Першість області серед юнаків сезону 2011/12 р.р.

Перша група

юнаки 1996/97 р.н.
М Команди І В Н П ЗМ ПМ Р О
1 "Аметист" Олександрія 14 13 1 0 71 7 +64 40
2 "Олімпік" Кіровоград 14 10 2 2 53 9 +44 32
3 "ДЮСШ 2-96" Кіровоград 14 9 3 2 35 15 +20 30
4 "ДЮСШ 2-97" Кіровоград 14 7 1 6 24 21 +3 22
5 "ДЮСШ №1" Світловодськ 14 5 2 7 10 33 -23 17
6 "Аметист-2" Олександрія 14 4 1 9 24 32 -8 13
7 ДЮСШ "ГЕОІД-Мрія" Знам’янка 14 2 0 12 11 53 -42 6
8 "Зірка-Спартак" Кіровоград 14 0 2 12 11 69 -58 2


Бомбардири
Прізвище Команда Голи
Ковальов Максим "Аметист" 17
Скрипник Максим "Олімпік" 14

.
Дата Команди, що зустрічаються Час початку Арбітр Рахунок
19.04.12 "Зірка-Спартак"-"ДЮСШ 2-97" 15:30 Снєгов Андрій 0:3
19.04.12 "ДЮСШ 2-96"-"Аметист" 13:30 Данілов Денис 0:2
19.04.12 "Аметист-2"-"Олімпік" 13:30 Федан Віктор 0:3
19.04.12 ДЮСШ"ГЕОІД-Мрія"-"ДЮСШ №1" 13:30 Лень Валерій 0:1
24.04.12 ДЮСШ"ГЕОІД-Мрія"-"Зірка-Спартак" 13:30 Лень Валерій 3:1
24.04.12 ДЮСШ№1"-"Аметист-2" 13:30 Василенко Юрій 0:1
24.04.12 "Олімпік"-"ДЮСШ 2-96" 13:30 Клушин Антон 1:1
26.04.12 "ДЮСШ 2-97"-"Олімпік" 16:00 Кірпічніков Юрій 1:3
02.05.12 "ДЮСШ 2-96" - "ДЮСШ№1" 13.30 Бондаренко Сергій 5:0
10.05.12 “Аметист – 2”-“Зірка – Спартак” 13.30 Федан Віктор 3:1
10.05.12 ДЮСШ “Мрія”-“ДЮСШ 2 – 96” 13.30 Снєгов Андрій 0:2
10.05.12 “ДЮСШ № 1”-“ДЮСШ 2 – 97” 13.30 Бондаренко Сергій 1:0
11.05.12 “Олімпік”-“Аметист”  13.30 Копієвський Віктор 1:3
15.05.12 “Зірка – Спартак”-“Олімпік” 11.30 Гончаренко Антон 0:5
15.05.12 “Аметист”-“ДЮСШ №1” 13.30 Федан Віктор 12:0
15.05.12 “ДЮСШ 2 – 96”-“Аметист – 2” 13.30 Голуб Олександр 4:3
17.05.12 “ДЮСШ 2 – 97”-ДЮСШ “Мрія” 16.30 Клушин Антон 3:0
20.05.12 "Аметист"-"ДЮСШ 2-97" 12:30 Гончаренко Антон 5:1
22.05.12 “ДЮСШ 2 – 96”-“Зірка – Спартак” 13.30 Кірпічніков Юрій 5:1
24.05.12 “Аметист – 2”-“ДЮСШ 2 – 97” 13.30 Федан 0:4
24.05.12 ДЮСШ “Мрія”-“Аметист” 13.30 Лень 1:6
24.05.12 “ДЮСШ № 1”-“Олімпік” 15.30 Василенко 0:4
29.05.12 “Зірка – Спартак”-“ДЮСШ № 1” 15.30 Бондаренко Сергій 0:0
31.05.12 “Олімпік”-ДЮСШ “Мрія” 11.30 Бондаренко Сергій 3:0
29.05.12 “Аметист”-“Аметист – 2” 13.30 Федан Віктор 7:1
29.05.12 “ДЮСШ 2 – 97”-“ДЮСШ 2 – 96” 18.00 Бондаренко Сергій 0:5
06.06.12 ДЮСШ"Мрія" - "Аметист-2" 13.30 0:13
10.06.12 "Зірка-Спартак"-"Аметист" 13.00 Бондаренко Сергій 0:8



юнаки 1998/99 р.н
М Команди І В Н П ЗМ ПМ Р О
1 "Аметист" Олександрія 14 12 2 0 85 7 +79 38
2 "ДЮСШ 2-98" Кіровоград 14 12 1 1 71 4 +67 37
3 "Зірка-Спартак" Кіровоград 14 8 2 4 55 13 +42 26
4 "ДЮСШ №1" Світловодськ 14 8 1 5 43 35 +7 25
5 "ДЮСШ 2-Піонер" Кіровоград 14 7 0 7 39 24 +15 21
6 "Олімпік" Кіровоград 14 3 0 11 16 73 -57 9
7 "Аметист-2" Олександрія 14 2 0 12 10 86 -76 6
8 ДЮСШ "ГЕОІД-Мрія" Знам’янка 14 1 0 13 10 87 -77 3

Бомбардири
Прізвище Команда Голи
Довженко Максим "ДЮСШ 2-98" 25
Омельченко Владислав "Аметист" 20
Гура Іван "Аметист" 18

.
Дата Команди, що зустрічаються Час початку Арбітр Рахунок
13.04.12 "ДЮСШ 2-98"-"Аметист" 17:00 Копієвський Віктор 1:2
19.04.12 "Зірка-Спартак"-"ДЮСШ 2-98" 14:30 Снєгов Андрій 0:3
19.04.12 "ДЮСШ 2-Піонер"-"Аметист" 12:00 Данілов Денис 0:2
19.04.12 "Аметист-2"-"Олімпік" 12:00 Федан Віктор 1:3
19.04.12 ДЮСШ"ГЕОІД-Мрія"-"ДЮСШ №1" 12:00 Лень Валерій 0:11
24.04.12 ДЮСШ"ГЕОІД-Мрія"-"Зірка-Спартак" 12:00 Лень Валерій 0:5
24.04.12 "ДЮСШ№1"-"Аметист-2" 12:00 Василенко Юрій 6:0
24.04.12 "Олімпік"-"ДЮСШ 2-Піонер" 12:00 Клушин Антон 0:2
26.04.12 "ДЮСШ 2-98" - "Олімпік" 14:30 Кірпічніков Юрій 8:0
02.05.12 “ДЮСШ 2 – Піонер”-“ДЮСШ №1” 12.00 Бондаренко Сергій 0:1
10.05.12 “Аметист – 2”-“Зірка – Спартак” 12.00 Федан Віктор 1:17
10.05.12 ДЮСШ “Мрія”-“ДЮСШ 2 – Піонер” 12.00 Снєгов Андрій 1:6
10.05.12 “ДЮСШ № 1”-“ДЮСШ 2 – 98” 12.00 Бондаренко Сергій 0:7
11.05.12 “Олімпік”-“Аметист”  12.00 Копієвський Віктор 0:7
15.05.12 “Зірка – Спартак”-“Олімпік” 10.00 Гончаренко Антон 7:0
15.05.12 “Аметист”-“ДЮСШ №1” 12.00 Федан Віктор 12:1
15.05.12 “ДЮСШ 2 – Піонер”-“Аметист – 2”  12.00 Голуб Олександр 9:0
17.05.12 “ДЮСШ 2 – 98”-ДЮСШ “Мрія” 15.00 Клушин Антон 16:0
20.05.12 "Аметист"-"ДЮСШ 2-98" 11.00 Гончаренко Антон 1:1
31.05.12 “ДЮСШ 2–Піонер”-“Зірка – Спартак” 12.00 Бондаренко Сергій 0:5
24.05.12 “Аметист – 2”-“ДЮСШ 2 – 98”  12.00 Федан Віктор 0:8
24.05.12 ДЮСШ “Мрія”-“Аметист”  12.00 Лень Валерій 0:14
24.05.12 “ДЮСШ № 1”-“Олімпік” 12.00 Василенко 5:3
29.05.12 “Зірка – Спартак”-“ДЮСШ № 1” 14.00 Бондаренко Сергій 4:1
31.05.12 “Олімпік”-ДЮСШ “Мрія”  10.00 Бондаренко Сергій 3:0
29.05.12 “Аметист”-“Аметист – 2”  12.00 Федан Віктор 14:0
07.06.12 “ДЮСШ 2 – 98”-“ДЮСШ 2 – Піонер” 12.00 1:0
06.06.12 ДЮСШ"Мрія" - "Аметист-2" 12.00 4:6
10.06.12 "Зірка-Спартак"-"Аметист" 11.30 Бондаренко Сергій 0:0

Друга група


юнаки 1997/98 р.н.
М Команди І В Н П ЗМ ПМ Р О
1 ДЮСШ"Чемпіон" Бобринець 16 14 1 1 59 8 +51 43
2 "ДЮСШ" Долинська 16 11 1 4 34 14 +20 34
3 "ДЮСШ" Новоукраїнка 16 10 3 3 38 13 +25 33
4 "Зірка-Спартак" Кіровоград 16 10 0 6 35 25 +10 30
5 "Колос-Водник" Кіровоградський р-н 16 9 1 5 38 22 +16 28
6 ДЮСШ "Колос" Олександрійський р-н 16 6 1 8 20 28 -8 19
7 ДЮСШ "Арсенал" Новоархангельськ 15 4 1 11 22 40 -18 13
8 "СДЮШОР-2" Кіровоград 16 3 2 11 16 39 -23 11
9 "Шахтар" Смоліно 16 0 0 16 3 77 -74 0


Бомбардири
Прізвище Команда Голи
Акименко Максим "Колос-Водник" 25
Гурин Дмитро ДЮСШ"Чемпіон" 16
Мічкур Анатолій ДЮСШ"Чемпіон" 15


.
Дата Команди, що зустрічаються Час початку Арбітр Рахунок
11.04.12 "ДЮСШ"(Н)-ДЮСШ"Колос" 13:30 Кобець Юрій 1:0
14.04.12 ДЮСШ"Колос"-"Зірка-Спартак" 13:30 Федан Денис 2:4
16.04.12 "Шахтар"-"ДЮСШ"(Д) 13:30 Шаповал 1:2
20.04.12 "Колос-Водник"-"Зірка-Спартак" 13:30 Голуб Олександр 2:4
19.04.12 ДЮСШ"Чемпіон"-ДЮСШ"Колос" 13:30 Кундель 3:1
22.04.12 "ДЮСШ"(Д)-"СДЮШОР-2" 13:30 Москалець Віталій 2:0
26.04.12 "ДЮСШ" (Н) - "Шахтар" 13:30 Кобець Юрій 5:0
27.04.12 ДЮСШ “Колос”-“Колос – Водник” 13.30 Федан Денис 1:0
29.04.12 “Зірка – Спартак 97”-“ДЮСШ” (Д) 11.30 Бондаренко Сергій 2:0
29.04.12 “СДЮШОР – 2”-“ДЮСШ” (Н) 14.00 Копієвський Віктор 0:6
29.04.12 ДЮСШ “Арсенал”-ДЮСШ “Чемпіон” 13.30 Бутенко Валерій 1:3
10.05.12 ДЮСШ “Чемпіон”-“Шахтар” 13.30 Кундель Володимир 9:0
04.05.12 “ДЮСШ” (Д)-“Колос – Водник” 13.30 Копієвський Віктор 0:2
10.05.12 ДЮСШ “Колос”-“ДЮСШ” (Д) 13.30 Федан Денис 2:1
13.05.12 “Колос – Водник”-“ДЮСШ” (Н) 11.30 Кірпічніков Юрій 1:1
13.05.12 “СДЮШОР – 2”-ДЮСШ “Чемпіон” 13.30 Бондаренко Сергій 0:4
13.05.12 “Шахтар”-ДЮСШ “Арсенал” 13.30 Шаповал 0:3
20.05.12 “Шахтар”-ДЮСШ “Колос” 13.30 Шаповал 0:2
20.05.12 ДЮСШ “Арсенал”-“СДЮШОР – 2” 13.30 Бутенко 3:2
20.05.12 ДЮСШ “Чемпіон”-“Зірка–Спартак 97” 13.30 Кундель 2:0
27.05.12 "ДЮСШ" (Н) - "Зірка-Спартак 97" 13.30 Кобець Юрій 4:1
14.06.12 “ДЮСШ (Н)-“ДЮСШ” (Д) 13.30 Кобець Юрій 1:2
27.05.12 “Колос–Водник”-ДЮСШ “Чемпіон” 13.30 Кірпічніков Юрій 1:2
27.05.12 “Зірка–Спартак 97”-ДЮСШ “Арсенал” 13.30 Бондаренко Сергій 2:0
27.05.12 “СДЮШОР – 2”-“Шахтар” 13.30 Бондаренко Сергій 3:0
01.06.12 ДЮСШ"Арсенал"-ДЮСШ"Колос" 13.30 Бутенко Валерій 2:1
03.06.12 “СДЮШОР – 2”-ДЮСШ “Колос” 13.30 Іванченко Олександ 1:1
03.06.12 “Зірка – Спартак 97” - “Шахтар” 13.30 Іванченко Олександр 3:0
04.06.12 ДЮСШ “Арсенал”-“Колос–Водник” 13.30 Бутенко Валерій 0:2
01.06.12 ДЮСШ “Чемпіон”-“ДЮСШ” (Д) 13.30 Кундель Володимир 2:1
05.06.12 "Зірка-Спартак"-"СДЮШОР-2" 13.30 2:0
07.06.12 ДЮСШ"Колос"-"ДЮСШ"(Н) 13.30 0:2
10.06.12 “ДЮСШ”(Н)-ДЮСШ”Чемпіон” 13.30 1:1
10.06.12 “ДЮСШ” (Д)-ДЮСШ “Арсенал” 13.30 3:0
10.06.12 “Колос – Водник”-“Шахтар” 13.30 3:0
12.06.12 "Колос-Водник"-"СДЮШОР-2" 13.30 Голуб Олександр 2:1
23.06.12 ДЮСШ"Арсенал"-"ДЮСШ"(Н) 13.30 1:2



юнаки 1999/00 р.н.
М Команди І В Н П ЗМ ПМ Р О
1 "ДЮСШ" Новоукраїнка 16 11 4 1 44 14 +30 37
2 ДЮСШ"Чемпіон" Бобринець 16 12 0 4 31 13 +18 36
3 "Колос-Водник" Кіровоградський р-н 16 8 5 3 30 11 +19 29
4 "ДЮСШ" Долинська 16 9 1 6 28 23 +5 28
5 "ДЮСШ 2-99" Кіровоград 16 8 4 4 32 18 +14 28
6 "ДЮСШ 2-Юність" Кіровоград 16 7 4 5 23 18 +5 25
7 ДЮСШ"Колос" Олександрійський р-н 16 3 2 11 16 40 -24 11
8 ДЮСШ"Арсенал" Новоархангельськ 16 3 1 12 20 40 -20 10
9 "Шахтар" Смоліно 16 0 1 16 6 49 -43 1


Бомбардири
Прізвище Команда Голи
Козенко Олександр "Колос-Водник" 19
Тичинський Тарас "ДЮСШ" (Н) 18
Марущак Артем ДЮСШ"Арсенал" 12


.
Дата Команди, що зустрічаються Час початку Арбітр Рахунок
11.04.12 "ДЮСШ"(Н)-ДЮСШ"Колос" 12:00 Кобець Юрій 2:0
14.04.12 ДЮСШ"Колос"-"ДЮСШ 2-Юність" 12:00 Федан Денис 1:1
16.04.12 "Шахтар"-"ДЮСШ"(Д) 12:00 Шаповал 0:1
20.04.12 "Колос-Водник"-"ДЮСШ 2-Юність" 12:00 Голуб Олександр 4:1
19.04.12 ДЮСШ"Чемпіон"-ДЮСШ"Колос" 12:00 Кундель 4:0
22.04.12 "ДЮСШ"(Д)-"ДЮСШ 2-99" 12:00 Москалець Віталій 2:1
26.04.12 "ДЮСШ" (Н) - "Шахтар" 12.00 Кобець Юрій 6:1
27.04.12 ДЮСШ “Колос”-“Колос – Водник” 12.00 Федан Денис 1:3
29.04.12 “ДЮСШ 2 – Юність”-“ДЮСШ” (Д) 10.00 Бондаренко Сергій 0:3
29.04.12 “ДЮСШ 2 – 99”-“ДЮСШ” (Н) 12.30 Копієвський Віктор 3:3
29.04.12 ДЮСШ “Арсенал”-ДЮСШ “Чемпіон” 12.00 Бутенко Валерій 1:2
10.05.12 ДЮСШ “Чемпіон”-“Шахтар” 12.00 Кундель Володимир 6:2
04.05.12 “ДЮСШ” (Д)-“Колос – Водник” 12.00 Копієвський Віктор 2:1
10.05.12 ДЮСШ “Колос”-“ДЮСШ” (Д) 12.00 Федан Денис 5:2
13.05.12 “Колос – Водник”-“ДЮСШ” (Н) 10.00 Кірпічніков Юрій 1:1
13.05.12 “ДЮСШ 2 – 99”-ДЮСШ “Чемпіон” 12.00 Бондаренко Сергій 1:2
13.05.12 “Шахтар”-ДЮСШ “Арсенал” 12.00 Шаповал  1:7
20.05.12 “Шахтар”-ДЮСШ “Колос” 12.00 Шаповал 0:0
20.05.12 ДЮСШ “Арсенал”-“ДЮСШ 2 – 99” 12.00 Бутенко 2:3
20.05.12 ДЮСШ “Чемпіон”-“ДЮСШ 2 – Юність” 12.00 Кундель 2:1
27.05.12 "ДЮСШ"(Н)-"ДЮСШ 2-Юність" 12.00 Кобець Юрій 1:1
“ДЮСШ (Н)-“ДЮСШ” (Д) 12.00 Кобець Юрій 2:1
27.05.12 “Колос–Водник”-ДЮСШ “Чемпіон” 12.00 Кірпічніков Юрій 0:1
27.05.12 “ДЮСШ 2 – Юність”-ДЮСШ “Арсенал” 12.00 Бондаренко Сергій 4:0
27.05.12 “ДЮСШ 2 – 99”-“Шахтар” 12.00 Бондаренко Сергій 3:0
01.06.12 ДЮСШ"Арсенал"-ДЮСШ"Колос" 12.00 Бутенко Валерій 4:2
03.06.12 “ДЮСШ 2 – 99”-ДЮСШ “Колос” 12.00 Іванченко Олександр 8:1
03.06.12 “ДЮСШ 2 – Юність” - “Шахтар” 12.00 Іванченко Олександр 3:0
04.06.12 ДЮСШ “Арсенал”-“Колос–Водник” 12.00 Бутенко Валерій 0:3
01.06.12 ДЮСШ “Чемпіон”-“ДЮСШ” (Д) 12.00 Кундель Володимир 2:1
07.06.12 ДЮСШ"Колос"-"ДЮСШ"(Н) 12.00 1:4
10.06.12 “ДЮСШ”(Н)-ДЮСШ”Чемпіон” 12.00 2:0
10.06.12 “ДЮСШ” (Д)-ДЮСШ “Арсенал” 12.00 3:0
10.06.12 “Колос – Водник”-“Шахтар” 12.00 3:0
10.06.12 “ДЮСШ 2 – Юність”-“ДЮСШ 2 – 99” 12.00 Гордовий Микола 1:0
12.06.12 "Колос-Водник"-"ДЮСШ 2-99" 12.00 Голуб Олександр 1:1
23.06.12 ДЮСШ"Арсенал"-"ДЮСШ"(Н) 12.00 0:1
Переглядів (3415)