Першість області серед юнаків ІІ група (А) (U16) сезону 2013/2014 р.р.








Друга група (юнаки 1999/00 р.н.)

 

Турнірна таблиця

М

Команди

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

«КДЮСШ-2-Сокіл» (Кіровоград)

16

13

2

1

27

5

+22

41

2

«ДЮСШ» (Долинська)

16

13

1

2

39

10

+29

40

3

«Колос-Водник» (Кіровоградський р-н)

16

11

2

3

31

18

+13

35

4

«Олександрія-Аметист» (Олександрія)

16

5

5

6

16

21

-5

20

5

ДЮСШ»Колос» (Олександрійський р-н)

16

5

3

8

32

36

-4

18

6

«Зірка» (Кіровоград)

16

5

2

9

17

23

-6

17

7

ДЮСШ»Чемпіон» (Бобринець)

16

5

2

9

22

22

0

17

8

«Зірка-Спартак» (Кіровоград)

16

4

1

11

19

41

-22

13

9

ДЮСШ «Тясмін» (Олександрівка)

16

1

2

13

14

41

-27

5

 

  

     

          

Господарі

Гості

Дата

 

Коло: 1

Тур: 1

1

ДЮСШ-Чемпіон (Бобринець)

ДЮСШ-Колос (Олександрійський район)

22.09.2013

5:0 

2

ДЮСШ (Долинська)

ДЮСШ-Тясмин (Олександрівка)

22.09.2013

3:0 

3

Зірка-Спартак (Кіровоград)

Олександрія-Аметист (Олександрія)

21.09.2013

3:2 

4

Зірка (Кіровоград)

Колос-Водник (Кіровоградський район)

22.09.2013

0:1 

Тур: 2

5

Олександрія-Аметист (Олександрія)

Зірка (Кіровоград)

26.09.2013

 0:0

6

ДЮСШ-Тясмин (Олександрівка)

Зірка-Спартак (Кіровоград)

29.09.2013

1:3

7

ДЮСШ-Колос (Олександрійський район)

ДЮСШ (Долинська)

27.09.2013

1:1

8

КДЮСШ-2 Сокіл (Кіровоград)

ДЮСШ-Чемпіон (Бобринець)

29.09.2013

0:0

Тур: 3

9

ДЮСШ (Долинська)

КДЮСШ-2 Сокіл (Кіровоград)

04.10.2013

 1:2

10

Зірка-Спартак (Кіровоград)

ДЮСШ-Колос (Олександрійський район)

06.10.2013

 1:1

11

Зірка (Кіровоград)

ДЮСШ-Тясмин (Олександрівка)

08.10.2013

 1:0

12

Колос-Водник (Кіровоградський район)

Олександрія-Аметист (Олександрія)

01.10.2013

 0:0

Тур: 4

13

ДЮСШ-Тясмин (Олександрівка)

Колос-Водник (Кіровоградський район)

13.10.2013

2:4 

14

ДЮСШ-Колос (Олександрійський район)

Зірка (Кіровоград)

13.10.2013

1:2 

15

КДЮСШ-2 Сокіл (Кіровоград)

Зірка-Спартак (Кіровоград)

13.10.2013

 3:1

16

ДЮСШ-Чемпіон (Бобринець)

ДЮСШ (Долинська)

08.10.2013

 0:3

Тур: 5

17

Зірка-Спартак (Кіровоград)

ДЮСШ-Чемпіон (Бобринець)

20.10.2013

 0:6

18

Зірка (Кіровоград)

КДЮСШ-2 Сокіл (Кіровоград)

22.10.2013

 0:1

19

Колос-Водник (Кіровоградський район)

ДЮСШ-Колос (Олександрійський район)

22.10.2013

3:0

20

Олександрія-Аметист (Олександрія)

ДЮСШ-Тясмин (Олександрівка)

15.10.2013

 2:2

Тур: 6

21

ДЮСШ-Колос (Олександрійський район)

Олександрія-Аметист (Олександрія)

24.10.2013

1:0 

22

КДЮСШ-2 Сокіл (Кіровоград)

Колос-Водник (Кіровоградський район)

25.10.2013

0:1 

23

ДЮСШ-Чемпіон (Бобринець)

Зірка (Кіровоград)

26.10.2013

2:1 

24

ДЮСШ (Долинська)

Зірка-Спартак (Кіровоград)

27.10.2013

4:0 

Тур: 7

29

Зірка (Кіровоград)

ДЮСШ (Долинська)

12.06.2014

0:2

30

Колос-Водник (Кіровоградський район)

ДЮСШ-Чемпіон (Бобринець)

30.10.2013

2:0

31

Олександрія-Аметист (Олександрія)

КДЮСШ-2 Сокіл (Кіровоград)

10.06.2014

0:1

32

ДЮСШ-Тясмин (Олександрівка)

ДЮСШ-Колос (Олександрійський район)

30.10.2013

3:3

Тур: 8

29

КДЮСШ-2 Сокіл (Кіровоград)

ДЮСШ-Тясмин (Олександрівка)

03.11.2013

 3:0

30

ДЮСШ-Чемпіон (Бобринець)

Олександрія-Аметист (Олександрія)

05.11.2013

 0:1

31

ДЮСШ (Долинська)

Колос-Водник (Кіровоградський район)

29.09.2013

3:0

32

Зірка-Спартак (Кіровоград)

Зірка (Кіровоград)

16.11.2013

 1:3

Тур: 9

33

Колос-Водник (Кіровоградський район)

Зірка-Спартак (Кіровоград)

01.11.2013

3:1 

34

Олександрія-Аметист (Олександрія)

ДЮСШ (Долинська)

30.10.2013

0:4 

35

ДЮСШ-Тясмин (Олександрівка)

ДЮСШ-Чемпіон (Бобринець)

13.04.2014

3:2 

36

ДЮСШ-Колос (Олександрійський район)

КДЮСШ-2 Сокіл (Кіровоград)

11.04.2014

1:2

Коло: 2

Тур: 10

37

Зірка-Спартак (Кіровоград)

Колос-Водник (Кіровоградський район)

21.04.2014

1:2

38

ДЮСШ (Долинська)

Олександрія-Аметист (Олександрія)

16.04.2014

2:0

39

ДЮСШ-Чемпіон (Бобринець)

ДЮСШ-Тясмин (Олександрівка)

21.04.2014

1:0

40

КДЮСШ-2 Сокіл (Кіровоград)

ДЮСШ-Колос (Олександрійський район)

14.042014

 2:1

Тур: 11

41

ДЮСШ-Тясмин (Олександрівка)

КДЮСШ-2 Сокіл (Кіровоград)

25.04.2014

0:2

42

Олександрія-Аметист (Олександрія)

ДЮСШ-Чемпіон (Бобринець)

24.04.2014

1:1

43

Колос-Водник (Кіровоградський район)

ДЮСШ (Долинська)

25.04.2014

2:4

44

Зірка (Кіровоград)

Зірка-Спартак (Кіровоград)

27.04.2014

0:2

Тур: 12

45

ДЮСШ (Долинська)

Зірка (Кіровоград)

04.05.2014

3:0

46

ДЮСШ-Чемпіон (Бобринець)

Колос-Водник (Кіровоградський район)

04.05.2014

0:1

47

КДЮСШ-2 Сокіл (Кіровоград)

Олександрія-Аметист (Олександрія)

29.04.2014

0:0

48

ДЮСШ-Колос (Олександрійський район)

ДЮСШ-Тясмин (Олександрівка)

04.05.2014

5:1

Тур: 13

49

Олександрія-Аметист (Олександрія)

ДЮСШ-Колос (Олександрійський район)

08.05.2014

5:1

50

Колос-Водник (Кіровоградський район)

КДЮСШ-2 Сокіл (Кіровоград)

11.05.2014

0:3

51

Зірка (Кіровоград)

ДЮСШ-Чемпіон (Бобринець)

11.05.2014

3:0

52

Зірка-Спартак (Кіровоград)

ДЮСШ (Долинська)

29.05.2014

 0:1

Тур: 14

53

ДЮСШ-Чемпіон (Бобринець)

Зірка-Спартак (Кіровоград)

18.05.2014

4:0

54

КДЮСШ-2 Сокіл (Кіровоград)

Зірка (Кіровоград)

17.05.2014

1:0

55

ДЮСШ-Колос (Олександрійський район)

Колос-Водник (Кіровоградський район)

18.05.2014

2:3

56

ДЮСШ-Тясмин (Олександрівка)

Олександрія-Аметист (Олександрія)

13.05.2014

0:1

Тур: 15

57

Колос-Водник (Кіровоградський район)

ДЮСШ-Тясмин (Олександрівка)

22.05.2014

 4:1

58

Зірка (Кіровоград)

ДЮСШ-Колос (Олександрійський район)

24.05.2014

2:6

59

Зірка-Спартак (Кіровоград)

КДЮСШ-2 Сокіл (Кіровоград)

23.05.2014

0:5

60

ДЮСШ (Долинська)

ДЮСШ-Чемпіон (Бобринець)

23.05.2014

3:1

Тур: 16

61

КДЮСШ-2 Сокіл (Кіровоград)

ДЮСШ (Долинська)

30.05.2014

1:0

62

ДЮСШ-Колос (Олександрійський район)

Зірка-Спартак (Кіровоград)

01.06.2014

4:3

63

ДЮСШ-Тясмин (Олександрівка)

Зірка (Кіровоград)

01.06.2014

0:3

64

Олександрія-Аметист (Олександрія)

Колос-Водник (Кіровоградський район)

25.09.2013

0:4

Тур: 17

65

Зірка (Кіровоград)

Олександрія-Аметист (Олександрія)

16.06.2014

1:2

66

Зірка-Спартак (Кіровоград)

ДЮСШ-Тясмин (Олександрівка)

06.06.2014

2:0

67

ДЮСШ (Долинська)

ДЮСШ-Колос (Олександрійський район)

04.06.2014

3:2

68

ДЮСШ-Чемпіон (Бобринець)

КДЮСШ-2 Сокіл (Кіровоград)

02.06.2014

0:1

Тур: 18

69

ДЮСШ-Колос (Олександрійський район)

ДЮСШ-Чемпіон (Бобринець)

06.06.2014

3:0 

70

ДЮСШ-Тясмин (Олександрівка)

ДЮСШ (Долинська)

05.06.2014

1:2

71

Олександрія-Аметист (Олександрія)

Зірка-Спартак (Кіровоград)

13.06.2014

2:1

72

Колос-Водник (Кіровоградський район)

Зірка (Кіровоград)

05.06.2014

 1:1

Переглядів (4672)