Створити сайт
Хочу себе сайт
@ADVMAKER@

Першість області серед юнаків (2007/08 р.н. Б) сезону 2018/19




 



 





 

Турнірна таблиця

М

Команда

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

«СДЮШОР-2» (Кропивницький)

12

11

0

1

93

10

+83

33

2

«КДЮСШ-2» (Кропивницький)

12

10

0

2

72

15

+57

30

3

«ДЮСШ» (Новоукраїнка)

12

7

0

5

45

27

+18

21

4

«ДЮСШ» (Гайворон)

12

6

2

4

21

26

-5

20

5

«Зірка» (Кропивницький)

12

4

1

7

22

47

-25

13

6

«Арсенал» (Новоархангельськ)

12

2

0

10

19

49

-30

6

7

«Лісгосп» (Маловисківський р-н)

12

0

1

11

4

102

-98

1










Бомбардири

Прізвище

Команда

Голи

Зінченко Роман

«СДЮШОР-2»

27

Матковський Олександр

«СДЮШОР-2»

16

 

 

 

 

Футболісти, які пропускають наступний матч

Прізвище

Команда

Дата

 

 

,


 

Календар матчів

Дата

Місто

Початок

Господарі

Рахунок

Гості

1 тур

16.09.2018

Зірка

10:30

Зірка

0:6

ДЮСШ (Н)

19.09.2018

Юність

16:00

КДЮСШ-2

15:0

Лісгосп

03.11.2018

Гайворон

12:00

ДЮСШ (Г)

2:1 

СДЮШОР-2

2 тур

22.09.2018

Юність

12:30

КДЮСШ-2

3:0

ДЮСШ (Г)

22.09.2018

Новоукраїнка

12:00

ДЮСШ (Н)

7:0

Лісгосп

23.09.2018

Новоархангельськ

12:00

Арсенал

0:4

Зірка

3 тур

28.09.2018

Онікеєво

12:00

Лісгосп

0:8

Арсенал

29.09.2018

Новоукраїнка

12:00

ДЮСШ (Н)

3:0

ДЮСШ (Г)

29.09.2018

Юність

9:00

КДЮСШ-2

2:6

СДЮШОР-2

4 тур

06.10.2018

Новоукраїнка

12:00

ДЮСШ (Н)

 0:4

СДЮШОР-2

06.10.2018

Новоархангельськ

12:00

Арсенал

1:4

ДЮСШ (Г)

07.10.2018

Зірка

11:30

Зірка

8:0

Лісгосп

5 тур

14.10.2018

Гайворон

12:00

ДЮСШ (Г)

0:0

Зірка

13.10.2018

п. Новий

12:00

СДЮШОР-2

10:0

Арсенал

13.10.2018

Юність

10:00

КДЮСШ-2

3:1

ДЮСШ (Н)

6 тур

20.10.2018

Юність

11:30

КДЮСШ-2

8:0

Арсенал

21.10.2018

Зірка

11:00

Зірка

1:10

СДЮШОР-2

20.10.2018

Онікеєво

12:00

Лісгосп

2:2 

ДЮСШ (Г)

7 тур

27.10.2018

п. Новий

12:00

СДЮШОР-2

24:0

Лісгосп

28.10.2018

Юність

9:00

КДЮСШ-2

6:0

Зірка

27.10.2018

Новоукраїнка

12:00

ДЮСШ (Н)

5:2

Арсенал

8 тур

14.04.2019

Новоукраїнка

12:00

ДЮСШ (Н)

5:1

Зірка

13.04.2019

Онікеєво

12:00

Лісгосп

0:14 

КДЮСШ-2

29.05.2019

п.Новий

12:00

СДЮШОР-2

11:1 

ДЮСШ (Г)

9 тур

20.04.2019

Гайворон

12:00

ДЮСШ (Г)

1:2 

КДЮСШ-2

20.04.2019

Онікеєво

12:00

Лісгосп

0:6 

ДЮСШ (Н)

21.04.2019

Зірка

12:00

Зірка

1:0

Арсенал

10 тур

27.04.2019

Новоархангельськ

12:00

Арсенал

10:0 

Лісгосп

19.05.2019

Гайворон

12:00

ДЮСШ (Г)

2:1 

ДЮСШ (Н)

27.04.2019

п. Новий

12:00

СДЮШОР-2

3:0 

КДЮСШ-2

11 тур

04.05.2019

п. Новий

12:00

СДЮШОР-2

8:2 

ДЮСШ (Н)

04.05.2019

Гайворон

12:00

ДЮСШ (Г)

2:0 

Арсенал

05.05.2019

Онікеєво

12:00

Лісгосп

0:5 

Зірка

12 тур

11.05.2019

Зірка

12:00

Зірка

1:2 

ДЮСШ (Г)

11.05.2019

Новоархангельськ

12:00

Арсенал

0:5 

СДЮШОР-2

11.05.2019

Новоукраїнка

12:00

ДЮСШ (Н)

3:6 

КДЮСШ-2

13 тур

18.05.2019

Новоархангельськ

12:00

Арсенал

1:4 

КДЮСШ-2

19.05.2019

п. Новий

12:00

СДЮШОР-2

9:1 

Зірка

01.06.2019

Гайворон

12:00

ДЮСШ (Г)

5:1 

Лісгосп

14 тур

25.05.2019

Онікеєво

12:00

Лісгосп

1:2 

СДЮШОР-2

26.05.2019

Зірка

12:00

Зірка

0:9 

КДЮСШ-2

25.05.2019

Новоархангельск

12:00

Арсенал

0:6 

ДЮСШ (Н)




Переглядів (645)