Першість області серед юнаків І група (2002/03 р.н.) сезону 2015-2016 р.р.




 

  

   


 
Перша група (юнаки 2002/03 р.н.)

 

Турнірна таблиця

М

Команди

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

«Олександрія-Аметист» Олександрія

14

10

3

1

37

6

+31

33

2

«СДЮШОР-2» Кіровоград

14

9

2

3

30

12

+18

29

3

«КДЮСШ-2-Сокіл» Кіровоград

14

8

3

3

28

10

+18

27

4

«Зірка» Кіровоград

14

7

4

3

25

11

+14

25

5

«ДЮСШ №1» Світловодськ

14

7

1

6

20

21

-1

22

6

«КДЮСШ-2-Піонер» Кіровоград

14

6

0

8

16

18

-2

18

7

«КДЮСШ-2-СДЮШОР-2» Кіровоград

14

2

1

11

10

42

-32

7

8

«Олімпік» Кіровоград

14

0

0

14

1

47

-46

0

     

  

  

      

   

Господарі

Гості

Дата

 Рахунок

Коло: 1

Тур: 1

1

«Зірка» (Кіровоград)

«КДЮСШ-2-СДЮШОР-2» (Кіровоград)

16.09.2015

2:0

2

«СДЮШОР-2» (Кіровоград)

«КДЮСШ-2-Сокіл» (Кіровоград)

17.09.2015

2:1

3

«Олександрія-Аметист» (Олександрія)

«КДЮСШ-2-Піонер» (Кіровоград)

16.09.2015

3:0

4

«Олімпік» (Кіровоград)

«ДЮСШ №1» (Світловодськ)

17.09.2015

0:3

Тур: 2

5

«КДЮСШ-2-СДЮШОР-2» (Кіровоград)

«ДЮСШ №1» (Світловодськ)

24.09.2015

2:2

6

«КДЮСШ-2-Піонер» (Кіровоград)

«Олімпік» (Кіровоград)

23.09.2015

3:0

7

«Олександрія-Аметист» (Олександрія)

«КДЮСШ-2-Сокіл» (Кіровоград)

23.09.2015

4:0

8

«Зірка» (Кіровоград)

«СДЮШОР-2» (Кіровоград)

22.09.2015

4:1

Тур: 3

9

«СДЮШОР-2» (Кіровоград)

«КДЮСШ-2-СДЮШОР-2» (Кіровоград)

01.10.2015

4:1

10

«Олександрія-Аметист» (Олександрія)

«Зірка» (Кіровоград)

10.11.2015

2:0

11

«Олімпік» (Кіровоград)

«КДЮСШ-2-Сокіл» (Кіровоград)

30.09.2015

0:3

12

«ДЮСШ №1» (Світловодськ)

«КДЮСШ-2-Піонер» (Кіровоград)

30.09.2015

2:0

Тур: 4

13

«КДЮСШ-2-СДЮШОР-2» (Кіровоград)

«КДЮСШ-2-Піонер» (Кіровоград)

08.10.2015

0:2

14

«ДЮСШ №1» (Світловодськ)

«КДЮСШ-2-Сокіл» (Кіровоград)

08.10.2015

1:0

15

«Зірка» (Кіровоград)

«Олімпік» (Кіровоград)

07.10.2015

3:0

16

«СДЮШОР-2» (Кіровоград)

«Олександрія-Аметист» (Олександрія)

08.10.2015

2:0

Тур: 5

17

«Олександрія-Аметист» (Олександрія)

«КДЮСШ-2-СДЮШОР-2» (Кіровоград)

14.10.2015

4:1

18

«Олімпік» (Кіровоград)

«СДЮШОР-2» (Кіровоград)

15.10.2015

0:3

19

«ДЮСШ №1» (Світловодськ)

«Зірка» (Кіровоград)

14.10.2015

1:0

20

«КДЮСШ-2-Піонер» (Кіровоград)

«КДЮСШ-2-Сокіл» (Кіровоград)

14.10.2015

1:2

Тур: 6

21

«КДЮСШ-2-СДЮШОР-2» (Кіровоград)

«КДЮСШ-2-Сокіл» (Кіровоград)

21.10.2015

0:2

22

«Зірка» (Кіровоград)

«КДЮСШ-2-Піонер» (Кіровоград)

20.10.2015

0:1

23

«СДЮШОР-2» (Кіровоград)

«ДЮСШ №1» (Світловодськ)

22.10.2015

2:0

24

«Олександрія-Аметист» (Олександрія)

«Олімпік» (Кіровоград)

21.10.2015

3:0

Тур: 7

25

«Олімпік» (Кіровоград)

«КДЮСШ-2-СДЮШОР-2» (Кіровоград)

05.11.2015

0:3

26

«ДЮСШ №1» (Світловодськ)

«Олександрія-Аметист» (Олександрія)

04.11.2015

1:2

27

«КДЮСШ-2-Піонер» (Кіровоград)

«СДЮШОР-2» (Кіровоград)

04.11.2015

0:2

28

«КДЮСШ-2-Сокіл» (Кіровоград)

«Зірка» (Кіровоград)

03.11.2015

1:1

Коло: 2

Тур: 8

29

«КДЮСШ-2-СДЮШОР-2» (Кіровоград)

«Зірка» (Кіровоград)

12.04.2016

0:3

30

«КДЮСШ-2-Сокіл» (Кіровоград)

«СДЮШОР-2» (Кіровоград)

24.04.2016

3:0

31

«КДЮСШ-2-Піонер» (Кіровоград)

«Олександрія-Аметист» (Олександрія)

13.04.2016

0:1

32

«ДЮСШ №1» (Світловодськ)

«Олімпік» (Кіровоград)

29.04.2016

3:0

Тур: 9

33

«ДЮСШ №1» (Світловодськ)

«КДЮСШ-2-СДЮШОР-2» (Кіровоград)

20.04.2016

5:0

34

«Олімпік» (Кіровоград)

«КДЮСШ-2-Піонер» (Кіровоград)

20.04.2016

1:4

35

«КДЮСШ-2-Сокіл» (Кіровоград)

«Олександрія-Аметист» (Олександрія)

21.04.2016

1:1

36

«СДЮШОР-2» (Кіровоград)

«Зірка» (Кіровоград)

19.04.2016

1:1

Тур: 10

37

«КДЮСШ-2-СДЮШОР-2» (Кіровоград)

«СДЮШОР-2» (Кіровоград)

28.04.2016

0:5

38

«Зірка» (Кіровоград)

«Олександрія-Аметист» (Олександрія)

27.04.2016

1:1

39

«КДЮСШ-2-Сокіл» (Кіровоград)

«Олімпік» (Кіровоград)

27.04.2016

3:0

40

«КДЮСШ-2-Піонер» (Кіровоград)

«ДЮСШ №1» (Світловодськ)

27.04.2016

1:0

Тур: 11

41

«КДЮСШ-2-Піонер» (Кіровоград)

«КДЮСШ-2-СДЮШОР-2» (Кіровоград)

04.06.2016

3:0

42

«КДЮСШ-2-Сокіл» (Кіровоград)

«ДЮСШ №1» (Світловодськ)

04.06.2016

6:0

43

«Олімпік» (Кіровоград)

«Зірка» (Кіровоград)

04.06.2016

0:4

44

«Олександрія-Аметист» (Олександрія)

«СДЮШОР-2» (Кіровоград)

04.06.2016

0:0

Тур: 12

45

«КДЮСШ-2-СДЮШОР-2» (Кіровоград)

«Олександрія-Аметист» (Олександрія)

11.05.2016

0:8

46

«СДЮШОР-2» (Кіровоград)

«Олімпік» (Кіровоград)

12.05.2016

6:0

47

«Зірка» (Кіровоград)

«ДЮСШ №1» (Світловодськ)

10.05.2016

3:1

48

«КДЮСШ-2-Сокіл» (Кіровоград)

«КДЮСШ-2-Піонер» (Кіровоград)

11.05.2016

2:0

Тур: 13

49

«КДЮСШ-2-Сокіл» (Кіровоград)

«КДЮСШ-2-СДЮШОР-2» (Кіровоград)

18.05.2016

2:0

50

«КДЮСШ-2-Піонер» (Кіровоград)

«Зірка» (Кіровоград)

17.05.2016

1:2

51

«ДЮСШ №1» (Світловодськ)

«СДЮШОР-2» (Кіровоград)

19.05.2016

1:0

52

«Олімпік» (Кіровоград)

«Олександрія-Аметист» (Олександрія)

18.05.2016

0:3

Тур: 14

53

«КДЮСШ-2-СДЮШОР-2» (Кіровоград)

«Олімпік» (Кіровоград)

09.06.2016

3:0

54

«Олександрія-Аметист» (Олександрія)

«ДЮСШ №1» (Світловодськ)

09.06.2016

5:0

55

«СДЮШОР-2» (Кіровоград)

«КДЮСШ-2-Піонер» (Кіровоград)

10.06.2016

2:1

56

«Зірка» (Кіровоград)

«КДЮСШ-2-Сокіл» (Кіровоград)

09.06.2016

1:1

 


Назва команди

П.І.Б.

Контактні телефони

«Зірка» Кіровоград

Донченко Дмитро Миколайович

095-347-34-19

«СДЮШОР-2» Кіровоград

Дзюбін Євген Віталійович

066-807-41-46

«Олександрія-Аметист» Олександрія

Нор Юрій Станіславович

099-744-12-64 

«Олімпік» Кіровоград

Кєвліч Юрій В’ячеславович

Гвоздецький Юрій Миколайович

050-876-37-94

095-414-03-12

«ДЮСШ №1» Світловодськ

Василенко Юрій Іванович

097-833-80-30

«КДЮСШ-2-Сокіл» Кіровоград

Алєксєєв Олександр Миколайович

066-710-60-38

«КДЮСШ-2-Піонер» Кіровоград

Гуменюк Михайло Афанасович

050-457-40-44

«КДЮСШ-2-СДЮШОР-2» Кіровоград

Ігнатьєв Олександр Олександрович

095-166-85-52



Переглядів (3111)