Створити сайт
Хочу себе сайт
@ADVMAKER@

Першість області серед юнаків (2005 р.н.) сезону 2018/19




Турнірна таблиця

М

Команда

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

«КДЮСШ-2» (Кропивницький)

4

4

0

0

15

0

+15

12

2

«Зірка» (Кропивницький)

3

2

0

1

9

3

+6

6

3

«Зірка-2» (Кропивницький)

4

2

0

2

6

10

-4

6

4

«Тясмин» (Олександрівка)

3

1

0

2

4

8

-4

3

5

ФК «Зірочка» (Кропивницький)

4

0

0

4

3

15

-12

0



 

Бомбардири

Прізвище

Команда

Голи

Ніколаєв Ростислав

«КДЮСШ-2» 

6

Щупаковський Валентин

«Тясмин»

2

Черньонков Артем

«Зірка»

2

Константінов Богдан

«Зірка»

2

Єсько Максим

ФК «Зірочка»

2

 

 

 

 

Футболісти, які пропускають наступний матч

Прізвище

Команда

Дата

 

 

,

 

 

 

 



 

Календар матчів

Дата

Місто

Початок

Господарі

Рахунок

Гості

1 тур

17.09.2018

Зірка

10:00

Зірка-2

3:2

Зірочка

21.10.2018

Зірка

13:00

Зірка

 

Тясмин

2 тур

22.09.2018

Зірка

10:00

Зірочка

0:5

Зірка

25.09.2018

Юність

15:00

КДЮСШ-2

3:0

Зірка-2

3 тур

29.09.2018

Юність

10:30

КДЮСШ-2

2:0

Зірка

29.09.2018

Олександрівка

12:00

Тясмин

3:1

Зірочка

4 тур

07.10.2018

Юність

15:00

КДЮСШ-2

6:0

Тясмин

03.10.2018

Зірка

10:00

Зірка-2

1:4

Зірка

5 тур

16.10.2018

Олександрівка

15:00

Тясмин

1:2

Зірка-2

03.10.2018

Юність

16:30

КДЮСШ-2

4:0

Зірочка

6 тур

21.10.2018

Зірка

12:00

Зірочка

 

Зірка-2

перенесено

Олександрівка

12:00

Тясмин

 

Зірка

7 тур

28.10.2018

Зірка

10:00

Зірка

 

Зірочка

28.10.2018

Юність

14:00

КДЮСШ-2

 

Зірка-2

8 тур

03.11.2018

Юність

12:00

КДЮСШ-2

 

Зірка

03.11.2018

Зірка

10:00

Зірочка

 

Тясмин

9 тур

07.11.2018

Юність

12:00

КДЮСШ-2

 

Тясмин

07.11.2018

Зірка

10:00

Зірка

 

Зірка-2

10 тур

10.11.2018

Зірка

10:00

Зірка-2

 

Тясмин

10.11.2018

Юність

12:00

КДЮСШ-2

 

Зірочка

11 тур

13.04.2019

Зірка

12:00

Зірка-2

 

Зірочка

13.04.2019

Зірка

12:00

Зірка

 

Тясмин

12 тур

20.04.2019

Зірка

12:00

Зірочка

 

Зірка

20.04.2019

Зірка

12:00

Зірка-2

 

КДЮСШ-2

13 тур

27.04.2019

Зірка

12:00

Зірка

 

КДЮСШ-2

27.04.2019

Олександрівка

12:00

Тясмин

 

Зірочка

14 тур

04.05.2019

Олександрівка

12:00

Тясмин

 

КДЮСШ-2

04.05.2019

Зірка

12:00

Зірка-2

 

Зірка

15 тур

11.05.2019

Олександрівка

12:00

Тясмин

 

Зірка-2

11.05.2019

Зірка

12:00

Зірочка

 

КДЮСШ-2

16 тур

18.05.2019

Зірка

12:00

Зірочка

 

Зірка-2

18.05.2019

Олександрівка

12:00

Тясмин

 

Зірка

17 тур

25.05.2019

Зірка

12:00

Зірка

 

Зірочка

25.05.2019

Зірка

12:00

Зірка-2

 

КДЮСШ-2

18 тур

01.06.2019

Зірка

12:00

Зірка

 

КДЮСШ-2

01.06.2019

Зірка

12:00

Зірочка

 

Тясмин

19 тур

08.06.2018

Олександрівка

12:00

Тясмин

 

КДЮСШ-2

08.06.2018

Зірка

12:00

Зірка

 

Зірка-2

20 тур

15.06.2019

Зірка

12:00

Зірка-2

 

Тясмин

15.06.2019

Зірка

12:00

Зірочка

 

КДЮСШ-2



Переглядів (20)