6 - й чемпіонат з футзалу. Перша ліга


Турнірна таблиця

М

Команда

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

"СКА"

14

11

0

3

80

51

+29

33

2

"Чікаго"

14

11

0

3

110

66

+44

33

3

"Інгульська шахта" 

14

10

2

2

84

60

+25

32

4

"Земельник" 

14

7

1

6

71

59

+12

22

5

"Глорія"

14

5

1

8

61

74

-13

16

6

"Євгеніка"

14

4

1

9

53

85

-32

13

7

"Форсаж"

14

3

1

10

56

84

-28

10

8

"Техуніверситет"

14

2

0

12

52

88

-36

6


Бомбардири

Прізвище

Команда

Голи

Карпінець Антон

«Чікаго»

39

Поліщук Володимир

«Земельник»

30

Якимчук Дмитро

«Земельник»

18

 

      


Календар матчів

Дата

Зал

Початок

Господарі

Рахунок

Гості

1 тур

17.11

СДЮШОР-2

12:00

«Чікаго»

 8:6

«Техуніверситет»

17.11

СДЮШОР-2

13:00

«Інгульська шахта»

 7:4

«Форсаж»

17.11

СДЮШОР-2

14:00

«Земельник»

 3:5

«Євгеніка»

17.11

СДЮШОР-2

15:00

«СКА»

 5:4

«Глорія»

2 тур

24.11

СДЮШОР-2

12:00

«Техуніверситет»

5:2

«Глорія»

24.11

СДЮШОР-2

13:00

«Євгеніка»

3:6

«СКА»

24.11

СДЮШОР-2

14:00

«Форсаж»

2:6

«Земельник»

24.11

СДЮШОР-2

15:00

«Чікаго»

 7:2

«Інгульська шахта»

3 тур

01.12

СДЮШОР-2

12:00

«Інгульська шахта»

10:2

«Техуніверситет»

01.12

СДЮШОР-2

13:00

«Земельник»

6:8

«Чікаго»

01.12

СДЮШОР-2

14:00

«СКА»

 7:3

«Форсаж»

01.12

СДЮШОР-2

15:00

«Глорія»

 6:7

«Євгеніка»

4 тур

08.12

СДЮШОР-2

12:00

«Техуніверситет»

4:9

«Євгеніка»

08.12

СДЮШОР-2

13:00

«Форсаж»

 4:7

«Глорія»

08.12

СДЮШОР-2

14:00

«Чікаго»

 9:4

«СКА»

08.12

СДЮШОР-2

15:00

«Інгульська шахта»

 7:7

«Земельник»

5 тур

15.12

СДЮШОР-2

12:00

«Земельник»

 6:5

«Техуніверситет»

11.01

Енерго

19:00

«СКА»

10:7

«Інгульська шахта»

15.12

СДЮШОР-2

14:00

«Глорія»

 5:7

«Чікаго»

15.12

СДЮШОР-2

15:00

«Євгеніка»

 5:5

«Форсаж»

6 тур

12.01

СДЮШОР-2

13:00

«Техуніверситет»

7:6

«Форсаж»

12.01

СДЮШОР-2

14:00

«Чікаго»

 15:3

«Євгеніка»

12.01

СДЮШОР-2

15:00

«Інгульська шахта»

2:2

«Глорія»

12.01

СДЮШОР-2

16:00

«Земельник»

 3:5

«СКА»

7 тур

19.01

СДЮШОР-2

12:00

«СКА»

 5:3

«Техуніверситет»

19.01

СДЮШОР-2

13:00

«Глорія»

 1:7

«Земельник»

19.01

СДЮШОР-2

14:00

«Євгеніка»

 1:7

«Інгульська шахта»

19.01

СДЮШОР-2

15:00

«Форсаж»

2:9

«Чікаго»

8 тур

02.02

СДЮШОР-2

12:00

«Техуніверситет»

 0:3

«Чікаго»

02.02

СДЮШОР-2

13:00

«Форсаж»

 5:9

«Інгульська шахта»

02.02

СДЮШОР-2

14:00

«Євгеніка»

 2:4

«Земельник»

02.02

СДЮШОР-2

15:00

«Глорія»

 1:8

«СКА»

9 тур

09.02

СДЮШОР-2

12:00

«Глорія»

 7:5

«Техуніверситет»

09.02

СДЮШОР-2

13:00

«СКА»

 7:3

«Євгеніка»

09.02

СДЮШОР-2

14:00

«Земельник»

6:3

«Форсаж»

09.02

СДЮШОР-2

15:00

«Інгульська шахта»

 6:5

«Чікаго»

10 тур

16.02

СДЮШОР-2

12:00

«Техуніверситет»

 5:6

«Інгульська шахта»

16.02

СДЮШОР-2

13:00

«Чікаго»

 8:6

«Земельник»

16.02

СДЮШОР-2

14:00

«Форсаж»

 2:8

«СКА»

16.02

СДЮШОР-2

15:00

«Євгеніка»

 1:4

«Глорія»

11 тур

23.02

СДЮШОР-2

12:00

«Євгеніка»

 5:2

«Техуніверситет»

23.02

СДЮШОР-2

13:00

«Глорія»

 6:3

«Форсаж»

23.02

СДЮШОР-2

14:00

«СКА»

 8:3

«Чікаго»

23.02

СДЮШОР-2

15:00

«Земельник»

 4:7

«Інгульська шахта»

12 тур

02.03

СДЮШОР-2

12:00

«Техуніверситет»

 3:8

«Земельник»

.03

СДЮШОР-2

13:00

«Інгульська шахта»

 3:0

«СКА»

02.03

СДЮШОР-2

14:00

«Чікаго»

 10:6

«Глорія»

02.03

СДЮШОР-2

15:00

«Форсаж»

 4:3

«Євгеніка»

13 тур

09.03

СДЮШОР-2

12:00

«Форсаж»

 6:1

«Техуніверситет»

09.03

СДЮШОР-2

13:00

«Євгеніка»

 5:15

«Чікаго»

09.03

СДЮШОР-2

14:00

«Глорія»

 7:8

«Інгульська шахта»

.03

СДЮШОР-2

15:00

«СКА»

 0:3

«Земельник»

14 тур

16.03

СДЮШОР-2

12:00

«Техуніверсиет»

 4:7

«СКА»

16.03

СДЮШОР-2

13:00

«Земельник»

 2:3

«Глорія»

16.03

СДЮШОР-2

14:00

«Інгульська шахта»

 3:1

«Євгеніка»

16.03

СДЮШОР-2

15:00

«Чікаго»

 3:7

«Форсаж»


Переглядів (6304)