12 - й чемпіонат міста Кіровограда з футболу сезону 2013 р.




Група А

 

Турнірна таблиця

М

Команди

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

"ІКАР" 

8

7

1

0

25

5

+20

22

2

ФК"Арсенал"

8

4

2

2

18

14

+4

14

3

"Металург"

8

4

0

4

16

15

+1

12

4

"ДЮСШ-2"

8

2

1

5

11

23

-12

7

5

"СКА"

8

1

0

7

10

23

-13

3

 

Бомбардири

Прізвище

Команда

Голи

Качура Олександр

ФК"Арсенал"

4

Леоненко Олексій

ФК"Арсенал"

4

Дієго Ндонг

"ІКАР"

3



I тур –30 квітня                                                                                             

1

«ДЮСШ-2» - «СКА»

 

2:3

 

2

«Металург» - ФК «Арсенал»

 

3:1

 

    IІ тур – 08 травня                                                                                         

3

«Металург» - «ІКАР»

 10.05

0:3

 

4

ФК«Арсенал» - «СКА»

 

4:0

 

  III тур – 14 травня                                                                                         

5

«СКА» - «Металург»

 

2:3

 

6

«ІКАР» - «ДЮСШ-2»

16.05

3:0

 

   IV тур – 22 травня                                                                                           

7

«ІКАР» - ФК«Арсенал» 24.05

2:2

 

8

«ДЮСШ-2» - «Металург»

 

2:0

 

   V тур – 28 травня                                                                                            

9

ФК«Арсенал» - «ДЮСШ-2»

 

 1:1

 

10

«СКА» - «ІКАР»

 

0:2

 

VI тур –05 червня                                                                                         

11

«СКА» - «ДЮСШ-2»

08.10

2:4 

 

12

ФК «Арсенал» - «Металург»

04.06 

3:1

 

    VIІ тур – 11 червня                                                                                    

13

«Металург» - «СКА»

 

3:0

 

14

«ДЮСШ-2» - «ІКАР»

 30.05

1:5

 

 VIII тур – 11 вересня                                                                                    

15

«ІКАР» - «Металург»

 

3:1 

 

16

«СКА» - ФК«Арсенал»

10/09 

2:3 

 

   IX тур – 17 вересня                                                                                          

17

ФК«Арсенал» - «ІКАР»

 

0:5 

 

18

«Металург» - «ДЮСШ-2»

 

5:1 

 

   X тур – 25 вересня                                                                                          

19

«ДЮСШ-2» - ФК«Арсенал»

 

0:4 

 

20

«ІКАР» - «СКА»

 19.09

2:1 




Група Б

Турнірна таблиця

М

Команди

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

УВД"Олімп"

8

6

1

1

30

11

+19

19

2

"Буревісник"

8

6

1

1

29

6

+23

19

3

"Гідросила"

8

2

2

4

19

28

-9

8

4

"Євгеніка"

8

2

2

4

10

22

-12

8

5

"Інгул"

8

0

2

7

8

29

-21

2

 

Бомбардири

Прізвище

Команда

Голи

Поліщук Володимир

"Гідросила"

8

Луцовят Михайло

"Буревісник"

5

Піщан Микола

"Буревісник"

4


I тур –30 квітня                                                                                             

1

«Буревісник» - «Інгул»

 

2:0

 

2

«Гідросила» - «Євгеніка»

 

1:1

 

    IІ тур – 07 травня                                                                                         

3

«Інгул» - УВД«Олімп»

 

0:3

 

4

«Євгеніка» - «Буревісник»

 28.05

1:5

 

  III тур – 15 травня                                                                                         

5

«Інгул» - «Євгеніка»

 

 0:2

 

6

«Гідросила» - УВД«Олімп»

 

 2:4

 

   IV тур – 21 травня                                                                                           

7

«Євгеніка» - УВД«Олімп»

 23.05

1:6

 

8

«Буревісник» - «Гідросила»

 

 5:1

 

   V тур – 29 травня                                                                                            

9

УВД«Олімп» - «Буревісник»

30.05

 3:1

 

10

«Інгул» - «Гідросила»

 

 4:6

 

VI тур –04 червня                                                                                         

11

«Інгул» - «Буревісник»

 

0:5

 

12

«Євгеніка» - «Гідросила»

 05.06

 1:5

 

    VIІ тур – 12 червня                                                                                    

13

«Буревісник» - УВД«Олімп»

 26.09

0:0 

 

14

«Гідросила» - «Інгул»

 11.06

1:1 

 

 VIII тур – 10 вересня                                                                                    

15

«Євгеніка» - «Інгул»

 

1:1 

 

16

УВД«Олімп» - «Гідросила»

12.09 

5:2 

 

   IX тур – 18 вересня                                                                                          

17

УВД«Олімп» - «Євгеніка»

 

0:3

 

18

«Гідросила» - «Буревісник»

17.09 

1:7 

 

   X тур – 24 вересня                                                                                          

19

УВД«Олімп» - «Інгул»

 

9:2 

 

20

«Буревісник» - «Євгеніка»

 

4:0 

 

Переглядів (6626)