5-й чемпіонат міста з футзалу.Перша ліга група Б

Турнірна таблиця
М Команда І В Н П ЗМ ПМ Р О
1 "Аграрій-Юніор" 14 11 0 3 98 69 +29 33
2 "Земельник" 14 10 1 3 78 64 +14 31
3 "Інгульська шахта" 14 9 0 5 94 63 +41 27
4 "КІТ" 14 8 1 5 97 80 +17 25
5 "Епіцентр" 14 7 0 7 83 77 +6 21
6 "Євгеніка" 14 5 0 9 68 73 -5 15
7 ФК"Фаворит" 14 2 1 11 53 90 -37 7
8 "Ідеал" 14 2 1 11 55 122 -65 7

 - переможець І ліги минулих чемпіонатів


Бомбардири
Прізвище Команда Голи
Гаврош Микола "КІТ" 36
Веселий Сергій "Євгеніка" 36
Поліщук Володимир "Земельник" 28

 

,
Дата Зал Початок Господарі Рахунок Гості
1 тур
17.11.12 Енерго 20:00 "Інгульська шахта 8:1 "Земельник
17.11.12 Водник 18:30 "КІТ" 6:4 "Євгеніка"
15.11.12 КТСГМ 17:30 "Аграрій-Юніор" 9:8 "Епіцентр"
17.11.12 Водник 17:00 "Ідеал" 8:6 ФК"Фаворит"
2 тур
24.11.12 Водник 17.00 “Ідеал” 3:7 “Епіцентр”
24.11.12 Водник 18.30 “КІТ” 3:7 “Аграрій-Юніор”
24.11.12 СДЮШОР-2 18:00 ФК”Фаворит” 2:9 “Інгульська шахта”
19.11.12 КДПУ 20.00 “Євгеніка” 7:8 “Земельник”

 

3 тур

01.12.12 Водник 17.00 “Ідеал” 0:3 “Інгульська шахта”
29.11.12 КТСГМ 17.30 “Аграрій-Юніор” 6:10 “Земельник”
03.12.12 КДПУ 20:00 "Євгеніка” 6:8 ФК”Фаворит”
01.12.12 Водник 18.30 “КІТ” 7:11 “Епіцентр”

4 тур

15.12.12

Водник

17:00 “Ідеал” 9:9 “КІТ”
16.12.12

СДЮШОР-2

19.30 “Епіцентр” 4:5 “Земельник”
15.12.12

СДЮШОР-2

18:00 ФК”Фаворит” 1:2 “Аграрій-Юніор”
15.12.12

Енерго

20.00 “Інгульська шахта” 4:3 “Євгеніка”

5 тур

22.12 Водник 17.00 “Ідеал” 3:0 “Євгеніка”
20.12

КТСГМ

17.30 “Аграрій-Юніор” 7:14 “Інгульська шахта”
23.12

СДЮШОР-2

19:30 “Епіцентр” 5:4 ФК”Фаворит”
22.12

Водник

18.30 “КІТ” 6:5 “Земельник”
6 тур
12.01.13

Водник

17:00 "Ідеал" 6:12 "Земельник"
12.01.13

Енерго

20:00 "Інгульська шахта" 3:0 "Епіцентр"
12.01.13

Водник

18:30 "КІТ" 11:7 ФК"Фаворит"
14.01.13

КДПУ

20:00 "Євгеніка" 3:4 "Аграрій-Юніор"
7 тур
19.01.13

Водник

17:00 "Ідеал" 6:15 "Аграрій-Юніор"
18.01.13

СДЮШОР-2

18:30 "Епіцентр" 5:2 "Євгеніка"
19.01.13

СДЮШОР-2

18:00 ФК"Фаворит" 4:4 "Земельник"
19.01.13

Водник

18:30 "КІТ" 5:4 "Інгульська шахта"
8 тур
26.01.13

Енерго

20:00 “Земельник” 7:6 “Інгульська шахта”
28.01.13

КДПУ

20:00 “Євгеніка” 3:7 “КІТ”
26.01.13

СДЮШОР-2

18:00 ФК”Фаворит” 6:3 “Ідеал”
27.01.13

СДЮШОР-2

19:30 “Епіцентр” 2:10 “Аграрій-Юніор”
9 тур
03.02.13

СДЮШОР-2

19:30 “Епіцентр” 8:3 “Ідеал”
31.01.13

КТМСГ

17:30 “Аграрій-Юніор” 7:6 “КІТ”
02.02.13

Енерго

20:00 “Інгульська шахта” 9:5 ФК”Фаворит”
05.02.13

СДЮШОР-2

18:00 “Земельник” 2:4 “Євгеніка”
10 тур
09.02.13

Енерго

20:00 “Інгульська шахта” 21:4 “Ідеал”
08.02.13

СДЮШОР-2

20:00 “Земельник” 6:5 “Аграрій-Юніор”
09.02.13

СДЮШОР-2

18:00 ФК”Фаворит” - 1:4 "Євгеніка”
10.02.13

СДЮШОР-2

19:30 “Епіцентр” 2:6 “КІТ”

11 тур

16.02.13 Водник 18:30 "КІТ" 15:4 "Ідеал"
17.02.13 СДЮЩОР-2 19:30 "Земельник" 7:5 "Епіцентр"
14.02.13 КТМСГ 17:30 "Аграрій-Юніор" 8:3 ФК"Фаворит"
11.02.13 КДПУ 20:00 "Євгеніка" 7:5 "Інгульська шахта"
12 тур
18.02.13 КДПУ 20:00 "Євгеніка" 12:6 "Ідеал"
23.02.13 Енерго 20:00 "Інгульська шахта" 3:9 "Аграрій-Юніор"
23.02.13 СДЮШОР-2 18:00 ФК"Фаворит" 5:9 "Епіцентр"
24.02.13 СДЮШОР-2 19:30 "Земельник" 5:3 "КІТ"
13 тур
05.03.13 СДЮШОР-2 18:00 "Земельник" 3:0 "Ідеал"
03.03.13 СДЮШОР-2 19:30 "Епіцентр" 9:4 "Інгульська шахта"
02.03.13 СДЮШОР-2 18:00 ФК"Фаворит" 1:9 "КІТ"
28.02.13 КТМСГ 17:30 "Аграрій-Юніор" 6:4 "Євгеніка"
14 тур
26.02.13 КТМСГ 17:30 "Аграрій-Юніор" 3:0 "Ідеал"
11.03.13 КДПУ 20:00 "Євгеніка" 9:8 "Епіцентр"
09.03.13 СДЮШОР-2 18:00 "Земельник" 3:0 ФК"Фаворит"
09.03.13 Енерго 20:00 "Інгульська шахта" 11:4 "КІТ"
Переглядів (7578)