Створити сайт
Хочу себе сайт
@ADVMAKER@

Першість області серед юнаків (2006 р.н.) сезону 2018/19




 

 

Турнірна таблиця

М

Команда

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

«Олександрія-Аметист» (Олександрія)

11

11

0

0

80

6

+74

33

2

«Інгулець» (Петрово)

11

7

1

3

26

25

+1

22

3

«Динамо» (Світловодськ)

11

6

2

3

27

27

0

20

4

«КДЮСШ-2» (Кропивницький)

9

5

2

2

14

9

+5

17

5

ДЮСШ «Степ» (Долинська)

11

4

3

4

27

26

+1

15

6

ДЮСШ «Колос» (Олександрійський р-н)

11

4

2

5

18

20

-2

14

7

«Ноксен» (Маловисківський р-н)

11

2

2

7

21

47

-26

8

8

«Арсенал» (Новоархангельськ)

10

1

2

7

10

30

-20

5

9

«ЗОШ №2 (Новоукраїнський р-н)

12

1

1

10

12

45

-33

4

                                                                                                                                                   





Бомбардири

Прізвище

Команда

Голи

Цевух Єгор

«Олександрія-Аметист»

22

Небесний Ян

«Олександрія-Аметист»

12

Матяш Святослав

«Інгулець»

11

Каплунов Ілля

«Ноксен»

10

 





 

Футболісти, які пропускають наступний матч

Прізвище

Команда

Дата

 

 

,

 

Календар матчів

Дата

Місто

Початок

Господарі

Рахунок

Гості

1 тур

15.09.2018

Володимирівка

12:00

Інгулець

3:2

ДЮСШ Колос

15.09.2018

Долинська

12:00

ДЮСШ Степ

5:2

Динамо

15.09.2018

Юність

11:30

КДЮСШ-2

3:1

Ноксен

15.09.2018

Олександрія

12:00

Олександрія-Аметис

6:2

ЗОШ №2

2 тур

22.09.2018

Злинка

12:00

Ноксен

2:7

Олександрія-Аметис

22.09.2018

Юність

14:00

КДЮСШ-2

2:2

Динамо

22.09.2018

Головківка

12:00

ДЮСШ Колос

0:0

ДЮСШ Степ

22.09.2018

Новоархангельськ

12:00

Арсенал

1:2

Інгулець

3 тур

29.09.2018

Долинська

12:00

ДЮСШ Степ

6:1

Арсенал

29.09.2018

Юність

12:00

КДЮСШ-2

3:2

ДЮСШ Колос

29.09.2019

Олександрія

12:00

Олександрія-Аметис

10:0

Динамо

29.09.2018

Рівне

12:00

ЗОШ №2

3:3

Ноксен

4 тур

06.10.2018

Світловодськ

12:00

Динамо

1:0

ЗОШ №2

06.10.2018

Головківка

12:00

ДЮСШ Колос

1:7

Олександрія-Аметис

06.10.2018

Юність

11:30

КДЮСШ-2

2:1

Арсенал

06.10.2018

Володимирівка

12:00

Інгулець

4:4

ДЮСШ Степ

5 тур

13.10.2018

Юність

13:00

КДЮСШ-2

0:1

Інгулець

13.10.2018

Олександрія

12:00

Олександрія-Аметис

7:0

Арсенал

18.10.2018

Рівне

12:00

ЗОШ №2

2:4

ДЮСШ Колос

13.10.2018

Злинка

12:00

Ноксен

1:4

Динамо

6 тур

20.10.2018

Головківка

12:00

ДЮСШ Колос

2:0

Ноксен

20.10.2018

Новоархангельск

12:00

Арсенал

0:3

ЗОШ №2

20.10.2018

Володимирівка

12:00

Інгулець

0:5

Олександрія-Аметис

20.10.2018

Юність

13:00

КДЮСШ-2

2:0

ДЮСШ Степ

7 тур

27.10.2018

Олександрія

12:00

Олександрія-Аметис

 9:0

ДЮСШ Степ

27.10.2018

Рівне

12:00

ЗОШ №2

 1:4

Інгулець

27.10.2018

Злинка

12:00

Ноксен

2:5

Арсенал

27.10.2018

Світловодськ

12:00

Динамо

2:0

ДЮСШ Колос

8 тур

06.04.2019

Новоархангелськ

12:00

Арсенал

2:2

Динамо

06.04.2019

Володимирівка

12:00

Інгулець

7:5

Ноксен

06.04.2019

Долинська

12:00

ДЮСШ Степ

2:0

ЗОШ №2

06.04.2019

Олександрія

12:00

Олександрія-Аметис

1:0

КДЮСШ-2

9 тур

13.04.2019

Рівне

12:00

ЗОШ №2

0:1

КДЮСШ-2

13.04.2019

Злинка

12:00

Ноксен

3:2 

ДЮСШ Степ

13.04.2019

Світловодськ

12:00

Динамо

2:0

Інгулець

13.04.2019

Головківка

12:00

ДЮСШ Колос

3:0

Арсенал

10 тур

20.04.2019

Головківка

12:00

ДЮСШ Колос

0:2

Інгулець

20.04.2019

Світловодськ

12:00

Динамо

4:2

ДЮСШ Степ

20.04.2019

Злинка

12:00

Ноксен

1:1

КДЮСШ-2

20.04.2019

Рівне

12:00

ЗОШ №2

1:10

Олександрія-Аметис

11 тур

27.04.2019

Олександрія

12:00

Олександрія-Аметис

13:0

Ноксен

08.05.2019

Світловодськ

12:00

Динамо

 

КДЮСШ-2

27.04.2019

Долинська

12:00

ДЮСШ Степ

1:1

ДЮСШ Колос

27.04.2019

Володимирівка

12:00

Інгулець

3:0

Арсенал

12 тур

04.05.2019

Новоархангельськ

12:00

Арсенал

 

ДЮСШ Степ

04.05.2019

Головківка

12:00

ДЮСШ Колос

0:1 

КДЮСШ-2

06.05.2019

Світоловодськ

12:00

Динамо

0:5 

Олександрія-Аметис

04.05.2019

Злинка

12:00

Ноксен

3:0 

ЗОШ №2

13 тур

11.05.2019

Рівне

12:00

ЗОШ №2

0:8 

Динамо

21.05.2019

Олександрія

12:00

Олександрія-Аметис

 

ДЮСШ Колос

11.05.2019

Новоархангельськ

12:00

Арсенал

0:0 

КДЮСШ-2

11.05.2019

Долинська

12:00

ДЮСШ Степ

5:0 

Інгулець

14 тур

18.05.2019

Володимирівка

12:00

Інгулець

 

КДЮСШ-2

18.05.2019

Новоархангелськ

12:00

Арсенал

 

Олександрія-Аметис

18.05.2019

Головківка

12:00

ДЮСШ Колос

3:0 

ЗОШ №2

18.05.2019

Світловодськ

12:00

Динамо

 

Ноксен

15 тур

25.05.2019

Злинка

12:00

Ноксен

 

ДЮСШ Колос

25.05.2019

Рівне

12:00

ЗОШ №2

 

Арсенал

25.05.2019

Олександрія

12:00

Олександрія-Аметис

 

Інгулець

25.05.2019

Долинська

12:00

ДЮСШ Степ

 

КДЮСШ-2

16 тур

01.06.2019

Долинська

12:00

ДЮСШ Степ

 

Олександрія-Аметис

01.06.2019

Володимирівка

12:00

Інгулець

 

ЗОШ №2

01.06.2019

Новоархангелськ

12:00

Арсенал

 

Ноксен

01.06.2019

Головківка

12:00

ДЮСШ Колос

 

Динамо

17 тур

08.06.2019

Світловодськ

12:00

Динамо

 

Арсенал

08.06.2019

Злинка

12:00

Ноксен

 

Інгулець

08.06.2019

Рівне

12:00

ЗОШ №2

 

ДЮСШ Степ

08.06.2019

Олександрія

12:00

Олександрія-Аметис

 

КДЮСШ-2

18 тур

15.06.2019

Рівне

12:00

ЗОШ №2

 

КДЮСШ-2

15.06.2019

Долинська

12:00

ДЮСШ Степ

 

Ноксен

15.06.2019

Володимирівка

12:00

Інгулець

 

Динамо

15.06.2019

Новоархангельск

12:00

Арсенал

 

ДЮСШ Колос


 

Переглядів (766)