Чемпіонат області з футболу сезону 2015 Захід



  «Захід»

 

Турнірна таблиця

М

Команди

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

Буревісник (с.Петрове)

16

16

0

0 

82

6

+76

48

2

Прометей (Рівне)

16

10

4

2

47

18

+29

34

3

Вентура-плюс (Новомиргород)

16

9

4

3

51

29

+22

31

4

ФК Новоукраїнка

16

8

3

5

41

28

+13

27

5

Вись (Мала Виска)

16

6

2

8

19

35

-13

17

6

Олімпік (Кіровоград)

16

6

1

9

36

47

-11

16

7

Тясмин (Олександрівка)

16

4

3

9

26

47

-21

15

8

Арсенал (Новоархангельськ)

16

3

0

13

26

52

-26

9

9

Локомотив-ГЕОІД (Знам`янка)

16

1

1

14

20

86

-66

4

 

 З команди «Вись» (Мала Виска) знято 3 очки

 З команди «Олімпік» (Кіровоград) знято 3 очки

 

 


 Бомбардири

Прізвище

Команда

Голи (пен)

Красовський Руслан

«Прометей»

15 (2)

Повторак Євгеній

«Вентура плюс»

15 (4)

Кріт Вадим

ФК «Новоукраїнка»

12

Гаврилюк Олексій

«Прометей»

12 (2)

 

 

      


Господарі

Гості

Дата

Рахунок

Коло: 1

Тур: 1

1

Арсенал (Новоархангельськ)

Прометей (Рівне)

25.04.2015

0:2

2

Олімпік (Кіровоград)

Локомотив-ГЕОІД (Знам`янка)

25.04.2015

4:0

3

ФК Новоукраїнка ()

Буревісник (с.Петрове)

25.04.2015

0:2

4

Тясмин (Олександрівка)

Вись (Мала Виска)

25.04.2015

2:1

Тур: 2

5

Буревісник (с.Петрове)

Тясмин (Олександрівка)

02.05.2015

4:1

6

Локомотив-ГЕОІД (Знам`янка)

ФК Новоукраїнка ()

03.05.2015

1:3

7

Прометей (Рівне)

Олімпік (Кіровоград)

02.05.2015

3:2

8

Вентура-плюс (Новомиргород)

Арсенал (Новоархангельськ)

03.05.2015

2:1

Тур: 3

9

Олімпік (Кіровоград)

Вентура-плюс (Новомиргород)

16.05.2015

2:7

10

ФК Новоукраїнка ()

Прометей (Рівне)

16.05.2015

0:3

11

Тясмин (Олександрівка)

Локомотив-ГЕОІД (Знам`янка)

17.05.2015

3:2

12

Вись (Мала Виска)

Буревісник (с.Петрове)

16.05.2015

0:4

Тур: 4

13

Локомотив-ГЕОІД (Знам`янка)

Вись (Мала Виска)

24.05.2015

0:2

14

Прометей (Рівне)

Тясмин (Олександрівка)

24.05.2015

2:2

15

Вентура-плюс (Новомиргород)

ФК Новоукраїнка ()

24.05.2015

2:2

16

Арсенал (Новоархангельськ)

Олімпік (Кіровоград)

23.05.2015

1:3

Тур: 5

17

ФК Новоукраїнка ()

Арсенал (Новоархангельськ)

31.05.2015

8:1

18

Тясмин (Олександрівка)

Вентура-плюс (Новомиргород)

01.06.2015

1:5

19

Вись (Мала Виска)

Прометей (Рівне)

31.05.2015

0:0

20

Буревісник (с.Петрове)

Локомотив-ГЕОІД (Знам`янка)

30.05.2015

6:0

Тур: 6

21

Прометей (Рівне)

Буревісник (с.Петрове)

06.06.2015

1:5

22

Вентура-плюс (Новомиргород)

Вись (Мала Виска)

06.06.2015

1:2

23

Арсенал (Новоархангельськ)

Тясмин (Олександрівка)

07.06.2015

2:0

24

Олімпік (Кіровоград)

ФК Новоукраїнка ()

07.06.2015

4:3

Тур: 7

25

Тясмин (Олександрівка)

Олімпік (Кіровоград)

13.06.2015

2:6

26

Вись (Мала Виска)

Арсенал (Новоархангельськ)

14.06.2015

4:1

27

Буревісник (с.Петрове)

Вентура-плюс (Новомиргород)

13.06.2015

9:1

28

Локомотив-ГЕОІД (Знам`янка)

Прометей (Рівне)

14.06.2015

1:6

Тур: 8

29

Вентура-плюс (Новомиргород)

Локомотив-ГЕОІД (Знам`янка)

21.06.2015

5:2

30

Арсенал (Новоархангельськ)

Буревісник (с.Петрове)

20.06.2015

1:7

31

Олімпік (Кіровоград)

Вись (Мала Виска)

20.06.2015

1:2

32

ФК Новоукраїнка ()

Тясмин (Олександрівка)

21.06.2015

7:0

Тур: 9

33

Вись (Мала Виска)

ФК Новоукраїнка ()

28.06.2015

0:2

34

Буревісник (с.Петрове)

Олімпік (Кіровоград)

27.06.2015

3:0

35

Арсенал (Новоархангельськ)

Локомотив-ГЕОІД (Знам`янка)

27.06.2015

9:0

36

Прометей (Рівне)

Вентура-плюс (Новомиргород)

27.06.2015

1:1

Коло: 2

Тур: 10

37

Прометей (Рівне)

Арсенал (Новоархангельськ)

01.08.2015

4:0

38

Локомотив-ГЕОІД (Знам`янка)

Олімпік (Кіровоград)

01.10.2015

4:4

39

Буревісник (с.Петрове)

ФК Новоукраїнка ()

01.08.2015

4:0

40

Вись (Мала Виска)

Тясмин (Олександрівка)

02.08.2015

0:0

Тур: 11

41

Тясмин (Олександрівка)

Буревісник (с.Петрове)

08.08.2015

0:1

42

ФК Новоукраїнка ()

Локомотив-ГЕОІД (Знам`янка)

09.08.2015

4:2

43

Олімпік (Кіровоград)

Прометей (Рівне)

09.08.2015

0:1

44

Арсенал (Новоархангельськ)

Вентура-плюс (Новомиргород)

08.08.2015

0:5

Тур: 12

45

Вентура-плюс (Новомиргород)

Олімпік (Кіровоград)

15.08.2015

5:2

46

Прометей (Рівне)

ФК Новоукраїнка ()

15.08.2015

3:0

47

Локомотив-ГЕОІД (Знам`янка)

Тясмин (Олександрівка)

16.08.2015

3:4

48

Буревісник (с.Петрове)

Вись (Мала Виска)

22.08.2015

10:0

Тур: 13

49

Вись (Мала Виска)

Локомотив-ГЕОІД (Знам`янка)

06.09.2015

5:0

50

Тясмин (Олександрівка)

Прометей (Рівне)

23.08.2015

0:3

51

ФК Новоукраїнка ()

Вентура-плюс (Новомиргород)

28.08.2015

3:3

52

Олімпік (Кіровоград)

Арсенал (Новоархангельськ)

22.08.2015

3:2

Тур: 14

53

Арсенал (Новоархангельськ)

ФК Новоукраїнка ()

30.08.2015

1:2

54

Вентура-плюс (Новомиргород)

Тясмин (Олександрівка)

30.08.2015

4:1

55

Прометей (Рівне)

Вись (Мала Виска)

30.08.2015

6:1

56

Локомотив-ГЕОІД (Знам`янка)

Буревісник (с.Петрове)

29.08.2015

0:9

Тур: 15

57

Буревісник (с.Петрове)

Прометей (Рівне)

05.09.2015

6:1

58

Вись (Мала Виска)

Вентура-плюс (Новомиргород)

05.09.2015

0:1

59

Тясмин (Олександрівка)

Арсенал (Новоархангельськ)

06.09.2015

5:1

60

ФК Новоукраїнка ()

Олімпік (Кіровоград)

05.09.2015

2:0

Тур: 16

61

Олімпік (Кіровоград)

Тясмин (Олександрівка)

12.09.2015

4:3

62

Арсенал (Новоархангельськ)

Вись (Мала Виска)

13.09.2015

3:0

63

Вентура-плюс (Новомиргород)

Буревісник (с.Петрове)

12.09.2015

1:2

64

Прометей (Рівне)

Локомотив-ГЕОІД (Знам`янка)

13.09.2015

11:0

Тур: 17

65

Локомотив-ГЕОІД (Знам`янка)

Вентура-плюс (Новомиргород)

20.09.2015

1:8

66

Буревісник (с.Петрове)

Арсенал (Новоархангельськ)

19.09.2015

3:0

67

Вись (Мала Виска)

Олімпік (Кіровоград)

19.09.2015

2:1

68

Тясмин (Олександрівка)

ФК Новоукраїнка ()

19.09.2015

2:2

Тур: 18

69

ФК Новоукраїнка ()

Вись (Мала Виска)

26.09.2015

3:0

70

Олімпік (Кіровоград)

Буревісник (с.Петрове)

26.09.2015

0:7

71

Локомотив-ГЕОІД (Знам`янка)

Арсенал (Новоархангельськ)

26.09.2015

4:3

72

Вентура-плюс (Новомиргород)

Прометей (Рівне)

26.09.2015

0:0


Початок ігор о 16:00 годині

Назва команди

П.І.Б.

Контактні телефони

«Буревісник» (Петрово, Знам’янський р-н)

Грінкевич Сергій Віталійович

099 483-50-68

«Олімпік» (Кіровоград)

Кєвліч Юрій Вячеславович

Гвоздецький Юрій Миколайович

050 876-37-94

095 414-03-12

«Арсенал» (Новоархангельськ)

Бутенко Валерій Олександрович

Притула Тарас Сергійович

099 272-31-64

097 931-67-74

«Вентура плюс» (Новомиргород)

Туз Віктор Вікторович

066 306-55-41

ФК «Новоукраїнка» (Новоукраїнка)

Корінний Олександр Олександрович

050 242-60-86

«Тясмин» (Олександрівка)

Яровий Юрій Анатолійович

095-703-83-53

«Вись» (Мала Виска)

Тимченко Дмитро Віталійович

099-961-53-64

«Прометей» (Рівне)

Лаганяк Микола Володимирович

096 934-17-60

«Локомотив-ГЕОІД» (Знам’янка)

Лень Валерій Олексійович

095 139-66-19



Переглядів (15897)