Створити сайт
Хочу себе сайт
@ADVMAKER@

Першість області серед юнаків (2007/08 р.н. А) сезону 2018/19




Турнірна таблиця

М

Команда

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

«Олександрія-Аметист» (Олександрія)

6

5

0

1

30

4

+26

15

2

«Зірка» (Кропивницький)

5

5

0

0

13

1

+12

15

3

«Зірка-Спартак» (Кропивницький)

5

4

0

1

14

8

+6

12

4

«Олександрія-Аметист-2» (Олександрія)

6

3

0

3

9

20

-11

9

5

«КДЮСШ-2» (Кропивницький)

6

2

0

4

8

13

-5

6

6

«ДЮСШ» (Долинська)

6

0

1

5

5

19

-14

1

7

ДЮСШ «Колос» (Олександрійський р-н)

6

0

1

5

2

16

-14

1


Бомбардири

Прізвище

Команда

Голи

Каменєв Сергій

«Олександрія-Аметист»

6

Власенко Артем

«Олександрія-Аметист»

5

Денисов Іван

«Олександрія-Аметист»

4

Бурага Денис

«КДЮСШ-2»

4

 

 

 

 

Футболісти, які пропускають наступний матч

Прізвище

Команда

Дата

 

 

,

 

 

 

 

 


Календар матчів

Дата

Місто

Початок

Господарі

Рахунок

Гості

1 тур

15.09.2018

Юність

9:00

КДЮСШ-2

0:5

Олександрія-Аметист

15.09.2018

Зірка

9:00

Зірка

4:0

Олександрія-Амети-2

15.09.2018

Долинська

12:00

ДЮСШ

2:2

ДЮСШ Колос

2 тур

22.09.2018

Олександрія

12:00

Олександрія-Аметист

6:0

ДЮСШ Колос

22.09.2018

Олександрія

12:00

Олександрія-Амети-2

1:6

Зірка-Спартак

22.09.2018

Юність

11:00

КДЮСШ-2

1:2

Зірка

3 тур

29.09.2018

Зірка

10:00

Зірка

1:0 

Олександрія-Аметист

30.09.2018

Юність

10:00

КДЮСШ-2

1:3

Зірка-Спартак

29.09.2018

Долинська

12:00

ДЮСШ

1:3

Олександрія-Амети-2

4 тур

06.10.2018

Олександрія

12:00

Олександрія-Амети-2

2:0

ДЮСШ Колос

06.10.2018

Юність

10:00

КДЮСШ-2

3:1

ДЮСШ

09.10.2018

Зірка

15:00

Зірка

4:3

Зірка-Спартак

5 тур

13.10.2018

Зірка

10:00

Зірка-Спартак

2:5

Олександрія-Аметист

13.10.2018

Долинська

12:00

ДЮСШ

0:3

Зірка

14.10.2018

Юність

11:00

КДЮСШ-2

2:0

ДЮСШ Колос

6 тур

20.10.2018

Олександрія

12:00

Олександрія-Аметист

8:1

Олександрія-Амети-2

21.10.2018

Зірка

13:30

Зірка

3:0

ДЮСШ Колос

21.10.2018

Зірка

10:00

Зірка-Спартак

2:1

ДЮСШ

7 тур

27.10.2018

Долинська

12:00

ДЮСШ

0:6

Олександрія-Аметист

28.10.2018

Головківка

12:00

ДЮСШ Колос

0:1

Зірка-Спартак

27.10.2018

Юність

10:30

КДЮСШ-2

1:2

Олександрія-Амети-2

8 тур

13.04.2019

Олександрія

12:00

Олександрія-Аметист

 

КДЮСШ-2

13.04.2019

Олександрія

12:00

Олександрія-Амети-2

 

Зірка

13.04.2019

Головківка

12:00

ДЮСШ Колос

 

ДЮСШ

9 тур

20.04.2019

Головківка

12:00

ДЮСШ Колос

 

Олександрія-Аметист

20.04.2019

Зірка

12:00

Зірка-Спартак

 

Олександрія-Амети-2

20.04.2019

Зірка

12:00

Зірка

 

КДЮСШ-2

10 тур

27.04.2019

Олександрія

12:00

Олександрія-Аметист

 

Зірка

27.04.2019

Зірка

12:00

Зірка-Спартак

 

КДЮСШ-2

27.04.2019

Олександрія

12:00

Олександрія-Амети-2

 

ДЮСШ

11 тур

04.05.2019

Головківка

12:00

ДЮСШ Колос

 

Олександрія-Амети-2

04.05.2019

Долинська

12:00

ДЮСШ

 

КДЮСШ-2

04.05.2019

Зірка

12:00

Зірка-Спартак

 

Зірка

12 тур

11.05.2019

Олександрія

12:00

Олександрія-Аметист

 

Зірка-Спартак

11.05.2019

Зірка

12:00

Зірка

 

ДЮСШ

11.05.2019

Головківвка

12:00

ДЮСШ Колос

 

КДЮСШ-2

13 тур

18.05.2019

Олександрія

12:00

Олександрія-Аметис-2

 

Олександрія-Аметист

18.05.2019

Головківка

12:00

ДЮСШ Колос

 

Зірка

18.05.2019

Долинська

12:00

ДЮСШ

 

Зірка-Спартак

14 тур

25.05.2019

Олександрія

12:00

Олександрія-Аметист

 

ДЮСШ

25.05.2019

Зірка

12:00

Зірка-Спартак

 

ДЮСШ Колос

25.05.2019

Олександрія

12:00

Олександрія-Аметис-2

 

КДЮСШ-2




Переглядів (13)