Першість області серед юнаків ІІ група (А) (2004/05 р.н.) сезону 2016/17 р.р.




 

  

 

Друга група (А) (юнаки 2004/05 р.н.)

 

Турнірна таблиця

М

Команди

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

ДЮСШ «Чемпіон» Бобринець

12

11

0

1

33

8

+25

33

2

«ДЮСШ» Долинська

12

8

1

3

30

19

+11

25

3

«ДЮСШ» Новоукраїнка

12

7

1

4

31

19

+12

22

4

«Колос-Водник» Кіровоградський р-н

12

1

1

10

19

35

-16

4

5

ДЮСШ «Колос» Олександрійський р-н

12

1

1

10

8

40

-32

4

   

 

 

     

   

Господарі

Гості

Дата

 Рахунок

Коло: 1

Тур: 1

1

«ДЮСШ» (Новоукраїнка)

ДЮСШ «Колос» (Олександрійський р-н)

09.04.2016

6:0

2

«Колос-Водник» (Кіровоградський р-н)

«ДЮСШ» (Долинська)

20.09.2016

2:3

Тур: 2

3

«ДЮСШ» (Долинська)

ДЮСШ» (Новоукраїнка)

25.09.2016

4:0

4

ДЮСШ «Колос» (Олександрійський р-н)

ДЮСШ «Чемпіон» (Бобринець)

25.09.2016

0:5

Тур: 3

5

ДЮСШ «Чемпіон» (Бобринець)

«ДЮСШ» (Долинська)

02.10.2016

2:3

6

ДЮСШ» (Новоукраїнка)

«Колос-Водник» (Кіровоградський р-н)

02.10.2016

7:2

Тур: 4

7

«Колос-Водник» (Кіровоградський р-н)

ДЮСШ «Чемпіон» (Бобринець)

25.10.2016

0:1

8

«ДЮСШ» (Долинська)

ДЮСШ «Колос» (Олександрійський р-н)

18.10.2016

4:1

Тур: 5

9

ДЮСШ «Колос» (Олександрійський р-н)

«Колос-Водник» (Кіровоградський р-н)

16.10.2016

1:1

10

ДЮСШ «Чемпіон» (Бобринець)

ДЮСШ» (Новоукраїнка)

16.10.2016

3:1

Коло: 2

Тур: 6

11

ДЮСШ «Колос» (Олександрійський р-н)

«ДЮСШ» (Новоукраїнка)

23.10.2016

0:1

12

«ДЮСШ» (Долинська)

«Колос-Водник» (Кіровоградський р-н)

23.10.2016

3:2

Тур: 7

13

ДЮСШ» (Новоукраїнка)

«ДЮСШ» (Долинська)

13.04.2017

1:1

14

ДЮСШ «Чемпіон» (Бобринець)

ДЮСШ «Колос» (Олександрійський р-н)

20.04.2017

3:1

Тур: 8

15

«ДЮСШ» (Долинська)

ДЮСШ «Чемпіон» (Бобринець)

25.04.2017

0:3

16

«Колос-Водник» (Кіровоградський р-н)

ДЮСШ» (Новоукраїнка)

28..06.2017

2:3

Тур: 9

17

ДЮСШ «Чемпіон» (Бобринець)

«Колос-Водник» (Кіровоградський р-н)

30.04.2017

5:1

18

ДЮСШ «Колос» (Олександрійський р-н)

«ДЮСШ» (Долинська)

30.04.2017

1:2

Тур: 10

19

«Колос-Водник» (Кіровоградський р-н)

ДЮСШ «Колос» (Олександрійський р-н)

07.05.2017

6:0

20

ДЮСШ» (Новоукраїнка)

ДЮСШ «Чемпіон» (Бобринець)

07.05.2017

0:2

Коло: 3

Тур: 11

21

«ДЮСШ» (Новоукраїнка)

ДЮСШ «Колос» (Олександрійський р-н)

27.05.2017

5:0

22

«Колос-Водник» (Кіровоградський р-н)

«ДЮСШ» (Долинська)

14.05.2017

2:3

Тур: 12

23

«ДЮСШ» (Долинська)

ДЮСШ» (Новоукраїнка)

21.05.2017

2:3

24

ДЮСШ «Колос» (Олександрійський р-н)

ДЮСШ «Чемпіон» (Бобринець)

21.05.2017

0:2

Тур: 13

25

ДЮСШ «Чемпіон» (Бобринець)

«ДЮСШ» (Долинська)

28.05.2017

1:0

26

ДЮСШ» (Новоукраїнка)

«Колос-Водник» (Кіровоградський р-н)

10.05.2017

3:0

Тур: 14

27

«Колос-Водник» (Кіровоградський р-н)

ДЮСШ «Чемпіон» (Бобринець)

04.06.2017

1:3

28

«ДЮСШ» (Долинська)

ДЮСШ «Колос» (Олександрійський р-н)

04.06.2017

5:1

Тур: 15

29

ДЮСШ «Колос» (Олександрійський р-н)

«Колос-Водник» (Кіровоградський р-н)

11.06.2017

3:0

30

ДЮСШ «Чемпіон» (Бобринець)

ДЮСШ» (Новоукраїнка)

13.06.2017

3:1

 

 


Переглядів (1751)