Першість області серед юнаків ІІ група (А) (U14) сезону 2013/2014 р.р.





 

 


Друга група (юнаки 2001/02 р.н.)

 

Турнірна таблиця

М

Команди

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

«Зірка» (Кіровоград)

16

15

0

1

70

9

+61

45

2

«Олександрія-Аметист» (Олександрія)

16

13

0

3

76

21

+55

39

3

«Колос-Водник» (Кіровоградський р-н)

16

11

1

4

45

21

+24

34

4

«ДЮСШ» (Долинська)

16

9

3

4

38

20

+18

30

5

«КДЮСШ-2» (Кіровоград)

16

7

2

7

40

29

+11

23

6

ДЮСШ»Чемпіон» (Бобринець)

16

4

2

10

16

39

-24

14

7

«КДЮСШ-2-Сокіл» (Кіровоград)

16

3

4

9

18

39

-21

13

8

ДЮСШ»Колос» (Олександрійський р-н)

16

4

0

12

29

47

-18

12

9

ДЮСШ «Тясмін» (Олександрівка)

16

0

0

16

9

116

-107

0

 

             

Господарі

Гості

Дата

 

Коло: 1

Тур: 1

1

ДЮСШ-Чемпіон (Бобринець)

ДЮСШ-Колос (Олександрійський район)

22.09.2013

2:1 

2

ДЮСШ (Долинська)

ДЮСШ-Тясмин (Олександрівка)

22.09.2013

9:1 

3

Зірка (Кіровоград)

Олександрія-Аметист (Олександрія)

21.09.2013

 4:2

4

КДЮСШ-2 (Кіровоград)

Колос-Водник (Кіровоградський район)

22.09.2013

 3:0

Тур: 2

5

Олександрія-Аметист (Олександрія)

КДЮСШ-2 (Кіровоград)

26.09.2013

 6:2

6

ДЮСШ-Тясмин (Олександрівка)

Зірка (Кіровоград)

29.09.2013

 0:7

7

ДЮСШ-Колос (Олександрійський район)

ДЮСШ (Долинська)

27.09.2013

 2:3

8

КДЮСШ-2 Сокіл (Кіровоград)

ДЮСШ-Чемпіон (Бобринець)

29.09.2013

0:0

Тур: 3

9

ДЮСШ (Долинська)

КДЮСШ-2 Сокіл (Кіровоград)

04.10.2013

 2:1

10

Зірка (Кіровоград)

ДЮСШ-Колос (Олександрійський район)

06.10.2013

 4:1

11

КДЮСШ-2 (Кіровоград)

ДЮСШ-Тясмин (Олександрівка)

08.10.2013

 11:0

12

Колос-Водник (Кіровоградський район)

Олександрія-Аметист (Олександрія)

01.10.2013

 4:2

Тур: 4

13

ДЮСШ-Тясмин (Олександрівка)

Колос-Водник (Кіровоградський район)

13.10.2013

 1:7

14

ДЮСШ-Колос (Олександрійський район)

КДЮСШ-2 (Кіровоград)

13.10.2013

 2:4

15

КДЮСШ-2 Сокіл (Кіровоград)

Зірка (Кіровоград)

13.10.2013

 1:6

16

ДЮСШ-Чемпіон (Бобринець)

ДЮСШ (Долинська)

08.10.2013

 0:2

Тур: 5

17

Зірка (Кіровоград)

ДЮСШ-Чемпіон (Бобринець)

20.10.2013

 8:0

18

КДЮСШ-2 (Кіровоград)

КДЮСШ-2 Сокіл (Кіровоград)

22.10.2013

 3:1

19

Колос-Водник (Кіровоградський район)

ДЮСШ-Колос (Олександрійський район)

22.10.2013

3:0

20

Олександрія-Аметист (Олександрія)

ДЮСШ-Тясмин (Олександрівка)

15.10.2013

 18:0

Тур: 6

21

ДЮСШ-Колос (Олександрійський район)

Олександрія-Аметист (Олександрія)

24.10.2013

 1:5

22

КДЮСШ-2 Сокіл (Кіровоград)

Колос-Водник (Кіровоградський район)

25.10.2013

 1:3

23

ДЮСШ-Чемпіон (Бобринець)

КДЮСШ-2 (Кіровоград)

26.10.2013

 1:0

24

ДЮСШ (Долинська)

Зірка (Кіровоград)

27.10.2013

 1:2

Тур: 7

29

КДЮСШ-2 (Кіровоград)

ДЮСШ (Долинська)

12.06.2014

2:2

30

Колос-Водник (Кіровоградський район)

ДЮСШ-Чемпіон (Бобринець)

30.10.2013

 4:1

31

Олександрія-Аметист (Олександрія)

КДЮСШ-2 Сокіл (Кіровоград)

10.06.2014

 3:1

32

ДЮСШ-Тясмин (Олександрівка)

ДЮСШ-Колос (Олександрійський район)

30.10.2013

 2:6

Тур: 8

29

КДЮСШ-2 Сокіл (Кіровоград)

ДЮСШ-Тясмин (Олександрівка)

03.11.2013

 4:2

30

ДЮСШ-Чемпіон (Бобринець)

Олександрія-Аметист (Олександрія)

05.11.2013

 0:4

31

ДЮСШ (Долинська)

Колос-Водник (Кіровоградський район)

29.09.2013

1:1

32

Зірка (Кіровоград)

КДЮСШ-2 (Кіровоград)

16.11.2013

2:0

Тур: 9

33

Колос-Водник (Кіровоградський район)

Зірка (Кіровоград)

01.11.2013

 0:4

34

Олександрія-Аметист (Олександрія)

ДЮСШ (Долинська)

30.10.2013

 3:2

35

ДЮСШ-Тясмин (Олександрівка)

ДЮСШ-Чемпіон (Бобринець)

13.04.2014

 0:4

36

ДЮСШ-Колос (Олександрійський район)

КДЮСШ-2 Сокіл (Кіровоград)

11.04.2014

 0:2

Коло: 2

Тур: 10

37

Зірка (Кіровоград)

Колос-Водник (Кіровоградський район)

21.04.2014

2:1

38

ДЮСШ (Долинська)

Олександрія-Аметист (Олександрія)

16.04.2014

 4:2

39

ДЮСШ-Чемпіон (Бобринець)

ДЮСШ-Тясмин (Олександрівка)

21.04.2014

 6:0

40

КДЮСШ-2 Сокіл (Кіровоград)

ДЮСШ-Колос (Олександрійський район)

14.04.2014

 1:2

Тур: 11

41

ДЮСШ-Тясмин (Олександрівка)

КДЮСШ-2 Сокіл (Кіровоград)

25.04.2014

 1:2

42

Олександрія-Аметист (Олександрія)

ДЮСШ-Чемпіон (Бобринець)

24.04.2014

 3:1

43

Колос-Водник (Кіровоградський район)

ДЮСШ (Долинська)

25.04.2014

 3:0

44

КДЮСШ-2 (Кіровоград)

Зірка (Кіровоград)

27.04.2014

 0:4

Тур: 12

45

ДЮСШ (Долинська)

КДЮСШ-2 (Кіровоград)

04.05.2014

 4:0

46

ДЮСШ-Чемпіон (Бобринець)

Колос-Водник (Кіровоградський район)

04.05.2014

 0:2

47

КДЮСШ-2 Сокіл (Кіровоград)

Олександрія-Аметист (Олександрія)

29.04.2014

 0:3

48

ДЮСШ-Колос (Олександрійський район)

ДЮСШ-Тясмин (Олександрівка)

04.05.2014

 8:1

Тур: 13

49

Олександрія-Аметист (Олександрія)

ДЮСШ-Колос (Олександрійський район)

08.05.2014

 8:1

50

Колос-Водник (Кіровоградський район)

КДЮСШ-2 Сокіл (Кіровоград)

11.05.2014

 4:0

51

КДЮСШ-2 (Кіровоград)

ДЮСШ-Чемпіон (Бобринець)

11.05.2014

 3:0

52

Зірка (Кіровоград)

ДЮСШ (Долинська)

29.05.2014

 1:0

Тур: 14

53

ДЮСШ-Чемпіон (Бобринець)

Зірка (Кіровоград)

18.05.2014

0:4

54

КДЮСШ-2 Сокіл (Кіровоград)

КДЮСШ-2 (Кіровоград)

17.05.2014

1:1

55

ДЮСШ-Колос (Олександрійський район)

Колос-Водник (Кіровоградський район)

18.05.2014

1:2

56

ДЮСШ-Тясмин (Олександрівка)

Олександрія-Аметист (Олександрія)

13.05.2014

0:6

Тур: 15

57

Колос-Водник (Кіровоградський район)

ДЮСШ-Тясмин (Олександрівка)

22.05.2014

 10:0

58

КДЮСШ-2 (Кіровоград)

ДЮСШ-Колос (Олександрійський район)

24.05.2014

 4:1

59

Зірка (Кіровоград)

КДЮСШ-2 Сокіл (Кіровоград)

23.05.2014

 6:0

60

ДЮСШ (Долинська)

ДЮСШ-Чемпіон (Бобринець)

23.05.2014

 4:0

Тур: 16

61

КДЮСШ-2 Сокіл (Кіровоград)

ДЮСШ (Долинська)

30.05.2014

2:2

62

ДЮСШ-Колос (Олександрійський район)

Зірка (Кіровоград)

01.06.2014

0:5

63

ДЮСШ-Тясмин (Олександрівка)

КДЮСШ-2 (Кіровоград)

01.06.2014

1:7

64

Олександрія-Аметист (Олександрія)

Колос-Водник (Кіровоградський район)

25.09.2013

5:0

Тур: 17

65

КДЮСШ-2 (Кіровоград)

Олександрія-Аметист (Олександрія)

11.06.2014

0:3

66

Зірка (Кіровоград)

ДЮСШ-Тясмин (Олександрівка)

06.06.2014

10:0

67

ДЮСШ (Долинська)

ДЮСШ-Колос (Олександрійський район)

04.06.2014

1:0

68

ДЮСШ-Чемпіон (Бобринець)

КДЮСШ-2 Сокіл (Кіровоград)

02.06.2014

 1:1

Тур: 18

69

ДЮСШ-Колос (Олександрійський район)

ДЮСШ-Чемпіон (Бобринець)

06.06.2014

3:0

70

ДЮСШ-Тясмин (Олександрівка)

ДЮСШ (Долинська)

05.06.2014

0:1

71

Олександрія-Аметист (Олександрія)

Зірка (Кіровоград)

13.06.2014

3:1

72

Колос-Водник (Кіровоградський район)

КДЮСШ-2 (Кіровоград)

05.06.2014

1:0

Переглядів (3466)