Першість області серед юнаків І група (U 16) сезону 2013/2014 р.р.






П
ерша група (юнаки 1998/99 р.н.)

 

Турнірна таблиця

М

Команди

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

«Олександрія-Аметист» Олександрія

12

11

1

0

52

3

+49

34

2

«СДЮШОР-2» Кіровоград

12

8

1

3

38

12

+24

25

3

«ДЮСШ №1» Світловодськ

12

6

3

5

24

18

+6

20

4

«Буревісник-ДЮСШ» Знам’янка

12

5

4

3

22

23

-1

19

5

«Олімпік» Кіровоград

12

4

3

4

18

22

-4

15

6

«КДЮСШ-2» Кіровоград

12

2

1

9

11

47

-36

7

7

«ДЮСШ ГЕОІД-Мрія» Знам’янка

12

0

0

12

4

44

-40

-3

 З команди «ДЮСШ ГЕОІД-Мрія» знято 3 очки

 Команду «ДЮСШ ГЕОІД-Мрія»  знято зі змагань

 

  

   

   

  

Господарі

Гості

Дата

 

Коло: 1

Тур: 1

1

КДЮСШ-2 (Кіровоград)

Олімпік (Кіровоград)

06.06.2014

0:3

2

ДЮСШ Мрія-ГЕОІД (Знамянка)

Олександрія-Аметист (Олександрія)

19.09.2013

0:9

3

СДЮШОР-2 (Кіровоград)

Буревісник-ДЮСШ (Знам'янка)

05.06.2014

3:1

Тур: 2

4

Олександрія-Аметист (Олександрія)

СДЮШОР-2 (Кіровоград)

24.09.2013

2:0

5

Олімпік (Кіровоград)

ДЮСШ Мрія-ГЕОІД (Знамянка)

26.09.2013

4:0 

6

ДЮСШ-1 (Світловодськ)

КДЮСШ-2 (Кіровоград)

24.09.2013

7:0

Тур: 3

7

ДЮСШ Мрія-ГЕОІД (Знамянка)

ДЮСШ-1 (Світловодськ)

03.10.2013

0:2 

8

СДЮШОР-2 (Кіровоград)

Олімпік (Кіровоград)

03.10.2013

3:1 

9

Буревісник-ДЮСШ (Знам'янка)

Олександрія-Аметист (Олександрія)

03.10.2013

1:1 

Тур: 4

10

Олімпік (Кіровоград)

Буревісник-ДЮСШ (Знам'янка)

08.10.2013

1:1 

11

ДЮСШ-1 (Світловодськ)

СДЮШОР-2 (Кіровоград)

08.10.2013

0:5 

12

КДЮСШ-2 (Кіровоград)

ДЮСШ Мрія-ГЕОІД (Знамянка)

10.10.2013

3:0 

Тур: 5

13

СДЮШОР-2 (Кіровоград)

КДЮСШ-2 (Кіровоград)

24.10.2013

6:0

14

Буревісник-ДЮСШ (Знам'янка)

ДЮСШ-1 (Світловодськ)

17.10.2013

1:1

15

Олександрія-Аметист (Олександрія)

Олімпік (Кіровоград)

17.10.2013

5:0

Тур: 6

16

ДЮСШ-1 (Світловодськ)

Олександрія-Аметист (Олександрія)

22.10.2013

0:2

17

КДЮСШ-2 (Кіровоград)

ДЮСШ (Знам'янка)

22.10.2013

2:4

18

ДЮСШ Мрія-ГЕОІД (Знамянка)

СДЮШОР-2 (Кіровоград)

22.10.2013

1:4

Тур: 7

19

Буревісник-ДЮСШ (Знам'янка)

ДЮСШ Мрія-ГЕОІД (Знамянка)

31.10.2013

3:1

20

Олександрія-Аметист (Олександрія)

КДЮСШ-2 (Кіровоград)

14.11.2013

11:0

21

Олімпік (Кіровоград)

ДЮСШ-1 (Світловодськ)

31.10.2013

1:1

Коло: 2

Тур: 8

22

ДЮСШ Мрія-ГЕОІД (Знамянка)

Буревісник-ДЮСШ (Знам'янка)

17.04.2014

2:3

23

КДЮСШ-2 (Кіровоград)

Олександрія-Аметист (Олександрія)

17.04.2014

1:3

24

ДЮСШ-1 (Світловодськ)

Олімпік (Кіровоград)

17.04.2014

3:1

Тур: 9

25

Олександрія-Аметист (Олександрія)

ДЮСШ-1 (Світловодськ)

22.04.2014

3:1

26

Буревісник-ДЮСШ (Знам'янка)

КДЮСШ-2 (Кіровоград)

22.04.2014

2:2

27

СДЮШОР-2 (Кіровоград)

ДЮСШ Мрія-ГЕОІД (Знамянка)

22.04.2014

4:0 

Тур: 10

28

КДЮСШ-2 (Кіровоград)

СДЮШОР-2 (Кіровоград)

01.05.2014

0:6

29

ДЮСШ-1 (Світловодськ)

Буревісник-ДЮСШ (Знам'янка)

01.05.2014

4:0

30

Олімпік (Кіровоград)

Олександрія-Аметист (Олександрія)

22.05.2014

0:5

Тур: 11

31

Буревісник-ДЮСШ (Знам'янка)

Олімпік (Кіровоград)

06.05.2014

3:0

32

СДЮШОР-2 (Кіровоград)

ДЮСШ-1 (Світловодськ)

06.05.2014

5:0

33

ДЮСШ Мрія-ГЕОІД (Знамянка)

КДЮСШ-2 (Кіровоград)

06.05.2014

0:3

Тур: 12

34

ДЮСШ-1 (Світловодськ)

ДЮСШ Мрія-ГЕОІД (Знамянка)

15.05.2014

3:0

35

Олімпік (Кіровоград)

СДЮШОР-2 (Кіровоград)

15.05.2014

1:1

36

Олександрія-Аметист (Олександрія)

Буревісник-ДЮСШ (Знам'янка)

15.05.2014

5:0

Тур: 13

37

СДЮШОР-2 (Кіровоград)

Олександрія-Аметист (Олександрія)

12.06.2014

0:3

38

ДЮСШ Мрія-ГЕОІД (Знамянка)

Олімпік (Кіровоград)

20.05.2014

0:3

39

КДЮСШ-2 (Кіровоград)

ДЮСШ-1 (Світловодськ)

27.05.2014

0:2

Тур: 14

40

Олімпік (Кіровоград)

КДЮСШ-2 (Кіровоград)

29.05.2014

3:0 

41

Олександрія-Аметист (Олександрія)

ДЮСШ Мрія-ГЕОІД (Знамянка)

29.05.2014

3:0

42

Буревісник-ДЮСШ (Знам'янка)

СДЮШОР-2 (Кіровоград)

29.05.2014

3:1

Переглядів (4148)