Першість області серед юнаків І група (U16) сезону 2014-2015 р.р.



 

 

Перша група (юнаки 1999/00 р.н.)

 

Турнірна таблиця

М

Команди

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

«Зірка» Кіровоград

12

10

2

0

52

9

+43

32

2

«СДЮШОР-2» Кіровоград

12

9

2

1

39

7

+32

29

3

«Олександрія-Аметист» Олександрія

12

7

0

5

30

16

+14

21

4

«Буревісник-ДЮСШ» Знам’янка

12

6

2

4

15

17

-2

20

5

«Олімпік» Кіровоград

12

4

0

8

17

24

-7

12

6

«ДЮСШ №1» Світловодськ

12

2

0

10

15

59

-48

6

7

«КДЮСШ-2» Кіровоград

12

1

0

11

6

42

-36

3

  

 

  

   

Господарі

Гості

Дата

 

Коло: 1

Тур: 1

1

ДЮСШ-1 (Світловожськ)

Олександрія-Аметист (Олександрія)

18.09.2014

0:5

2

Олімпік (Кіровоград)

Зірка (Кіровоград)

18.09.2014

0:3

3

СДЮШОР-2 (Кіровоград)

ДЮСШ-2 (Кіровоград)

18.09.2014

6:2

Тур: 2

4

Зірка (Кіровоград)

СДЮШОР-2 (Кіровоград)

23.09.2014

1:1

5

Олександрія-Аметист (Олександрія)

Олімпік (Кіровоград)

23.09.2014

2:0

6

ДЮСШ (Знам`янка)

ДЮСШ-1 (Світловодськ)

23.09.2014

4:3

Тур: 3

7

Олімпік (Кіровоград)

ДЮСШ (Знам`янка)

30.09.2014

0:1

8

СДЮШОР-2 (Кіровоград)

Олександрія-Аметист (Олександрія)

01.10.2014

2:1

9

ДЮСШ-2 (Кіровоград)

Зірка (Кіровоград)

01.10.2014

0:8

Тур: 4

10

Олександрія-Аметист (Олександрія)

ДЮСШ-2 (Кіровоград)

09.10.2014

4:0

11

ДЮСШ (Знам`янка)

СДЮШОР-2 (Кіровоград)

09.10.2014

0:3

12

ДЮСШ-1 (Світловодськ)

Олімпік (Кіровоград)

09.10.2014

2:6

Тур: 5

13

СДЮШОР-2 (Кіровоград)

ДЮСШ-1 (Світловодськ)

14.10.2014

7:0

14

ДЮСШ-2 (Кіровоград)

ДЮСШ (Знам`янка)

14.10.2014

0:1

15

Зірка (Кіровоград)

Олександрія-Аметист (Олександрія)

14.10.2014

4:3

Тур: 6

16

ДЮСШ (Знам`янка)

Зірка (Кіровоград)

21.10.2014

0:0

17

ДЮСШ-1 (Світловодськ)

ДЮСШ-2 (Кіровоград)

22.10.2014

1:2

18

Олімпік (Кіровоград)

СДЮШОР-2 (Кіровоград)

22.10.2014

0:4

Тур: 7

19

ДЮСШ-2 (Кіровоград)

Олімпік (Кіровоград)

28.10.2014

0:2

20

Зірка (Кіровоград)

ДЮСШ-1 (Світловодськ)

04.11.2014

10:1

21

Олександрія-Аметист (Олександрія)

ДЮСШ (Знам`янка)

28.10.2014

0:3

Коло: 2

Тур: 8

22

Олександрія-Аметист (Олександрія)

ДЮСШ-1 (Світловодськ)

07.04.2015

7:3

23

Зірка (Кіровоград)

Олімпік (Кіровоград)

07.04.2015

3:0

24

ДЮСШ-2 (Кіровоград)

СДЮШОР-2 (Кіровоград)

07.04.2015

0:3

Тур: 9

25

СДЮШОР-2 (Кіровоград)

Зірка (Кіровоград)

15.04.2015

1:2

26

Олімпік (Кіровоград)

Олександрія-Аметист (Олександрія)

15.04.2015

1:4

27

ДЮСШ-1 (Світловодськ)

ДЮСШ (Знам`янка)

14.04.2015

3:1

Тур: 10

28

ДЮСШ (Знам`янка)

Олімпік (Кіровоград)

23.04.2015

2:0

29

Олександрія-Аметист (Олександрія)

СДЮШОР-2 (Кіровоград)

23.04.2015

0:2

30

Зірка (Кіровоград)

ДЮСШ-2 (Кіровоград)

23.04.2015

8:2

Тур: 11

31

ДЮСШ-2 (Кіровоград)

Олександрія-Аметист (Олександрія)

28.04.2015

0:3

32

СДЮШОР-2 (Кіровоград)

ДЮСШ (Знам`янка)

28.04.2015

1:1

33

Олімпік (Кіровоград)

ДЮСШ-1 (Світловодськ)

28.04.2015

5:0

Тур: 12

34

ДЮСШ-1 (Світловодськ)

СДЮШОР-2 (Кіровоград)

06.05.2015

0:6

35

ДЮСШ (Знам`янка)

ДЮСШ-2 (Кіровоград)

05.05.2015

1:0

36

Олександрія-Аметист (Олександрія)

Зірка (Кіровоград)

05.05.2015

0:1

Тур: 13

37

Зірка (Кіровоград)

ДЮСШ (Знам`янка)

27.05.2015

6:1

38

ДЮСШ-2 (Кіровоград)

ДЮСШ-1 (Світловодськ)

14.05.2015

0:2

39

СДЮШОР-2 (Кіровоград)

Олімпік (Кіровоград)

14.05.2015

3:0

Тур: 14

40

Олімпік (Кіровоград)

ДЮСШ-2 (Кіровоград)

19.05.2015

3:0

41

ДЮСШ-1 (Світловодськ)

Зірка (Кіровоград)

19.05.2015

0:6

42

ДЮСШ (Знам`янка)

Олександрія-Аметист (Олександрія)

19.05.2015

0:1

 


Переглядів (3330)