Першість Кіровоградської області серед юнаків сезону 2012/2013 р.р.

  

Перша група

юнаки 1997/98 р.н.
М Команди І В Н П ЗМ ПМ Р О
1 ”Зірка” Кіровоград 14
13 1 0 57
5
+52 40
2 "Олександрія-Аметист" Олександрія 14
12 1 1
47 14
+33 37
3
”ДЮСШ-2-ІКАР” Кіровоград 14 7
2 5 24 17 +7
23
4
"Олександрія-Аметист-2" Олександрія 14
7 2 5 23 20 +4 23
5 “Олімпік” Кіровоград 14
4 2 8 11 29
-18 14
6 “ДЮСШ-2” Кіровоград 14 4
2 8 15
25 -10 14
7 “ДЮСШ№1” Світловодськ 14
2
3 9 13 41 -28 9
8 ДЮСШ”ГЕОІД-Мрія” Знам’янка 14
0 1 13
7
46
-39 1


Бомбардири
Прізвище Команда Голи
Фесечко Ігор "Аметист" 15
Джабнідзе Давид "Зірка" 10
Качанов Вадим
"Зірка" 10
Кривошапка Іван
"ДЮСШ-2-ІКАР" 8


 

Фінал

№ гриДатаКоманди, що зустрічаютьсяЧас початкуАрбітрАсистенти арбітраРахунок

14.06.13"Олександрія-Аметист" - "Зірка"16.30Федан Денис
0:0 (4:2)


Гра за 3-4 місце

№ гриДатаКоманди, що зустрічаютьсяЧас початкуАрбітрАсистенти арбітраРахунок

14.06.13"Олександрія-Аметист-2" - "ДЮСШ-2-ІКАР"15.00Федан Денис
2:0


1/2

№ гриДатаКоманди, що зустрічаютьсяЧас початкуАрбітрАсистенти арбітраРахунок

31.05.13"Олександрія-Аметист" - "Олександрія-Аметист-2"18.00Федан Денис
3:0


07.06.13 "Зірка" - "ДЮСШ-2-ІКАР"
16.30Гончаренко АнтонШаповалова Анастасія; Долока Карина5:1


.
Дата Команди, що зустрічаються Час початку Рахунок
21.11 "Олександрія-Аметист" - "Олександрія-Аметист-2" 13.30 3:0
10.11 "Зірка" - "Олександрія-Аметист-2" 12.00 3:2
13.11 "Олександрія-Аметист-2" - "ДЮСШ-2" 13.30 1:0
18.09 ДЮСШ”ГЕОІД-Мрія”-“Олімпік” 13.30 0:1
18.09 “ДЮСШ-2-ІКАР” – “ДЮСШ №1” 13.30 1:0
18.09 "Олександрія-Аметист" – “ДЮСШ-2” 13.30 2:1
26.09 “ДЮСШ №1” – "Олександрія-Аметист" 13.30 0:4
25.09 “Олімпік” – ”ДЮСШ-2-ІКАР” 13.30 1:3
26.09 “Зірка” – ДЮСШ”ГЕОІД-Мрія” 14.30 3:0
04.10 ДЮСШ”ГЕОІД-Мрія” - "Олександрія-Аметист-2" 13.30 0:1
04.10 ”ДЮСШ-2-ІКАР”-“Зірка” 15.30 0:2
05.10 "Олександрія-Аметист" – “Олімпік” 13.30 2:1
04.10 “ДЮСШ-2” – “ДЮСШ №1” 13.30 2:2
09.10 "Олександрія-Аметист-2" - "ДЮСШ №1" 13.30 2:2
11.04 “Олімпік” – “ДЮСШ-2” 15.30 0:3
10.10 “Зірка” – "Олександрія-Аметист" 13.30 1:1
19.10 ДЮСШ”ГЕОІД-Мрія” – ”ДЮСШ-2-ІКАР” 13.30 1:2
17.10 "ДЮСШ-2-ІКАР" - "Олександрія-Аметист-2" 13.30 1:1
17.10 "Олександрія-Аметист" - ДЮСШ”ГЕОІД-Мрія” 13.30 10:0
18.10 “ДЮСШ-2” – “Зірка” 13.30 1:4
18.10 “ДЮСШ №1” – “Олімпік” 13.30 0:1
25.10 “Зірка” – “ДЮСШ №1” 14.30 8:0
25.10 ДЮСШ”ГЕОІД-Мрія”-“ДЮСШ-2” 13.30 0:0
09.11 ”ДЮСШ-2-ІКАР” – "Олександрія-Аметист" 12.30 0:5
25.10 "Олександрія-Аметист-2" - "Олімпік" 13.30 2:1
14.11 “ДЮСШ №1” – “Зірка” 13.30 0:10
21.05 “ДЮСШ-2” – ДЮСШ”ГЕОІД-Мрія” 13.30 3:0
02.11 "Олександрія-Аметист" – ”ДЮСШ-2-ІКАР” 13.30 3:2
01.11 "Олімпік" - "Олександрія-Аметист-2" 13.30 2:1
07.11 ДЮСШ”ГЕОІД-Мрія”–"Олександрія-Аметист" 13.30 2:5
20.11 “Зірка” – “ДЮСШ-2” 13.30 4:0
09.04 “Олімпік” – “ДЮСШ №1” 13.30 0:0
06.11 "Олександрія-Аметист-2" - "ДЮСШ-2-ІКАР" 12.00 2:1
18.04 “ДЮСШ-2”-“Олімпік” 15:30 3:0
17.04 "Олександрія-Аметист"-“Зірка” 13:30 1:4
30.04
“ДЮСШ-2 ІКАР”-ДЮСШ”ГЕОІД-Мрія” 13:30 3:0
17.04 "ДЮСШ №1""Олександрія-Аметист-2" 13:30 0:2
24.04 “Зірка”-“ДЮСШ-2 ІКАР” 13:30 1:0
24.04 “Олімпік”-"Олександрія-Аметист" 13:30 1:4
24.04 “ДЮСШ №1”-“ДЮСШ-2” 13:30 1:2
24.04 "Олександрія-Аметист-2" - ДЮСШ”ГЕОІД-Мрія” 13:30 4:1
29.05 "Олександрія-Аметист"-“ДЮСШ №1” 13:30 3:0
10.05 “ДЮСШ-2 ІКАР”-“Олімпік” 13:30 1:1
06.05 ДЮСШ”ГЕОІД-Мрія”-“Зірка” 13:30 0:6
29.05 "ДЮСШ-2""Олександрія-Аметист-2" 13:30 0:3
15.05 “Олімпік”-ДЮСШ”ГЕОІД-Мрія” 13:30 2:0
16.05 “ДЮСШ №1”-“ДЮСШ-2 ІКАР” 13:30 0:3
15.05 “ДЮСШ-2”-"Олександрія-Аметист" 13:30 0:1
15.05 "Олександрія-Аметист-2" - "Зірка" 13:30 0:1
23.05 “ДЮСШ-2 ІКАР”-“ДЮСШ-2” 13:30 2:0
23.05 ДЮСШ”ГЕОІД-Мрія”-“ДЮСШ №1” 13:30 2:3
22.05 “Зірка”-“Олімпік” 13:30 4:0
22.05 "Олександрія-Аметист-2" - "Олександрія-Аметист" 13:30 2:3



юнаки 1999/00 р.н
М Команди І В Н П ЗМ ПМ Р О
1 ”Зірка” Кіровоград 14
14
0 0 69
3 +66 42
2 "Олександрія-Аметист" Олександрія 14
9 2 3
55 22 +33 29
3 “Зірка 2000” Кіровоград 14 8 1 5
34
17 +17 25
4 "Олександрія-Аметист-2" Олександрія 14
8 0 6 17 25 -9 24
5 “ДЮСШ№1” Світловодськ 14
5
3 6 34 33
+1 18
6 ”ДЮСШ-2-Сокіл” Кіровоград 14 5
2 7 19 35 -16 17
7 “Олімпік” Кіровоград 14
1 2 11 14 53 -39 5
8 ДЮСШ”ГЕОІД-Мрія” Знам’янка 14
1 0 13
11 65 -54 3

 

Бомбардири
Прізвище Команда Голи
Глоба Андрій "Аметист" 16
Мельник Антон "ДЮСШ № 1" 15
Боздаган’ян Михайло
"Зірка" 11
Пархоменко Євгеній
"ДЮСШ №1" 10


 

Фінал

№ гриДатаКоманди, що зустрічаютьсяЧас початкуАрбітрАсистенти арбітраРахунок

12.06.13"Зірка" - "Олександрія-Аметист"16.30Голуб ОлександрШаповалова Анастасія; Долока Карина7:0


Гра за 3-4 місце

№ гриДатаКоманди, що зустрічаютьсяЧас початкуАрбітрАсистенти арбітраРахунок

12.06.13"Зірка-2000" - "Олександрія-Аметист-2"15.00Голуб ОлександрШаповалова Анастасія; Долока Карина2:0


1/2

№ гриДатаКоманди, що зустрічаютьсяЧас початкуАрбітрАсистенти арбітраРахунок

31.05.13"Олександрія-Аметист" - "Олександрія-Аметист-2"18.00Федан Денис



07.06.13 "Зірка" - "Зірка-2000"
16.30Гончаренко АнтонШаповалова Анастасія; Долока Карина5:0


 

,
Дата Команди, що зустрічаються Час початку Рахунок
21.11 "Олександрія-Аметист" - "Олександрія-Аметист-2" 12.00 3:0
10.11 "Зірка" - "Олександрія-Аметист-2" 10.30 2:0
13.11 "Олександрія-Аметист-2" - ""Зірка 2000" 12.00 1:0
18.09 ДЮСШ”ГЕОІД-Мрія”-“Олімпік” 12.00 3:2
18.09 ”ДЮСШ-2-Сокіл” – “ДЮСШ №1” 12.00 2:2
18.09 "Олександрія-Аметист" – “Зірка 2000” 12.00 2:1
26.09 “ДЮСШ №1” – "Олександрія-Аметист" 12.00 4:1
25.09 “Олімпік” – “ДЮСШ-2 Сокіл” 12.00 1:2
26.09 “Зірка” – ДЮСШ”ГЕОІД-Мрія” 12.00 8:0
04.10 ДЮСШ”ГЕОІД-Мрія” - "Олександрія-Аметист-2" 12.00 1:3
04.10 “ДЮСШ-2 Сокіл”-“Зірка” 14.00 0:7
05.10 "Олександрія-Аметист" – “Олімпік” 12.00 7:2
04.10 “Зірка 2000” – “ДЮСШ №1” 12.00 3:1
09.10 "Олександрія-Аметист-2" - "ДЮСШ №1" 12.00 3:1
11.04 “Олімпік” – “Зірка 2000” 14.00 0:3
10.10 “Зірка” – "Олександрія-Аметист" 12.00 4:0
18.10 ДЮСШ”ГЕОІД-Мрія” – “ДЮСШ-2 Сокіл” 12.00 1:3
17.10 "ДЮСШ-2-Сокіл" - "Олександрія-Аметист-2" 12.00 1:2
17.10 "Олександрія-Аметист" - ДЮСШ”ГЕОІД-Мрія” 12.00 3:1
16.10 “Зірка 2000” – “Зірка” 12.00 1:2
18.10 “ДЮСШ №1” – “Олімпік” 12.00 7:1
25.10 “Зірка” – “ДЮСШ №1” 13.30 4:0
25.10 ДЮСШ”ГЕОІД-Мрія”-“Зірка 2000” 12.00 0:5
09.11 “ДЮСШ-2 Сокіл” – "Олександрія-Аметист" 11.00 1:4
25.10 "Олександрія-Аметист" - "Олімпік" 12.00 1:0
14.11 “ДЮСШ №1” – “Зірка” 12.00 1:4
21.05 “Зірка 2000” – ДЮСШ”ГЕОІД-Мрія” 12.00 3:0
02.11 "Олександрія-Аметист" – “ДЮСШ-2 Сокіл” 12.00 8:0
01.11 "Олімпік" - "Олександрія-Аметист-2" 12.00 0:1
07.11 ДЮСШ”ГЕОІД-Мрія”–"Олександрія-Аметист" 12.00 0:16
20.11 “Зірка” – “Зірка 2000” 12.00 4:1
09.04 “Олімпік” – “ДЮСШ №1” 12.00 2:2
06.11 "Олександрія-Аметист-2" - "ДЮСШ-2-Сокіл" 10.30 2:1
18.04 “Зірка 2000”-“Олімпік” 14:00 3:0
17.04 "Олександрія-Аметист"-“Зірка” 12:00 0:5
30.04
“ДЮСШ-2 Сокіл”-ДЮСШ”ГЕОІД-Мрія” 12:00 1:0
17.04 "ДЮСШ №1""Олександрія-Аметист-2" 12:00 3:1
24.04 “Зірка”-“ДЮСШ-2 Сокіл” 12:00 1:0
24.04 “Олімпік”-"Олександрія-Аметист" 12:00 4:4
24.04 “ДЮСШ №1”-“Зірка 2000” 12:00 4:5
24.04 "Олександрія-Аметист-2" - ДЮСШ”ГЕОІД-Мрія” 12:00 3:2
08.05 "Олександрія-Аметист"-“ДЮСШ №1” 12:00 3:0
10.05 “ДЮСШ-2 Сокіл”-“Олімпік” 12:00 3:0
06.05 ДЮСШ”ГЕОІД-Мрія”-“Зірка” 12:00 0:9
08.05 “Зірка 2000” - "Олександрія-Аметист-2" 12:00 4:0
15.05 “Олімпік”-ДЮСШ”ГЕОІД-Мрія” 12:00 2:1
16.05 “ДЮСШ №1”-“ДЮСШ-2 Сокіл” 12:00 2:2
15.05 “Зірка 2000”-"Олександрія-Аметист" 12:00 0:0
15.05 "Олександрія-Аметист" - "Зірка" 12:00 0:3
23.05 “ДЮСШ-2 Сокіл”-“Зірка 2000” 12:00 3:0
23.05 ДЮСШ”ГЕОІД-Мрія”-“ДЮСШ №1” 12:00 1:2
22.05 “Зірка”-“Олімпік” 12:00 6:0
22.05 "Олександрія-Аметист-2" - "Олександрія-Аметист" 12:00 0:4

 

Друга група

юнаки 1998/99 р.н.
М Команди І В Н П ЗМ ПМ Р О
1 ДЮСШ"Чемпіон" Бобринець 14
12
1
1 61 10 +51 37
2 “ДЮСШ” Долинська 14
11
2
1 48
12
+36 35
3 “Колос-Водник” Кіровоградський р-н 14
9 0 5
28 15
+13 27
4 “ДЮСШ-2 СДЮШОР-2” Кіровоград 14
8
1 5
40
19 +21 25
5 “ДЮСШ” Новоукраїнка 14
7 0 7 26 24
+1 18
6 “Арсенал-99” Новоархангельськ 14
5 1 8 22 52
-30 16
7 ФК“Скіф 2012” Вільшанка 14
2
1 11 12
56 -44 7
8 “Шахтар” Смоліно 14
0 0 14
6 55
-49 0


Бомбардири
Прізвище Команда Голи
Славінський Владислав ДЮСШ-Чемпіон 19
Лобода Вадим ДЮСШ" (Д) 16
Вахідулла Фарид
“ДЮСШ-2 СДЮШОР-2” 11
Бондаренко Артем Колос-Водник 10
Ляховський Валентин ДЮСШ-Чемпіон 9


.
№ гри Дата Команди, що зустрічаються Час початку Рахунок
1 16.09 “ДЮСШ-Чемпіон”-ФК”Скіф 2012” 13.30 7:0
2 16.09 “ДЮСШ”(Н) – “Шахтар” 13.30 2:1
3 16.09 “ДЮСШ” (Д) – “Арсенал-99” 13.30 8:0
4 16.09 “Колос-Водник”-“ДЮСШ-2 СДЮШОР-2”

13.30

3:0

5 23.09 ФК”Скіф 2012” – “ДЮСШ-2 СДЮШОР-2” 13.30 0:9
6 21.09 “Арсенал-99” – “Колос-Водник” 13.30 1:3
7 25.09 “Шахтар”-“ДЮСШ”(Д) 13.30 0:8
8 26.09 “ДЮСШ-Чемпіон”-“ДЮСШ”(Н) 13.30 2:0
9 30.09 “ДЮСШ”(Н)-ФК”Скіф 2012” 13.30 4:1
10 30.09 “ДЮСШ”(Д) – “ДЮСШ-Чемпіон” 13.30 2:5
11 30.09 “Колос-Водник” – “Шахтар” 13.30 3:0
12 30.09 “ДЮСШ-2 СДЮШОР-2”-“Арсенал-99” 13.30 9:1
13 06.10 ФК”Скіф 2012” – “Арсенал-99” 13.30 2:2
14 07.10 “Шахтар” - “ДЮСШ-2 СДЮШОР-2” 13.30 1:6
15 04.10 “ДЮСШ-Чемпіон”-“Колос-Водник” 13.30 1:0
16 07.10 “ДЮСШ”(Н) – “ДЮСШ”(Д) 13.30 2:4
17 14.10 “ДЮСШ”(Д) – ФК”Скіф 2012” 13.30 7:1
18 11.04 “Колос-Водник”-“ДЮСШ”(Н) 16.30 2:0
19 25.10 “ДЮСШ-2 СДЮШОР-2”-“ДЮСШ-Чемпіон” 13.30 0:3
20 14.10 “Арсенал-99” – “Шахтар” 13.30 2:1
21 24.10 ФК”Скіф 2012” – “Шахтар” 13.30 3:0
22 21.10 “ДЮСШ-Чемпіон”-“Арсенал-99” 12.30 11:0
23 21.10 “ДЮСШ”(Н)- “ДЮСШ-2 СДЮШОР-2” 13.30 5:1
24 21.10 “ДЮСШ”(Д) – “Колос-Водник” 13.30 1:0
25 28.10 “Колос-Водник”-ФК”Скіф 2012” 13.30 4:0
26 28.10 “ДЮСШ-2 СДЮШОР-2”-“ДЮСШ”(Д) 13.30 0:3
27 28.10 “Арсенал-99”-“ДЮСШ”(Н) 13.30 1:0
28 28.10 “Шахтар”-“ДЮСШ-Чемпіон” 13.30 0:8
29 14.04 ФК”Скіф 2012”-“Колос-Водник” 13:30 0:1
30 14.04 “ДЮСШ”(Д)-“ДЮСШ-2 СДЮШОР-2” 13:30 1:1
31 14.04 “ДЮСШ”(Н)-“Арсенал-99” 13:30 0:3
32 14.04 “ДЮСШ-Чемпіон”-“Шахтар” 13:30 5:0
33 21.04 “Шахтар”-ФК”Скіф 2012” 13:30 1:3
34 21.04 “Арсенал-99”-“ДЮСШ-Чемпіон” 13:30 0:6
35 21.04 “ДЮСШ-2 СДЮШОР-2”-“ДЮСШ”(Н) 13:30 1:0
36 21.04 “Колос-Водник”-“ДЮСШ”(Д) 13:30 1:3
37 28.04 ФК”Скіф 2012”-“ДЮСШ”(Д) 13:30 0:1
38 28.04 “ДЮСШ”(Н)-“Колос-Водник” 13:30 3:1
39 28.04 “ДЮСШ-Чемпіон”-“ДЮСШ-2 СДЮШОР-2” 13:30 1:0
40 28.04 “Шахтар”-“Арсенал-99” 13:30 1:3
41 05.05 “Арсенал-99”-ФК”Скіф 2012” 13:30 7:1
42 05.05 “ДЮСШ-2 СДЮШОР-2”-“Шахтар” 13:30 3:0
43 29.05 “Колос-Водник”-“ДЮСШ-Чемпіон” 13:30 3:2
44 05.05 “ДЮСШ”(Д)-“ДЮСШ”(Н) 13:30 3:0
45 12.05 ФК”Скіф 2012”-“ДЮСШ”(Н) 13:30 0:5
46 22.05 “ДЮСШ-Чемпіон”-“ДЮСШ”(Д) 13:30 2:2
47 12.05 “Шахтар”-“Колос-Водник” 13:30 0:3
48 12.05 “Арсенал-99”-“ДЮСШ-2 СДЮШОР-2” 13:30 1:4
49 19.05 “ДЮСШ-2 СДЮШОР-2”-ФК”Скіф 2012” 13:30 3:0
50 19.05 “Колос-Водник”-“Арсенал-99” 13:30 4:1
51 19.05 “ДЮСШ”(Д)-“Шахтар” 13:30 3:0
52 19.05 “ДЮСШ”(Н)-“ДЮСШ-Чемпіон” 13:30 2:3
53 26.05 ФК”Скіф 2012”-“ДЮСШ-Чемпіон” 13:30 1:5
54 26.05 “Шахтар”-“ДЮСШ”(Н) 13:30 1:3
55 26.05 “Арсенал-99”-“ДЮСШ” (Д) 13:30 0:2
56 26.05 “ДЮСШ-2 СДЮШОР-2”-“Колос-Водник” 13:30 3:0

 

юнаки 2000/01 р.н.
М Команди І В Н П ЗМ ПМ Р О
1 “Зірка 2001” Кіровоград 14
13
0 1 58 5
+53 39
2 ДЮСШ"Чемпіон" Бобринець 14
10 1
3
36 14
+22 31
3 “ДЮСШ” Новоукраїнка 14
9 1
4 37 19
+18 28
4 “ДЮСШ” Долинська 14
7 2 5
24
23
+1 23
5
“Колос-Водник” Кіровоградський р-н 14
6
1 7 18 27
-9 19
6
“Арсенал 2001” Новоархангельськ 14
6 1 7 17 35 -18 19
7 ФК“Скіф 2012” Вільшанка 14
1 1
12 12
42 -30 4
8 “Шахтар” Смоліно 14
0 0 14
10
47 -37 0


Бомбардири
Прізвище Команда Голи
Жидков Микола Зірка-2001 21
Черних Роман "ДЮСШ" (Н) 18
Клімов Ігор "ДЮСШ" (Д)  10
Цимбаларь Олександр "ДЮСШ Чемпіон" 9

 

 

.
№ гри Дата Команди, що зустрічаються Час початку Рахунок
1 16.09 “ДЮСШ-Чемпіон”-ФК”Скіф 2012” 12.00 5:1
2 16.09 “ДЮСШ”(Н) – “Шахтар” 12.00 3:1
3 16.09 “ДЮСШ” (Д) – “Арсенал 2001” 12.00 1:1
4 16.09 “Колос-Водник”-“Зірка 2001”

12.00

0:7

5 23.09 ФК”Скіф 2012” – “Зірка 2001” 12.00 0:3
6 21.09 “Арсенал 2001” – “Колос-Водник” 12.00 2:3
7 25.09 “Шахтар”-“ДЮСШ”(Д) 12.00 1:5
8 26.09 “ДЮСШ-Чемпіон”-“ДЮСШ”(Н) 12.00 3:2
9 30.09 “ДЮСШ”(Н)-ФК”Скіф 2012” 12.00 3:1
10 30.09 “ДЮСШ”(Д) – “ДЮСШ-Чемпіон” 12.00 1:0
11 30.09 “Колос-Водник” – “Шахтар” 12.00 3:0
12 30.09 “Зірка 2001”-“Арсенал 2001” 12.00 6:0
13 06.10 ФК”Скіф 2012” – “Арсенал 2001” 12.00 0:1
14 07.10 “Шахтар” - “Зірка 2001” 12.00 1:4
15 07.10 “ДЮСШ-Чемпіон”-“Колос-Водник” 12.00 1:0
16 07.10 “ДЮСШ”(Н) – “ДЮСШ”(Д) 12.00 3:1
17 14.10 “ДЮСШ”(Д) – ФК”Скіф 2012” 12.00 4:1
18 11.04 “Колос-Водник”-“ДЮСШ”(Н) 15.00 0:4
19 25.10 “Зірка 2001”-“ДЮСШ-Чемпіон” 12.00 3:0
20 14.10 “Арсенал 2001” – “Шахтар” 12.00 4:2
21 25.10 ФК”Скіф 2012” – “Шахтар” 12.00 3:0
22 21.10 “ДЮСШ-Чемпіон”-“Арсенал 2001” 11.00 3:0
23 21.10 “ДЮСШ”(Н)- “Зірка 2001” 12.00 2:1
24 21.10 “ДЮСШ”(Д) – “Колос-Водник” 12.00 0:0
25 28.10 “Колос-Водник”-ФК”Скіф 2012” 12.00 4:0
26 28.10 “Зірка 2001”-“ДЮСШ”(Д) 12.00 5:0
27 28.10 “Арсенал 2001”-“ДЮСШ”(Н) 12.00 2:1
28 28.10 “Шахтар”-“ДЮСШ-Чемпіон” 12.00 1:5
29 14.04 ФК”Скіф 2012”-“Колос-Водник” 12:00 1:2
30 14.04 “ДЮСШ”(Д)-“Зірка 2001” 12:00 1:5
31 14.04 “ДЮСШ”(Н)-“Арсенал 2001” 12:00 0:3
32 14.04 “ДЮСШ-Чемпіон”-“Шахтар” 12:00 4:1
33 21.04 “Шахтар”-ФК”Скіф 2012” 12:00 2:3
34 21.04 “Арсенал 2001”-“ДЮСШ-Чемпіон” 12:00 0:3
35 21.04 “Зірка 2001”-“ДЮСШ”(Н) 12:00 2:0
36 21.04 “Колос-Водник”-“ДЮСШ”(Д) 12:00 0:2
37 28.04 ФК”Скіф 2012”-“ДЮСШ”(Д) 12:00 1:2
38 28.04 “ДЮСШ”(Н)-“Колос-Водник” 12:00 4:0
39 28.04 “ДЮСШ-Чемпіон”-“Зірка 2001” 12:00 1:3
40 28.04 “Шахтар”-“Арсенал 2001” 12:00 1:2
41 05.05 “Арсенал 2001”-ФК”Скіф 2012” 12:00 2:1
42 05.05 “Зірка 2001”-“Шахтар” 12:00 3:0
43 29.05 “Колос-Водник”-“ДЮСШ-Чемпіон” 12:00 0:2
44 05.05 “ДЮСШ”(Д)-“ДЮСШ”(Н) 12:00 3:5
45 12.05 ФК”Скіф 2012”-“ДЮСШ”(Н) 12:00 0:5
46 22.05 “ДЮСШ-Чемпіон”-“ДЮСШ”(Д) 12:00 1:0
47 12.05 “Шахтар”-“Колос-Водник” 12:00 0:3
48 12.05 “Арсенал 2001”-“Зірка 2001” 12:00 0:10
49 19.05 “Зірка 2001”-ФК”Скіф 2012” 12:00 3:0
50 19.05 “Колос-Водник”-“Арсенал 2001” 12:00 3:0
51 19.05 “ДЮСШ”(Д)-“Шахтар” 12:00 3:0
52 19.05 “ДЮСШ”(Н)-“ДЮСШ-Чемпіон” 12:00 2:2
53 26.05 ФК”Скіф 2012”-“ДЮСШ-Чемпіон” 12:00 0:6
54 26.05 “Шахтар”-“ДЮСШ”(Н) 12:00 0:2
55 26.05 “Арсенал 2001”-“ДЮСШ” (Д) 12:00 0:1
56 26.05 “Зірка 2001”-“Колос-Водник” 12:00 3:0




Переглядів (8484)