Першість області серед юнаків І група (2000/01 р.н.) сезону 2015-2016 р.р.




  



 
Перша група (юнаки 2000/01 р.н.)

 

Турнірна таблиця

М

Команди

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

«КДЮСШ-2-Сокіл» Кіровоград

14

13

0

1

54

7

+47

39

2

«Олександрія-Аметист» Олександрія

14

13

0

1

78

4

+74

37

3

«Зірка» Кіровоград

14

9

0

5

47

20

+27

27

4

«ДЮСШ №1» Світловодськ

14

8

0

6

35

27

+8

24

5

«СДЮШОР-2» Кіровоград

14

5

1

8

16

48

-32

16

6

«КДЮСШ-2-Піонер» Кіровоград

14

3

2

9

21

32

-11

11

7

«Олімпік» Кіровоград

14

2

0

11

8

75

-67

7

8

«КДЮСШ-2-СДЮШОР-2» Кіровоград

14

0

3

11

7

53

-46

3

  

 

  


  

Господарі

Гості

Дата

 Рахунок

Коло: 1

Тур: 1

1

«Зірка» (Кіровоград)

«КДЮСШ-2-СДЮШОР-2» (Кіровоград)

16.09.2015

4:2

2

«СДЮШОР-2» (Кіровоград)

«КДЮСШ-2-Сокіл» (Кіровоград)

17.09.2015

0:4

3

«Олександрія-Аметист» (Олександрія)

«КДЮСШ-2-Піонер» (Кіровоград)

16.09.2015

2:0

4

«Олімпік» (Кіровоград)

«ДЮСШ №1» (Світловодськ)

17.09.2015

1:8

Тур: 2

5

«КДЮСШ-2-СДЮШОР-2» (Кіровоград)

«ДЮСШ №1» (Світловодськ)

24.09.2015

1:5

6

«КДЮСШ-2-Піонер» (Кіровоград)

«Олімпік» (Кіровоград)

23.09.2015

3:0

7

«Олександрія-Аметист» (Олександрія)

«КДЮСШ-2-Сокіл» (Кіровоград)

23.09.2015

4:0

8

«Зірка» (Кіровоград)

«СДЮШОР-2» (Кіровоград)

22.09.2015

1:3

Тур: 3

9

«СДЮШОР-2» (Кіровоград)

«КДЮСШ-2-СДЮШОР-2» (Кіровоград)

01.10.2015

0:0

10

«Олександрія-Аметист» (Олександрія)

«Зірка» (Кіровоград)

10.11.2015

5:0

11

«Олімпік» (Кіровоград)

«КДЮСШ-2-Сокіл» (Кіровоград)

30.09.2015

0:7

12

«ДЮСШ №1» (Світловодськ)

«КДЮСШ-2-Піонер» (Кіровоград)

30.09.2015

1:0

Тур: 4

13

«КДЮСШ-2-СДЮШОР-2» (Кіровоград)

«КДЮСШ-2-Піонер» (Кіровоград)

08.10.2015

1:7

14

«ДЮСШ №1» (Світловодськ)

«КДЮСШ-2-Сокіл» (Кіровоград)

08.10.2015

0:3

15

«Зірка» (Кіровоград)

«Олімпік» (Кіровоград)

07.10.2015

13:0

16

«СДЮШОР-2» (Кіровоград)

«Олександрія-Аметист» (Олександрія)

08.10.2015

0:11

Тур: 5

17

«Олександрія-Аметист» (Олександрія)

«КДЮСШ-2-СДЮШОР-2» (Кіровоград)

14.10.2015

7:0

18

«Олімпік» (Кіровоград)

«СДЮШОР-2» (Кіровоград)

15.10.2015

0:2

19

«ДЮСШ №1» (Світловодськ)

«Зірка» (Кіровоград)

14.10.2015

1:2

20

«КДЮСШ-2-Піонер» (Кіровоград)

«КДЮСШ-2-Сокіл» (Кіровоград)

14.10.2015

0:5

Тур: 6

21

«КДЮСШ-2-СДЮШОР-2» (Кіровоград)

«КДЮСШ-2-Сокіл» (Кіровоград)

21.10.2015

0:3

22

«Зірка» (Кіровоград)

«КДЮСШ-2-Піонер» (Кіровоград)

20.10.2015

6:0

23

«СДЮШОР-2» (Кіровоград)

«ДЮСШ №1» (Світловодськ)

22.10.2015

0:3

24

«Олександрія-Аметист» (Олександрія)

«Олімпік» (Кіровоград)

21.10.2015

13:0

Тур: 7

25

«Олімпік» (Кіровоград)

«КДЮСШ-2-СДЮШОР-2» (Кіровоград)

05.11.2015

0:0

26

«ДЮСШ №1» (Світловодськ)

«Олександрія-Аметист» (Олександрія)

04.11.2015

0:8

27

«КДЮСШ-2-Піонер» (Кіровоград)

«СДЮШОР-2» (Кіровоград)

04.11.2015

1:4

28

«КДЮСШ-2-Сокіл» (Кіровоград)

«Зірка» (Кіровоград)

03.11.2015

5:2

Коло: 2

Тур: 8

29

«КДЮСШ-2-СДЮШОР-2» (Кіровоград)

«Зірка» (Кіровоград)

12.04.2016

0:6

30

«КДЮСШ-2-Сокіл» (Кіровоград)

«СДЮШОР-2» (Кіровоград)

14.04.2016

1:0

31

«КДЮСШ-2-Піонер» (Кіровоград)

«Олександрія-Аметист» (Олександрія)

13.04.2016

1:1

32

«ДЮСШ №1» (Світловодськ)

«Олімпік» (Кіровоград)

29.04.2016

7:0

Тур: 9

33

«ДЮСШ №1» (Світловодськ)

«КДЮСШ-2-СДЮШОР-2» (Кіровоград)

20.04.2016

2:1

34

«Олімпік» (Кіровоград)

«КДЮСШ-2-Піонер» (Кіровоград)

20.04.2016

0:9

35

«КДЮСШ-2-Сокіл» (Кіровоград)

«Олександрія-Аметист» (Олександрія)

21.04.2016

2:1

36

«СДЮШОР-2» (Кіровоград)

«Зірка» (Кіровоград)

19.04.2016

0:4

Тур: 10

37

«КДЮСШ-2-СДЮШОР-2» (Кіровоград)

«СДЮШОР-2» (Кіровоград)

28.04.2016

1:2

38

«Зірка» (Кіровоград)

«Олександрія-Аметист» (Олександрія)

27.04.2016

0:1

39

«КДЮСШ-2-Сокіл» (Кіровоград)

«Олімпік» (Кіровоград)

27.04.2016

2:0

40

«КДЮСШ-2-Піонер» (Кіровоград)

«ДЮСШ №1» (Світловодськ)

27.04.2016

0:1

Тур: 11

41

«КДЮСШ-2-Піонер» (Кіровоград)

«КДЮСШ-2-СДЮШОР-2» (Кіровоград)

04.06.2016

0:0

42

«КДЮСШ-2-Сокіл» (Кіровоград)

«ДЮСШ №1» (Світловодськ)

04.06.2016

2:0

43

«Олімпік» (Кіровоград)

«Зірка» (Кіровоград)

04.06.2016

0:3

44

«Олександрія-Аметист» (Олександрія)

«СДЮШОР-2» (Кіровоград)

04.06.2016

11:0

Тур: 12

45

«КДЮСШ-2-СДЮШОР-2» (Кіровоград)

«Олександрія-Аметист» (Олександрія)

11.05.2016

1:5

46

«СДЮШОР-2» (Кіровоград)

«Олімпік» (Кіровоград)

12.05.2016

3:4

47

«Зірка» (Кіровоград)

«ДЮСШ №1» (Світловодськ)

10.05.2016

4:0

48

«КДЮСШ-2-Сокіл» (Кіровоград)

«КДЮСШ-2-Піонер» (Кіровоград)

11.05.2016

8:0

Тур: 13

49

«КДЮСШ-2-Сокіл» (Кіровоград)

«КДЮСШ-2-СДЮШОР-2» (Кіровоград)

18.05.2016

9:0

50

«КДЮСШ-2-Піонер» (Кіровоград)

«Зірка» (Кіровоград)

17.05.2016

0:2

51

«ДЮСШ №1» (Світловодськ)

«СДЮШОР-2» (Кіровоград)

19.05.2016

7:1

52

«Олімпік» (Кіровоград)

«Олександрія-Аметист» (Олександрія)

18.05.2016

0:5

Тур: 14

53

«КДЮСШ-2-СДЮШОР-2» (Кіровоград)

«Олімпік» (Кіровоград)

09.06.2016

0:3

54

«Олександрія-Аметист» (Олександрія)

«ДЮСШ №1» (Світловодськ)

09.06.2016

4:0

55

«СДЮШОР-2» (Кіровоград)

«КДЮСШ-2-Піонер» (Кіровоград)

10.06.2016

1:0

56

«Зірка» (Кіровоград)

«КДЮСШ-2-Сокіл» (Кіровоград)

09.06.2016

0:3



Назва команди

П.І.Б.

Контактні телефони

«Зірка» Кіровоград

Антонов Антон Андрійович

Горбань Андрій Павлович

050-487-09-14

050-612-87-22

«СДЮШОР-2» Кіровоград

Ігнатьєв Олександр Олександрович

095-166-85-52

«Олександрія-Аметист» Олександрія

Романов Юрій Григорович

050-203-50-74

«Олімпік» Кіровоград

Кєвліч Юрій В’ячеславович

Гвоздецький Юрій Миколайович

050-876-37-94

095-414-03-12

«ДЮСШ №1» Світловодськ

Василенко Юрій Іванович

097-833-80-30

«КДЮСШ-2-Сокіл» Кіровоград

Іщенко Геннадій Павлович

050-768-99-49

«КДЮСШ-2-Піонер» Кіровоград

Терешонок Володимир Валентинович

066-881-31-77

«КДЮСШ-2-СДЮШОР-2» Кіровоград

Горбань Андрій Павлович

050-612-87-22



Переглядів (2310)