Першість області серед юнаків ІІ група (А) (U14) сезону 2014-2015 р.р.



 
Друга група (юнаки 2002/03 р.н.)

 

Турнірна таблиця

М

Команди

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

«СДЮШОР-2» (Кіровоград)

12

10

2

0

38

6

+32

32

2

«Колос-Водник» (Кіровоградський р-н)

12

7

3

2

27

13

+14

24

3

«КДЮСШ-2-Сокіл» (Кіровоград)

12

5

4

3

10

12

-2

19

4

ДЮСШ  (Новоукраїнка)

12

5

1

6

21

35

-14

16

5

ДЮСШ»Чемпіон» (Бобринець)

12

4

0

8

13

24

-11

12

6

ДЮСШ»Колос» (Олександрійський р-н)

12

2

3

7

10

20

-10

9

7

«ДЮСШ» (Долинська)

12

1

3

8

10

19

-9

6

  

 


Господарі

Гості

Дата

 

Коло: 1

Тур: 1

1

ДЮСШ (Долинська)

ДЮСШ-2 Сокіл (Кіровоград)

21.09.2014

0:0

2

ДЮСШ-Чемпіон (Бобринець)

ДЮСШ-Колос (Олександрійський район)

09.10.2014

2:1

3

ДЮСШ (Новоукраїнка)

СДЮШОР-2 (Кіровоград)

21.09.2014

3:6

Тур: 2

4

ДЮСШ-Колос (Олександрійський район)

ДЮСШ (Новоукраїнка)

28.09.2014

2:2

5

ДЮСШ-2 Сокіл (Кіровоград)

ДЮСШ-Чемпіон (Бобринець)

28.09.2014

1:0

6

Колос-Водник (Кіровоградський район)

ДЮСШ (Долинська)

26.09.2014

1:1

Тур: 3

7

ДЮСШ-Чемпіон (Бобринець)

Колос-Водник (Кіровоградський район)

04.10.2014

3:1

8

ДЮСШ (Новоукраїнка)

ДЮСШ-2 Сокіл (Кіровоград)

31.10.2014

1:0

9

СДЮШОР-2 (Кіровоград)

ДЮСШ-Колос (Олександрійський район)

02.10.2014

4:0

Тур: 4

10

ДЮСШ-2 Сокіл (Кіровоград)

СДЮШОР-2 (Кіровоград)

12.10.2014

0:5

11

Колос-Водник (Кіровоградський район)

ДЮСШ (Новоукраїнка)

12.10.2014

3:0

12

ДЮСШ (Долинська)

ДЮСШ-Чемпіон (Бобринець)

12.10.2014

0:1

Тур: 5

13

ДЮСШ (Новоукраїнка)

ДЮСШ (Долинська)

07.11.2014

4:3

14

СДЮШОР-2 (Кіровоград)

Колос-Водник (Кіровоградський район)

29.10.2014

5:1

15

ДЮСШ-Колос (Олександрійський район)

ДЮСШ-2 Сокіл (Кіровоград)

16.10.2014

0:0

Тур: 6

16

Колос-Водник (Кіровоградський район)

ДЮСШ-Колос (Олександрійський район)

30.10.2014

2:1

17

ДЮСШ (Долинська)

СДЮШОР-2 (Кіровоград)

26.10.2014

1:2

18

ДЮСШ-Чемпіон (Бобринець)

ДЮСШ (Новоукраїнка)

26.10.2014

1:2

Тур: 7

19

СДЮШОР-2 (Кіровоград)

ДЮСШ-Чемпіон (Бобринець)

02.11.2014

4:0

20

ДЮСШ-Колос (Олександрійський район)

ДЮСШ (Долинська)

02.11.2014

2:1

21

ДЮСШ-2 Сокіл (Кіровоград)

Колос-Водник (Кіровоградський район)

02.11.2014

1:4

Коло: 2

Тур: 8

22

ДЮСШ-2 Сокіл (Кіровоград)

ДЮСШ (Долинська)

19.05.2015

1:0

23

ДЮСШ-Колос (Олександрійський район)

ДЮСШ-Чемпіон (Бобринець)

24.05.2015

2:1

24

СДЮШОР-2 (Кіровоград)

ДЮСШ (Новоукраїнка)

23.05.2015

7:0

Тур: 9

25

ДЮСШ (Новоукраїнка)

ДЮСШ-Колос (Олександрійський район)

12.04.2015

2:1

26

ДЮСШ-Чемпіон (Бобринець)

ДЮСШ-2 Сокіл (Кіровоград)

13.05.2015

1:3

27

ДЮСШ (Долинська)

Колос-Водник (Кіровоградський район)

22.05.2015

0:1

Тур: 10

28

Колос-Водник (Кіровоградський район)

ДЮСШ-Чемпіон (Бобринець)

20.05.2015

4:0

29

ДЮСШ-2 Сокіл (Кіровоград)

ДЮСШ (Новоукраїнка)

19.04.2015

2:0

30

ДЮСШ-Колос (Олександрійський район)

СДЮШОР-2 (Кіровоград)

19.04.2015

1:0

Тур: 11

31

СДЮШОР-2 (Кіровоград)

ДЮСШ-2 Сокіл (Кіровоград)

26.04.2015

0:0

32

ДЮСШ (Новоукраїнка)

Колос-Водник (Кіровоградський район)

26.04.2015

1:6

33

ДЮСШ-Чемпіон (Бобринець)

ДЮСШ (Долинська)

26.04.2015

2:0

Тур: 12

34

ДЮСШ (Долинська)

ДЮСШ (Новоукраїнка)

02.05.2015

2:1

35

Колос-Водник (Кіровоградський район)

СДЮШОР-2 (Кіровоград)

25.05.2015

0:0

36

ДЮСШ-2 Сокіл (Кіровоград)

ДЮСШ-Колос (Олександрійський район)

03.05.2015

1:0

Тур: 13

37

ДЮСШ-Колос (Олександрійський район)

Колос-Водник (Кіровоградський район)

11.05.2015

0:3

38

СДЮШОР-2 (Кіровоград)

ДЮСШ (Долинська)

10.05.2015

3:1

39

ДЮСШ (Новоукраїнка)

ДЮСШ-Чемпіон (Бобринець)

10.05.2015

5:2

Тур: 14

40

ДЮСШ-Чемпіон (Бобринець)

СДЮШОР-2 (Кіровоград)

17.05.2015

0:1

41

ДЮСШ (Долинська)

ДЮСШ-Колос (Олександрійський район)

17.05.2015

1:1

42

Колос-Водник (Кіровоградський район)

ДЮСШ-2 Сокіл (Кіровоград)

17.05.2015

1:1


Переглядів (2249)