Створити сайт
Хочу себе сайт
@ADVMAKER@

Першість області серед юнаків (2007/08 р.н. Б) сезону 2018/19




Турнірна таблиця

М

Команда

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

«СДЮШОР-2» (Кропивницький)

3

3

0

0

20

2

+18

9

2

«КДЮСШ-2» (Кропивницький)

4

3

0

1

23

7

+16

9

3

«ДЮСШ» (Новоукраїнка)

5

3

0

2

17

7

+10

9

4

«Зірка» (Кропивницький)

4

2

1

1

12

6

+6

7

5

«ДЮСШ» (Гайворон)

4

1

1

2

4

7

-3

4

6

«Арсенал» (Новоархангельськ)

4

1

0

3

9

18

-9

3

7

«Лісгосп» (Маловисківський р-н)

4

0

0

4

0

38

-38

0





Бомбардири

Прізвище

Команда

Голи

Зозуля Денис

«КДЮСШ-2»

5

Шлапак Тимур

«КДЮСШ-2»

4

Шпилька Максим

«КДЮСШ-2»

4

Садіков Андрій

«Арсенал»

3

Левченко Ігор

«ДЮСШ»

3

Поповкін Валентин

«ДЮСШ»

3

 

 

 

 

Футболісти, які пропускають наступний матч

Прізвище

Команда

Дата

 

 

,

 

 

 


Календар матчів

Дата

Місто

Початок

Господарі

Рахунок

Гості

1 тур

16.09.2018

Зірка

10:30

Зірка

0:6

ДЮСШ (Н)

19.09.2018

Юність

16:00

КДЮСШ-2

15:0

Лісгосп

03.11.2018

Гайворон

12:00

ДЮСШ (Г)

 

СДЮШОР-2

2 тур

22.09.2018

Юність

12:30

КДЮСШ-2

3:0

ДЮСШ (Г)

22.09.2018

Новоукраїнка

12:00

ДЮСШ (Н)

7:0

Лісгосп

23.09.2018

Новоархангельськ

12:00

Арсенал

0:4

Зірка

3 тур

28.09.2018

Онікеєво

12:00

Лісгосп

0:8

Арсенал

29.09.2018

Новоукраїнка

12:00

ДЮСШ (Н)

3:0

ДЮСШ (Г)

29.09.2018

Юність

9:00

КДЮСШ-2

2:6

СДЮШОР-2

4 тур

06.10.2018

Новоукраїнка

12:00

ДЮСШ (Н)

 0:4

СДЮШОР-2

06.10.2018

Новоархангельськ

12:00

Арсенал

1:4

ДЮСШ (Г)

07.10.2018

Зірка

11:30

Зірка

8:0

Лісгосп

5 тур

14.10.2018

Гайворон

12:00

ДЮСШ (Г)

0:0

Зірка

13.10.2018

п. Новий

12:00

СДЮШОР-2

10:0

Арсенал

13.10.2018

Юність

10:00

КДЮСШ-2

3:1

ДЮСШ (Н)

6 тур

20.10.2018

Юність

11:30

КДЮСШ-2

 

Арсенал

21.10.2018

Зірка

11:00

Зірка

 

СДЮШОР-2

20.10.2018

Онікеєво

12:00

Лісгосп

 

ДЮСШ (Г)

7 тур

27.10.2018

п. Новий

12:00

СДЮШОР-2

 

Лісгосп

28.10.2018

Юність

9:00

КДЮСШ-2

 

Зірка

27.10.2018

Новоукраїнка

12:00

ДЮСШ (Н)

 

Арсенал

8 тур

13.04.2019

Новоукраїнка

12:00

ДЮСШ (Н)

 

Зірка

13.04.2019

Онікеєво

12:00

Лісгосп

 

КДЮСШ-2

13.04.2019

п.Новий

12:00

СДЮШОР-2

 

ДЮСШ (Г)

9 тур

20.04.2019

Гайворон

12:00

ДЮСШ (Г)

 

КДЮСШ-2

20.04.2019

Онікеєво

12:00

Лісгосп

 

ДЮСШ (Н)

20.04.2019

Зірка

12:00

Зірка

 

Арсенал

10 тур

27.04.2019

Новоархангельськ

12:00

Арсенал

 

Лісгосп

27.04.2019

Гайворон

12:00

ДЮСШ (Г)

 

ДЮСШ (Н)

27.04.2019

п. Новий

12:00

СДЮШОР-2

 

КДЮСШ-2

11 тур

04.05.2019

п. Новий

12:00

СДЮШОР-2

 

ДЮСШ (Н)

04.05.2019

Гайворон

12:00

ДЮСШ (Г)

 

Арсенал

04.05.2019

Онікеєво

12:00

Лісгосп

 

Зірка

12 тур

11.05.2019

Зірка

12:00

Зірка

 

ДЮСШ (Г)

11.05.2019

Новоархангельськ

12:00

Арсенал

 

СДЮШОР-2

11.05.2019

Новоукраїнка

12:00

ДЮСШ (Н)

 

КДЮСШ-2

13 тур

18.05.2019

Новоархангельськ

12:00

Арсенал

 

КДЮСШ-2

18.05.2019

п. Новий

12:00

СДЮШОР-2

 

Зірка

18.05.2019

Гайворон

12:00

ДЮСШ (Г)

 

Лісгосп

14 тур

25.05.2019

Онікеєво

12:00

Лісгосп

 

СДЮШОР-2

25.05.2019

Зірка

12:00

Зірка

 

КДЮСШ-2

25.05.2019

Новоархангельск

12:00

Арсенал

 

ДЮСШ (Н)




Переглядів (26)