fo.ru працює в режимі перегляду. Ми проводимо модернізацію.

Першість області серед юнаків ІІ група (А) (U16) сезону 2014-2015 р.р.



Друга група (юнаки 2000/01 р.н.)

 

Турнірна таблиця

М

Команди

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

ДЮСШ»Чемпіон» (Бобринець)

12

10

1

1

22

6

+16

31

2

ДЮСШ»Колос» (Олександрійський р-н)

12

9

1

2

25

13

+12

25

3

«ДЮСШ» (Долинська)

12

7

3

2

21

13

+8

24

4

«СДЮШОР-2» (Кіровоград)

12

5

1

6

23

24

-1

16

5

«Колос-Водник» (Кіровоградський р-н)

12

4

3

5

17

18

-1

15

6

ДЮСШ  (Новоукраїнка)

12

3

1

8

15

27

-12

10

7

«КДЮСШ-2-Сокіл» (Кіровоград)

12

0

0

12

2

24

-22

0

  

  

    

Господарі

Гості

Дата

 

Коло: 1

Тур: 1

1

ДЮСШ (Долинська)

ДЮСШ-2 Сокіл (Кіровоград)

21.09.2014

1:0

2

ДЮСШ-Чемпіон (Бобринець)

ДЮСШ-Колос (Олександрійський район)

09.10.2014

1:0

3

ДЮСШ (Новоукраїнка)

СДЮШОР-2 (Кіровоград)

21.09.2014

1:4

Тур: 2

4

ДЮСШ-Колос (Олександрійський район)

ДЮСШ (Новоукраїнка)

28.09.2014

3:0

5

ДЮСШ-2 Сокіл (Кіровоград)

ДЮСШ-Чемпіон (Бобринець)

28.09.2014

0:1

6

Колос-Водник (Кіровоградський район)

ДЮСШ (Долинська)

26.09.2014

1:1

Тур: 3

7

ДЮСШ-Чемпіон (Бобринець)

Колос-Водник (Кіровоградський район)

04.10.2014

3:0

8

ДЮСШ (Новоукраїнка)

ДЮСШ-2 Сокіл (Кіровоград)

31.10.2014

2:1

9

СДЮШОР-2 (Кіровоград)

ДЮСШ-Колос (Олександрійський район)

02.10.2014

0:4

Тур: 4

10

ДЮСШ-2 Сокіл (Кіровоград)

СДЮШОР-2 (Кіровоград)

12.10.2014

0:1

11

Колос-Водник (Кіровоградський район)

ДЮСШ (Новоукраїнка)

12.10.2014

1:1

12

ДЮСШ (Долинська)

ДЮСШ-Чемпіон (Бобринець)

12.10.2014

1:1

Тур: 5

13

ДЮСШ (Новоукраїнка)

ДЮСШ (Долинська)

07.11.2014

2:3

14

СДЮШОР-2 (Кіровоград)

Колос-Водник (Кіровоградський район)

29.10.2014

3:4

15

ДЮСШ-Колос (Олександрійський район)

ДЮСШ-2 Сокіл (Кіровоград)

16.10.2014

2:1

Тур: 6

16

Колос-Водник (Кіровоградський район)

ДЮСШ-Колос (Олександрійський район)

30.10.2014

3:0

17

ДЮСШ (Долинська)

СДЮШОР-2 (Кіровоград)

26.10.2014

3:1

18

ДЮСШ-Чемпіон (Бобринець)

ДЮСШ (Новоукраїнка)

26.10.2014

2:1

Тур: 7

19

СДЮШОР-2 (Кіровоград)

ДЮСШ-Чемпіон (Бобринець)

02.11.2014

1:3

20

ДЮСШ-Колос (Олександрійський район)

ДЮСШ (Долинська)

02.11.2014

2:2

21

ДЮСШ-2 Сокіл (Кіровоград)

Колос-Водник (Кіровоградський район)

02.11.2014

0:1

Коло: 2

Тур: 8

22

ДЮСШ-2 Сокіл (Кіровоград)

ДЮСШ (Долинська)

24.05.2015

0:3

23

ДЮСШ-Колос (Олександрійський район)

ДЮСШ-Чемпіон (Бобринець)

24.05.2015

2:1

24

СДЮШОР-2 (Кіровоград)

ДЮСШ (Новоукраїнка)

23.05.2015

5:2

Тур: 9

25

ДЮСШ (Новоукраїнка)

ДЮСШ-Колос (Олександрійський район)

12.04.2015

2:3

26

ДЮСШ-Чемпіон (Бобринець)

ДЮСШ-2 Сокіл (Кіровоград)

13.05.2015

3:0

27

ДЮСШ (Долинська)

Колос-Водник (Кіровоградський район)

22.05.2015

1:0

Тур: 10

28

Колос-Водник (Кіровоградський район)

ДЮСШ-Чемпіон (Бобринець)

20.05.2015

1:2

29

ДЮСШ-2 Сокіл (Кіровоград)

ДЮСШ (Новоукраїнка)

19.04.2015

0:1

30

ДЮСШ-Колос (Олександрійський район)

СДЮШОР-2 (Кіровоград)

22.04.2015

2:0

Тур: 11

31

СДЮШОР-2 (Кіровоград)

ДЮСШ-2 Сокіл (Кіровоград)

26.04.2015

3:0

32

ДЮСШ (Новоукраїнка)

Колос-Водник (Кіровоградський район)

26.04.2015

2:0

33

ДЮСШ-Чемпіон (Бобринець)

ДЮСШ (Долинська)

26.04.2015

2:0

Тур: 12

34

ДЮСШ (Долинська)

ДЮСШ (Новоукраїнка)

02.05.2015

3:1

35

Колос-Водник (Кіровоградський район)

СДЮШОР-2 (Кіровоград)

04.05.2015

2:2

36

ДЮСШ-2 Сокіл (Кіровоград)

ДЮСШ-Колос (Олександрійський район)

03.05.2015

0:3

Тур: 13

37

ДЮСШ-Колос (Олександрійський район)

Колос-Водник (Кіровоградський район)

11.05.2015

3:1

38

СДЮШОР-2 (Кіровоград)

ДЮСШ (Долинська)

10.05.2015

2:1

39

ДЮСШ (Новоукраїнка)

ДЮСШ-Чемпіон (Бобринець)

10.05.2015

0:2

Тур: 14

40

ДЮСШ-Чемпіон (Бобринець)

СДЮШОР-2 (Кіровоград)

17.05.2015

1:0

41

ДЮСШ (Долинська)

ДЮСШ-Колос (Олександрійський район)

17.05.2015

2:1

42

Колос-Водник (Кіровоградський район)

ДЮСШ-2 Сокіл (Кіровоград)

17.05.2015

3:0

 


Переглядів (2547)