6 - й чемпіонат з футзалу. Друга ліга



 

Турнірна таблиця

М

Команда

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

"Шахтар"

14

12

0

2

103

54

+49

36

2

"Бобринець"

14

10

1

3

94

43

+51

31

3

"Юніор"

14

8

0

6

87

91

-4

24

4

"Найк" 

14

7

2

5

92

81

+11

23

5

"Інгул"

14

5

4

5

83

70

+13

19

6

"Єлизаветград" 

14

5

3

6

86

90

-4

18

7

"Динамо" 

14

2

2

10

64

98

-34

8

8

ФК"Динамо"

14

1

0

13

65

147

-82

3

 

 

Бомбардири

Прізвище

Команда

Голи

Квашенко Сергій

«Бобринець»

37

Кулібаба Максим

«Юніор»

34

Нікітін Олександр

«Єлизаветград»

30

Сандул Максим

«Інгул»

30

Черепенко Олександр

«Найк»

30

Пашко Олександр

«Шахтар»

28

Божко Дмитро

«Шахтар»

27

 


  

Календар матчів

Дата

Зал

Початок

Господарі

Рахунок

Гості

1 тур

17.11

СДЮШОР-2

16:00

«Єлизаветград»

3:5

«Бобринець»

17.11

СДЮШОР-2

16:00

«Найк»

3:7

«Шахтар»

17.11

Піонер

18:00

«Динамо»

5:5

«Інгул»

17.11

Піонер

19:00

«Юніор»

 9:6

ФК «Динамо»

2 тур

24.11

СДЮШОР-2

16:00

«Бобринець»

7:3

ФК «Динамо»

24.11

СДЮШОР-2

16:00

«Інгул»

8:9

«Юніор»

24.11

Піонер

18:00

«Шахтар»

 6:3

«Динамо»

24.11

Піонер

19:00

«Єлизаветград»

 5:5

«Найк»

3 тур

01.12

СДЮШОР-2

15:00

«Найк»

4:5

«Бобринець»

01.12

СДЮШОР-2

16:00

«Динамо»

 3:5

«Єлизаветград»

01.12

СДЮШОР-2

16:00

«Юніор»

7:9

«Шахтар»

01.12

Піонер

18:00

ФК «Динамо»

8:5

«Інгул»

4 тур

08.12

СДЮШОР-2

16:00

«Бобринець»

 3:5

«Інгул»

08.12

СДЮШОР-2

16:00

«Шахтар»

10:1

ФК «Динамо»

08.12

Піонер

18:00

«Єлизаветград»

 16:5

«Юніор»

08.12

Піонер

19:00

«Найк»

 8:5

«Динамо»

5 тур

15.12

СДЮШОР-2

16:00

«Динамо»

5:7

«Бобринець»

15.12

СДЮШОР-2

16:00

«Юніор»

 3:4

«Найк»

15.12

СДЮШОР-2

13:00

ФК «Динамо»

5:10

«Єлизаветград»

15.12

Піонер

18:00

«Інгул»

 1:7

«Шахтар»

6 тур

12.01

СДЮШОР-2

17:00

«Бобринець»

 7:0

«Шахтар»

12.01

СДЮШОР-2

17:00

«Єлизаветград»

 9:7

«Інгул»

12.01

Піонер

18:00

«Найк»

 10:5

ФК «Динамо»

12.01

Піонер

19:00

«Динамо»

 5:6

«Юніор»

7 тур

19.01

СДЮШОР-2

16:00

«Юніор»

 1:10

«Бобринець»

22.01

Енерго

21:00

ФК «Динамо»

 5:13

«Динамо»

19.01

Піонер

18:00

«Інгул»

 4:4

«Найк»

19.01

СДЮШОР-2

16:00

«Шахтар»

 6:4

«Єлизаветград»

8 тур

02.02

СДЮШОР-2

16:00

«Бобринець»

 10:2

«Єлизаветград»

02.02

СДЮШОР-2

16:00

«Шахтар»

 7:9

«Найк»

02.02

Піонер

18:00

«Інгул»

 12:2

«Динамо»

02.02

Піонер

19:00

ФК «Динамо»

 3:11

«Юніор»

9 тур

09.02

СДЮШОР-2

16:00

ФК «Динамо»

 2:18

«Бобринець»

09.02

СДЮШОР-2

16:00

«Юніор»

 5:6

«Інгул»

09.02

Піонер

18:00

«Динамо»

 0:11

«Шахтар»

09.02

Піонер

19:00

«Найк»

 8:6

«Єлизаветград»

10 тур

16.02

СДЮШОР-2

16:00

«Бобринець»

 5:3

«Найк»

16.02

СДЮШОР-2

16:00

«Єлизаветград»

6:6

«Динамо»

16.02

Піонер

18:00

«Шахтар»

 6:3

«Юніор»

16.02

СДЮШОР-2

13:00

«Інгул»

 9:4

ФК «Динамо»

11 тур

23.02

СДЮШОР-2

16:00

«Інгул»

 3:3

«Бобринець»

23.02

СДЮШОР-2

16:00

ФК «Динамо»

 7:13

«Шахтар»

23.02

Піонер

18:00

«Юніор»

8:6

«Єлизаветград»

23.02

Піонер

19:00

«Динамо»

 5:11

«Найк»

12 тур

02.03

СДЮШОР-2

16:00

«Бобринець»

 6:0

«Динамо»

02.03

СДЮШОР-2

16:00

«Найк»

 8:10

«Юніор»

02.03

Піонер

18:00

«Єлизаветград»

 8:6

ФК «Динамо»

02.03

Піонер

19:00

«Шахтар»

 4:3

«Інгул»

13 тур

09.03

СДЮШОР-2

16:00

«Шахтар»

 5:4

«Бобринець»

09.03

СДЮШОР-2

16:00

«Інгул»

 4:4

«Єлизаветград»

09.03

Піонер

18:00

ФК «Динамо»

 3:12

«Найк»

09.03

СДЮШОР-2

15:00

«Юніор»

 3:0

«Динамо»

14 тур

16.03

СДЮШОР-2

16:00

«Бобринець»

 4:7

«Юніор»

16.03

СДЮШОР-2

16:00

«Динамо»

 12:7

ФК «Динамо»

16.03

Піонер

18:00

«Найк»

 3:11

«Інгул»

16.03

Піонер

19:00

«Єлизаветград»

 2:12

«Шахтар»



Переглядів (5466)