Першість області серед юнаків І група (2003/04 р.н.) сезону 2016/17 р.р.





 

 Перша група (юнаки 2003/04 р.н.)

 

Турнірна таблиця

М

Команди

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

"Олімпік-СДЮШОР-2" (Кропивницький)

12

9

1

2

42

14

+28

28

2

"КДЮСШ-2-Піонер" (Кропивницький)

12

9

0

3

45

10

+35

27

3

"Зірка" (Кропивницький)

12

7

1

4

42

18

+24

22

4

"Олександрія-Аметист" (Олександрія)

12

6

4

2

32

17

+15

22

5

"КДЮСШ №1 ФК Спарта" (Світловодськ)

12

3

1

8

11

29

-18

10

6

"КДЮСШ-2-СДЮШОР-2" Кропивницький

12

2

1

9

6

50

-44

7

7

"ДЮСШ" (Знам’янка)

12

1

2

9

9

49

-40

5

  

   

      

  

Господарі

Гості

Дата

 Рахунок

Коло: 1

Тур: 1

1

"Олександрія-Аметист" (Олександрія)

"ДЮСШ" (Знам’янка)

29.03.2017

5:3

2

"Зірка" (Кропивницький)

"КДЮСШ-2-Піонер" (Кропивницький)

15.09.2016

0:3

3

"КДЮСШ №1 ФК Спарта" (Світловодськ)

"Олімпік-СДЮШОР-2" (Кропивницький)

14.09.2016

1:2

Тур: 2

4

"КДЮСШ-2-Піонер" (Кропивницький)

"КДЮСШ №1 ФК Спарта" (Світловодськ)

23.09.2016

3:0

5

"ДЮСШ" (Знам’янка)

"Зірка" (Кропивницький)

21.09.2016

0:3

6

"КДЮСШ-2-СДЮШОР-2" (Кропивницький

"Олександрія-Аметист" (Олександрія)

02.11.2016

1:4

Тур: 3

7

"Зірка" (Кропивницький)

"КДЮСШ-2-СДЮШОР-2" (Кропивницьки

27.09.2016

9:0

8

"КДЮСШ №1 ФК Спарта" (Світловодськ)

"ДЮСШ" (Знам’янка)

27.09.2016

2:0

9

"Олімпік-СДЮШОР-2" (Кропивницький)

"КДЮСШ-2-Піонер" (Кропивницький)

29.09.2016

3:0

Тур: 4

10

"ДЮСШ" (Знам’янка)

"Олімпік-СДЮШОР-2" (Кропивницький)

07.10.2016

1:3

11

"КДЮСШ-2-СДЮШОР-2" (Кропивницький

"КДЮСШ №1 ФК Спарта" (Світловодськ)

08.10.2016

0:2

12

"Олександрія-Аметист" (Олександрія)

"Зірка" (Кропивницький)

05.04.2017

0:1

Тур: 5

13

"КДЮСШ №1 ФК Спарта" (Світловодськ)

"Олександрія-Аметист" (Олександрія)

12.10.2016

0:0

14

"Олімпік-СДЮШОР-2" (Кропивницький)

"КДЮСШ-2-СДЮШОР-2" (Кропивницьки

12.10.2016

6:0

15

"КДЮСШ-2-Піонер" (Кропивницький)

"ДЮСШ" (Знам’янка)

12.10.2016

4:0

Тур: 6

16

"КДЮСШ-2-СДЮШОР-2" (Кропивницький

"КДЮСШ-2-Піонер" (Кропивницький)

18.10.2016

0:8

17

"Олександрія-Аметист" (Олександрія)

"Олімпік-СДЮШОР-2" (Кропивницький)

19.10.2016

4:1

18

"Зірка" (Кропивницький)

"КДЮСШ №1 ФК Спарта" (Світловодськ)

20.10.2016

5:0

Тур: 7

19

"Олімпік-СДЮШОР-2" (Кропивницький)

"Зірка" (Кропивницький)

02.11.2016

2:1

20

"КДЮСШ-2-Піонер" (Кропивницький)

"Олександрія-Аметист" (Олександрія)

16.11.2016

1:3

21

"ДЮСШ" (Знам’янка)

"КДЮСШ-2-СДЮШОР-2" (Кропивницьки

28.10.2016

0:0

Коло: 2

Тур: 8

22

"ДЮСШ" (Знам’янка)

"Олександрія-Аметист" (Олександрія)

18.04.2017

1:1

23

"КДЮСШ-2-Піонер" (Кропивницький)

"Зірка" (Кропивницький)

07.06.2017

5:1

24

"Олімпік-СДЮШОР-2" (Кропивницький)

"КДЮСШ №1 ФК Спарта" (Світловодськ)

20.04.2017

8:1

Тур: 9

25

"КДЮСШ №1 ФК Спарта" (Світловодськ)

"КДЮСШ-2-Піонер" (Кропивницький)

13.04.2017

0:2

26

"Зірка" (Кропивницький)

"ДЮСШ" (Знам’янка)

27.04.2017

13:0

27

"Олександрія-Аметист" (Олександрія)

"КДЮСШ-2-СДЮШОР-2" (Кропивницьки

06.06.2017

4:0

Тур: 10

28

"КДЮСШ-2-СДЮШОР-2" (Кропивницький)

"Зірка" (Кропивницький)

02.05.2017

0:6

29

"ДЮСШ" (Знам’янка)

"КДЮСШ №1 ФК Спарта" (Світловодськ)

03.05.2017

3:2

30

"КДЮСШ-2-Піонер" (Кропивницький)

"Олімпік-СДЮШОР-2" (Кропивницький)

04.05.2017

1:2

Тур: 11

31

"Олімпік-СДЮШОР-2" (Кропивницький)

"ДЮСШ" (Знам’янка)

09.05.2017

6:1

32

"КДЮСШ №1 ФК Спарта" (Світловодськ)

"КДЮСШ-2-СДЮШОР-2" (Кропивницьки

10.05.2017

3:0

33

"Зірка" (Кропивницький)

"Олександрія-Аметист" (Олександрія)

11.05.2017

2:2

Тур: 12

34

"Олександрія-Аметист" (Олександрія)

"КДЮСШ №1 ФК Спарта" (Світловодськ)

16.05.2017

5:0

35

"КДЮСШ-2-СДЮШОР-2" (Кропивницький

"Олімпік-СДЮШОР-2" (Кропивницький)

08.06.2017

1:0

36

"ДЮСШ" (Знам’янка)

"КДЮСШ-2-Піонер" (Кропивницький)

18.05.2017

0:6

Тур: 13

37

"КДЮСШ-2-Піонер" (Кропивницький)

"КДЮСШ-2-СДЮШОР-2" (Кропивницьки

23.05.2017

8:0

38

"Олімпік-СДЮШОР-2" (Кропивницький)

"Олександрія-Аметист" (Олександрія)

24.05.2017

3:3

39

"КДЮСШ №1 ФК Спарта" (Світловодськ)

"Зірка" (Кропивницький)

24.05.2017

0:1

Тур: 14

40

"Зірка" (Кропивницький)

"Олімпік-СДЮШОР-2" (Кропивницький)

30.05.2017

0:6

41

"Олександрія-Аметист" (Олександрія)

"КДЮСШ-2-Піонер" (Кропивницький)

31.05.2017

1:4

42

"КДЮСШ-2-СДЮШОР-2" (Кропивницький

"ДЮСШ" (Знам’янка)

01.06.2017

4:0



 


Переглядів (2624)