Рятівник»

20.01

Енергоспорт

17:00

«Енерго»

 

ФК Кропивницький

20.01

Енергоспорт

18:00

«Металург»

 

«Єлисаветградські»

20.01

Енергоспорт

19:00

ФК «Арсенал»

 

«Фаворит»

20.01

Енергоспорт

20:00

«Ельбрук»

 

«Земельник»

20.01

Енергоспорт

21:00

«Україна-Дудляр»

 

«Огнеупор»

14 тур

27.01

Енергоспорт

16:00

«Єлисаветградські»

 

ФК «Новоукраїнка»

27.01

Енергоспорт

17:00

ФК Кропивницький

 

«Металург»

27.01

Енергоспорт

18:00

«Фаворит»

 

«Енерго»

27.01

Енергоспорт

19:00

«Рятівник»

 

«Ельбрук»

27.01

Енергоспорт

20:00

«Земельник»

 

«Україна-Дудляр»

27.01

Енергоспорт

21:00

«Огнеупор»

 

ФК «Арсенал»

15 тур

03.02

Енергоспорт

16:00

ФК «Новоукраїнка»

 

ФК Кропивницьк

03.02

Енергоспорт

17:00

«Металург»

 

«Енерго»

03.02

Енергоспорт

18:00

«Огнеупор»

 

«Фаворит»

03.02

Енергоспорт

19:00

«Ельбрук»

 

«Єлисаветградські»

03.02

Енергоспорт

20:00

«Україна-Дудляр»

 

«Рятівник»

03.02

Енергоспорт

21:00

ФК «Арсенал»

 

«Земельник»

16 тур

10.02

Енергоспорт

16:00

«Енерго»

 

ФК «Новоукраїнка»

10.02

Енергоспорт

17:00

«Фаворит»

 

«Металург»

10.02

Енергоспорт

18:00

ФК Кропивницький

 

«Ельбрук»

10.02

Енергоспорт

19:00

«Єлисаветградські»

 

«Україна-Дудляр»

10.02

Енергоспорт

20:00

«Рятівник»

 

ФК «Арсенал»

10.02

Енергоспорт

21:00

«Земельник»

 

«Огнеупор»

17 тур

17.02

Енергоспорт

16:00

ФК «Новоукраїнка»

 

«Металург»

17.02

Енергоспорт

17:00

«Огнеупор»

 

«Рятівник»

17.02

Енергоспорт

18:00

«Ельбрук»

 

«Енерго»

17.02

Енергоспорт

19:00

«Україна-Дудляр»

 

ФК Кропивницький

17.02

Енергоспорт

20:00

ФК «Арсенал»

 

«Єлисаветградські»

17.02

Енергоспорт

21:00

«Земельник»

 

«Фаворит»

18 тур

24.02

Енергоспорт

16:00

«Фаворит»

 

ФК «Новоукраїнка»

24.02

Енергоспорт

17:00

«Металург»

 

«Ельбрук»

24.02

Енергоспорт

18:00

«Енерго»

 

«Україна-Дудляр»

24.02

Енергоспорт

19:00

ФК Кропивницький

 

ФК «Арсенал»

24.02

Енергоспорт

20:00

«Єлисаветградські»

 

«Огнеупор»

24.02

Енергоспорт

21:00

«Рятівник»

 

«Земельник»

19 тур

03.03

Енергоспорт

16:00

«Ельбрук»

 

ФК «Новоукраїнка»

03.03

Енергоспорт

17:00

«Рятівник»

 

«Фаворит»

03.03

Енергоспорт

18:00

«Україна-Дудляр»

 

«Металург»

03.03

Енергоспорт

19:00

ФК «Арсенал»

 

«Енерго»

03.03

Енергоспорт

20:00

«Огнеупор»

 

ФК Кропивницький

03.03

Енергоспорт

21:00

«Земельник»

 

«Єлисаветградські»

20 тур

10.03

Енергоспорт

16:00

ФК «Новоукраїнка»

 

«Україна-Дудляр»

10.03

Енергоспорт

17:00

«Фаворит»

 

«Ельбрук»

10.03

Енергоспорт

18:00

«Металург»

 

ФК «Арсенал»

10.03

Енергоспорт

19:00

«Енерго»

 

«Огнеупор»

10.03

Енергоспорт

20:00

ФК Кропивницький

 

«Земельник»

10.03

Енергоспорт

21:00

«Єлисаветградські»

 

«Рятівник»

21 тур

17.03

Енергоспорт

16:00

ФК «Арсенал»

 

ФК «Новоукраїнка»

17.03

Енергоспорт

17:00

«Україна-Дудляр»

 

«Ельбрук»

17.03

Енергоспорт

18:00

«Єлисаветградські»

 

«Фаворит»

17.03

Енергоспорт

19:00

«Огнеупор»

 

«Металург»

17.03

Енергоспорт

20:00

«Земельник»

 

«Енерго»

17.03

Енергоспорт

21:00

«Рятівник»

 

ФК Кропивницький

22 тур

15.02

Енергоспорт

16:00

«Фаворит»

 

«Україна-Дудляр»

15.02

Енергоспорт

17:00

«Ельбрук»

 

ФК «Арсенал»

15.02

Енергоспорт

18:00

«Металург»

 

«Земельник»

15.02

Енергоспорт

19:00

ФК «Новоукраїнка»

 

«Огнеупор»

15.02

Енергоспорт

20:00

«Енерго»

 

«Рятівник»

15.02

Енергоспорт

21:00

ФК Кропивницький

 

«Єлисаветградські»


Переглядів (16543)