5-й чемпіонат міста з футзалу.Перша ліга група А

Турнірна таблиця
М Команда І В Н П ЗМ ПМ Р О
1 "Чікаго" 14 10 2 2 91 38

+53

32
2 "Металург" 14 9 3 2 79 40

+39

30
3 УВД"Олімп"

14

9 1 4 74 49 +25 28
4 "Буревісник-2" 14 7 0 7 60 53 +7 21
5 "СКА" 14 6 2 6 52 45 +7 20
6 "Форсаж" 14 5 2 7 53 78 -25 17
7 ФК"Арсенал" 14 4 2 8 57 71 -14 14
8 "Колос" 14 0 0 14 17 109 -92 0

  - переможець І ліги минулих чемпіонатів

 

Бомбардири
Прізвище Команда Голи
Шаравара Юрій УВД"Олімп" 32
Тимофієнко Сергій "Металург" 22
Марченко Станіслав "Форсаж" 21
Карпінець Антон "Чікаго" 20
Колісник Вячеслав "Буревісник-2" 20
Августов Антон "Чікаго" 19
Красовський Руслан УВД"Олімп" 18

 

 

,
Дата Зал Початок Господарі Рахунок Гості
1 тур
12.11.12 СДЮШОР-2 19:50 "СКА" 4:1 "Колос"
18.11.12 Енерго 19:00 ФК"Арсенал" 1:3 УВД"Олімп"
17.11.12 Водник 10:00 "Форсаж" 2:1 "Буревісник-2"
12.11.12 СДЮШОР-2 19:30 "Чікаго" 3:2 "Металург"
2 тур
20.11.12 СДЮШОР-2 17:00 УВД"Олімп" 2:5 “Буревісник-2”
25.11.12 СДЮШОР-2 15.30 “Колос” 3:14 ФК”Арсенал”
19.11.12 СДЮШОР-2 19.50 “СКА” 2:6 “Металург”
24.11.12 Водник 10.00 “Форсаж” 3:12 “Чікаго”
3 тур
02.12.12 Енерго 19.00 ФК”Арсенал” 3:3 “Металург”
02.12.12 СДЮШОР-2 15.30 “Колос” 0:3 “Буревісник-2”
01.12.12 Водник 10.00 “Форсаж” 3:7 УВД”Олімп”
03.12.12 СДЮШОР-2 19.30 “Чікаго” 2:1 “СКА”
4 тур
15.12.12
Водник 10.00 “Форсаж” 13:3 “Колос”
12.12.12 СДЮШОР-2 21.00 “Металург”  5:4 “Буревісник-2”
09.12.12 Енерго 19.00 ФК”Арсенал”  6:5 “СКА”
27.01.13 СДЮШОР-2 17.00 УВД”Олімп” 2:7 “Чікаго”
5 тур
17.12.12 СДЮШОР-2 19.50 “СКА” 5:2 “Буревісник-2”
22.12.12 Водник 10.00 “Форсаж” 4:8 “Металург”
23.12.12 СДЮШОР-2 15.30 “Колос” 6:18 УВД”Олімп”
17.12.12 СДЮШОР-2 19.30 “Чікаго” 8:4 ФК”Арсенал”
6 тур
08.01.13 СДЮШОР-2 17:00 УВД"Олімп" 4:6 "Металург"
12.01.13 Водник 10:00 "Форсаж" 5:5 "СКА"
13.01.13 Енерго 19:00 ФК"Арсенал" 2:9 "Буревісник-2"
13.01.13 СДЮШОР-2 19:30 "Чікаго" 16:2 "Колос"
7 тур
19.01.13 Водник 10:00 "Форсаж" 3:2 ФК"Арсенал"
15.01.13 СДЮШОР-2 17:00 УВД"Олімп" 4:5 "СКА"
20.01.13 СДЮШОР-2 15:30 "Колос" 2:20 "Металург"
21.01.13 СДЮШОР-2 19:30 "Чікаго" 8:4 "Буревісник-2"
8 тур
27.01.13 СДЮШОР-2 15:30 “Колос” 0:3 “СКА”
22.01.13 СДЮШОР-2 17:00 УВД”Олімп” 4:3 ФК”Арсенал”
25.01.13 КДПУ 19:00 “Буревісник-2” 5:3 “Форсаж”
23.01.13 СДЮШОР-2 21:00 “Металург” 3:1 “Чікаго”
9 тур
01.02.13 КДПУ 19:00 “Буревісник-2” 6:7 УВД”Олімп”
03.02.13 Енерго 19:00 ФК”Арсенал” 3:0 “Колос”
30.01.13 СДЮШОР-2 21:00 “Металург” 5:5 “СКА”
28.01.13 СДЮШОР-2 19:30 "Чікаго" 14:4 “Форсаж”
10 тур
06.02.13 СДЮШОР-2 21:00 “Металург” 10:2 ФК”Арсенал”
08.02.13 КДПУ 19:00 “Буревісник-2” 3:0 “Колос”
05.02.13 СДЮШОР-2 18:00 УВД”Олімп” 9:2 “Форсаж”
04.02.13 СДЮШОР-2 19:50 “СКА” 3:2 “Чікаго”
11 тур
10.02.13 СДЮШОР-2 15:30 "Колос" 0:3 "Форсаж"
15.02.13 КДПУ 19:00 "Буревісник-2" 4:7 "Металург"
11.02.13 СДЮШОР-2 19:50 "СКА" 6:0 ФК"Арсенал"
11.02.13 СДЮШОР-2 19:30 "Чікаго" 3:3 УВД"Олімп"
12 тур
22.02.13 КДПУ 19:00 "Буревісник-2" 5:4 "СКА"
20.02.13 СДЮШОР-2 21:00 "Металург" 0:0 "Форсаж"
19.02.13 СДЮШОР-2 18:00 УВД"Олімп" 3:0 "Колос"
17.02.13 Енерго 19:00 ФК"Арсенал" 6:6 "Чікаго"
13 тур
27.02.13 СДЮШОР-2 21:00 "Металург" 1:6 УВД"Олімп"
25.02.13 СДЮШОР-2 19:50 "СКА" 3:5 "Форсаж"
01.03.13 КДПУ 19:00 "Буревісник-2" 8:2 ФК"Арсенал"
24.02.13 СДЮШОР-2 15:30 "Колос" 0:3 "Чікаго"
14 тур
03.03.13 Енерго 19:00 ФК"Арсенал" 9:3 "Форсаж"
04.03.13 СДЮШОР-2 19:50 "СКА" 1:2 УВД"Олімп"
06.03.13 СДЮШОР-2 21:00 "Металург" 3:0 "Колос"
04.03.13 СДЮШОР-2 19:30 "Буревісник-2" 1:6 "Чікаго"



Переглядів (9708)