fo.ru працює в режимі перегляду. Ми проводимо модернізацію.

Першість області серед юнаків І група (U14) сезону 2013/2014 р.р.






П
ерша група (юнаки 2001/02 р.н.)

 

Турнірна таблиця

М

Команди

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

«Олександрія-Аметист» Олександрія

12

9

2

1

29

6

+23

29

2

«ДЮСШ №1» Світловодськ

12

9

1

2

50

6

+44

28

3

«КДЮСШ-2-Піонер» Кіровоград

12

8

2

2

49

11

+38

26

4

«СДЮШОР-2» Кіровоград

12

6

0

6

14

40

-26

18

5

«КДЮСШ-2» Кіровоград

12

5

0

7

15

52

-37

15

6

«Олімпік» Кіровоград

12

1

2

9

9

17

-8

5

7

«ДЮСШ ГЕОІД-Мрія» Знам’янка

12

0

1

11

2

36

-34

-2

 З команди «ДЮСШ ГЕОІД-Мрія» знято 3 очки

Команду «ДЮСШ ГЕОІД-Мрія» знято зі змагань  

 

    

 

     

   

Господарі

Гості

Дата

 

Коло: 1

Тур: 1

1

КДЮСШ-2 (Кіровоград)

Олімпік (Кіровоград)

06.06.2014

3:0

2

ДЮСШ Мрія-ГЕОІД (Знамянка)

Олександрія-Аметист (Олександрія)

19.09.2013

0:4

3

СДЮШОР-2 (Кіровоград)

КДЮСШ-2-Піонер (Кіровоград)

26.10.2013

 0:11

Тур: 2

4

Олександрія-Аметист (Олександрія)

СДЮШОР-2 (Кіровоград)

24.09.2013

5:0

5

Олімпік (Кіровоград)

ДЮСШ Мрія-ГЕОІД (Знамянка)

26.09.2013

0:0

6

ДЮСШ-1 (Світловодськ)

КДЮСШ-2 (Кіровоград)

24.09.2013

11:0

Тур: 3

7

ДЮСШ Мрія-ГЕОІД (Знамянка)

ДЮСШ-1 (Світловодськ)

03.10.2013

0:4

8

СДЮШОР-2 (Кіровоград)

Олімпік (Кіровоград)

03.10.2013

2:1

9

КДЮСШ-2-Піонер (Кіровоград)

Олександрія-Аметист (Олександрія)

03.10.2013

0:0

Тур: 4

10

Олімпік (Кіровоград)

КДЮСШ-2-Піонер (Кіровоград)

08.10.2013

 1:2

11

ДЮСШ-1 (Світловодськ)

СДЮШОР-2 (Кіровоград)

08.10.2013

 10:0

12

КДЮСШ-2 (Кіровоград)

ДЮСШ Мрія-ГЕОІД (Знамянка)

10.10.2013

 3:0

Тур: 5

13

СДЮШОР-2 (Кіровоград)

КДЮСШ-2 (Кіровоград)

24.10.2013

 3:2

14

КДЮСШ-2-Піонер (Кіровоград)

ДЮСШ-1 (Світловодськ)

17.10.2013

 3:3

15

Олександрія-Аметист (Олександрія)

Олімпік (Кіровоград)

17.10.2013

 3:3

Тур: 6

16

ДЮСШ-1 (Світловодськ)

Олександрія-Аметист (Олександрія)

22.10.2013

 1:2

17

КДЮСШ-2 (Кіровоград)

КДЮСШ-2-Піонер (Кіровоград)

22.10.2013

 0:16

18

ДЮСШ Мрія-ГЕОІД (Знамянка)

СДЮШОР-2 (Кіровоград)

22.10.2013

 1:4

Тур: 7

19

КДЮСШ-2-Піонер (Кіровоград)

ДЮСШ Мрія-ГЕОІД (Знамянка)

31.10.2013

2:0

20

Олександрія-Аметист (Олександрія)

КДЮСШ-2 (Кіровоград)

14.11.2013

7:0

21

Олімпік (Кіровоград)

ДЮСШ-1 (Світловодськ)

31.10.2013

0:1

Коло: 2

Тур: 8

22

ДЮСШ Мрія-ГЕОІД (Знамянка)

КДЮСШ-2-Піонер (Кіровоград)

17.04.2014

1:4

23

КДЮСШ-2 (Кіровоград)

Олександрія-Аметист (Олександрія)

17.04.2014

1:0

24

ДЮСШ-1 (Світловодськ)

Олімпік (Кіровоград)

17.04.2014

1:0

Тур: 9

25

Олександрія-Аметист (Олександрія)

ДЮСШ-1 (Світловодськ)

22.04.2014

1:0

26

КДЮСШ-2-Піонер (Кіровоград)

КДЮСШ-2 (Кіровоград)

22.04.2014

5:1

27

СДЮШОР-2 (Кіровоград)

ДЮСШ Мрія-ГЕОІД (Знамянка)

22.04.2014

3:0

Тур: 10

28

КДЮСШ-2 (Кіровоград)

СДЮШОР-2 (Кіровоград)

01.05.2014

0:1

29

ДЮСШ-1 (Світловодськ)

КДЮСШ-2-Піонер (Кіровоград)

01.05.2014

3:0

30

Олімпік (Кіровоград)

Олександрія-Аметист (Олександрія)

22.05.2014

0:1

Тур: 11

31

КДЮСШ-2-Піонер (Кіровоград)

Олімпік (Кіровоград)

06.05.2014

1:0

32

СДЮШОР-2 (Кіровоград)

ДЮСШ-1 (Світловодськ)

06.05.2014

0:5

33

ДЮСШ Мрія-ГЕОІД (Знамянка)

КДЮСШ-2 (Кіровоград)

06.05.2014

0:3

Тур: 12

34

ДЮСШ-1 (Світловодськ)

ДЮСШ Мрія-ГЕОІД (Знамянка)

15.05.2014

3:0

35

Олімпік (Кіровоград)

СДЮШОР-2 (Кіровоград)

15.05.2014

0:1

36

Олександрія-Аметист (Олександрія)

КДЮСШ-2-Піонер (Кіровоград)

15.05.2014

2:1

Тур: 13

37

СДЮШОР-2 (Кіровоград)

Олександрія-Аметист (Олександрія)

12.06.2014

0:1

38

ДЮСШ Мрія-ГЕОІД (Знамянка)

Олімпік (Кіровоград)

20.05.2014

0:3

39

КДЮСШ-2 (Кіровоград)

ДЮСШ-1 (Світловодськ)

20.05.2014

0:8

Тур: 14

40

Олімпік (Кіровоград)

КДЮСШ-2 (Кіровоград)

29.05.2014

1:2

41

Олександрія-Аметист (Олександрія)

ДЮСШ Мрія-ГЕОІД (Знамянка)

29.05.2014

3:0

42

КДЮСШ-2-Піонер (Кіровоград)

СДЮШОР-2 (Кіровоград)

29.05.2014

4:0

Переглядів (2929)