Першість області серед юнаків І група (U14) сезону 2014-2015 р.р.



 

Перша група (юнаки 2001/02 р.н.)

 

Турнірна таблиця

М

Команди

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

«ДЮСШ-2-Піонер» Знам’янка

12

10

2

0

41

2

+39

32

2

«Зірка» Кіровоград

12

9

1

2

51

11

+40

28

3

«Олександрія-Аметист» Олександрія

12

7

2

3

30

23

+7

23

4

«КДЮСШ-2» Кіровоград

12

5

3

4

19

13

+6

18

5

«СДЮШОР-2» Кіровоград

12

3

3

6

23

36

-13

12

6

«ДЮСШ №1» Світловодськ

12

1

1

10

10

49

-39

4

7

«Олімпік» Кіровоград

12

1

0

11

4

44

-40

3

  

 

Господарі

Гості

Дата

 

Коло: 1

Тур: 1

1

ДЮСШ-1 (Світловожськ)

Олександрія-Аметист (Олександрія)

18.09.2014

1:2

2

Олімпік (Кіровоград)

Зірка (Кіровоград)

18.09.2014

1:5

3

СДЮШОР-2 (Кіровоград)

КДЮСШ-2 (Кіровоград)

18.09.2014

1:1

Тур: 2

4

Зірка (Кіровоград)

СДЮШОР-2 (Кіровоград)

23.09.2014

8:0

5

Олександрія-Аметист (Олександрія)

Олімпік (Кіровоград)

23.09.2014

7:0

6

ДЮСШ-2-Піонер (Знам`янка)

ДЮСШ-1 (Світловодськ)

23.09.2014

7:0

Тур: 3

7

Олімпік (Кіровоград)

ДЮСШ-2-Піонер (Знам`янка)

30.09.2014

0:6

8

СДЮШОР-2 (Кіровоград)

Олександрія-Аметист (Олександрія)

01.10.2014

4:4

9

КДЮСШ-2 (Кіровоград)

Зірка (Кіровоград)

01.10.2014

0:4

Тур: 4

10

Олександрія-Аметист (Олександрія)

КДЮСШ-2 (Кіровоград)

09.10.2014

4:3

11

ДЮСШ-2-Піонер (Знам`янка)

СДЮШОР-2 (Кіровоград)

09.10.2014

4:0

12

ДЮСШ-1 (Світловодськ)

Олімпік (Кіровоград)

09.10.2014

3:0

Тур: 5

13

СДЮШОР-2 (Кіровоград)

ДЮСШ-1 (Світловодськ)

14.10.2014

4:0

14

КДЮСШ-2 (Кіровоград)

ДЮСШ-2-Піонер (Знам`янка)

14.10.2014

0:0

15

Зірка (Кіровоград)

Олександрія-Аметист (Олександрія)

14.10.2014

5:0

Тур: 6

16

ДЮСШ-2-Піонер (Знам`янка)

Зірка (Кіровоград)

21.10.2014

1:1

17

ДЮСШ-1 (Світловодськ)

КДЮСШ-2 (Кіровоград)

22.10.2014

0:3

18

Олімпік (Кіровоград)

СДЮШОР-2 (Кіровоград)

22.10.2014

1:2

Тур: 7

19

КДЮСШ-2 (Кіровоград)

Олімпік (Кіровоград)

05.11.2014

3:0

20

Зірка (Кіровоград)

ДЮСШ-1 (Світловодськ)

04.11.2014

15:1

21

Олександрія-Аметист (Олександрія)

ДЮСШ-2-Піонер (Знам`янка)

07.11.2014

0:3

Коло: 2

Тур: 8

22

Олександрія-Аметист (Олександрія)

ДЮСШ-1 (Світловодськ)

07.04.2015

5:2

23

Зірка (Кіровоград)

Олімпік (Кіровоград)

07.04.2015

3:0

24

КДЮСШ-2 (Кіровоград)

СДЮШОР-2 (Кіровоград)

07.04.2015

2:1

Тур: 9

25

СДЮШОР-2 (Кіровоград)

Зірка (Кіровоград)

09.04.2015

2:5

26

Олімпік (Кіровоград)

Олександрія-Аметист (Олександрія)

15.04.2015

1:2

27

ДЮСШ-1 (Світловодськ)

ДЮСШ-2-Піонер (Знам`янка)

14.04.2015

0:3

Тур: 10

28

ДЮСШ-2-Піонер (Знам`янка)

Олімпік (Кіровоград)

23.04.2015

6:0

29

Олександрія-Аметист (Олександрія)

СДЮШОР-2 (Кіровоград)

23.04.2015

5:3

30

Зірка (Кіровоград)

КДЮСШ-2 (Кіровоград)

23.04.2015

1:0

Тур: 11

31

КДЮСШ-2 (Кіровоград)

Олександрія-Аметист (Олександрія)

28.04.2015

0:0

32

СДЮШОР-2 (Кіровоград)

ДЮСШ-2-Піонер (Знам`янка)

28.04.2015

0:4

33

Олімпік (Кіровоград)

ДЮСШ-1 (Світловодськ)

28.04.2015

1:0

Тур: 12

34

ДЮСШ-1 (Світловодськ)

СДЮШОР-2 (Кіровоград)

06.05.2015

2:2

35

ДЮСШ-2-Піонер (Знам`янка)

КДЮСШ-2 (Кіровоград)

05.05.2015

2:0

36

Олександрія-Аметист (Олександрія)

Зірка (Кіровоград)

05.05.2015

1:0

Тур: 13

37

Зірка (Кіровоград)

ДЮСШ-2-Піонер (Знам`янка)

27.05.2015

1:4

38

КДЮСШ-2 (Кіровоград)

ДЮСШ-1 (Світловодськ)

14.05.2015

4:0

39

СДЮШОР-2 (Кіровоград)

Олімпік (Кіровоград)

14.05.2015

4:0

Тур: 14

40

Олімпік (Кіровоград)

КДЮСШ-2 (Кіровоград)

19.05.2015

0:3

41

ДЮСШ-1 (Світловодськ)

Зірка (Кіровоград)

19.05.2015

1:3

42

ДЮСШ-2-Піонер (Знам`янка)

Олександрія-Аметист (Олександрія)

19.05.2015

1:0

 

    

Переглядів (2666)