Чемпіонат області з футболу сезону 2015 Схід



 

«Схід»

 

Турнірна таблиця

М

Команди

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

Інгулець-2 (Петрове)

14

12

1

1

93

4

+89

37

2

ФК Головківка (Олекс-й р-н)

14

11

2

1

53

13

+40

35

3

Старт (Іванківці)

14

7

4

3

37

20

+17

25

4

Новатор (Бобринець)

14

6

2

6

22

35

-13

20

5

Буревісник (Богданівка Знам. р-н)

14

4

3

7

19

45

-26

15

6

Гідросила (Кіровоград)

14

3

3

8

13

36

-23

12

7

ФК Долинська

14

2

2

10

14

59

-45

8

8

РАО-ТЕС-Промінь (Новгородка)

14

1

3

10

14

54

-40

3

 

З команди «РАО-ТЕС-Промінь» (Новгородка) знято 3 очки


 

 Бомбардири

Прізвище

Команда

Голи (пен)

Тимченко Олексій

ФК «Головківка»

16 (3)

Постільняк Олександр

«Старт»

12

Фхакадзе Джаба

Інгулець-2»

11

Глущенко Андрій

ФК «Головківка»

9

 

 

   

Господарі

Гості

Дата

 

Коло: 1

Тур: 1

1

Буревісник (Богданівка Знам. р-н)

Інгулець-2 (Петрове)

26.04.2015

0:2

2

ФК Головківка (Олекс-й р-н)

ФК Долинська ()

26.04.2015

9:2

3

Новатор (Бобринець)

Старт (Іванківці)

26.04.2015

1:3

4

РАО-ТЕС-Промінь (Новгородка)

Гідросила (Кіровоград)

25.04.2015

0:0

Тур: 2

5

Буревісник (Богданівка Знам. р-н)

Гідросила (Кіровоград)

04.05.2015

1:1

6

Старт (Іванківці)

РАО-ТЕС-Промінь (Новгородка)

03.05.2015

5:2

7

ФК Долинська ()

Новатор (Бобринець)

03.05.2015

0:2

8

Інгулець-2 (Петрове)

ФК Головківка (Олекс-й р-н)

02.05.2015

1:1

Тур: 3

9

ФК Головківка (Олекс-й р-н)

Буревісник (Богданівка Знам. р-н)

17.05.2015

6:0

10

Новатор (Бобринець)

Інгулець-2 (Петрове)

16.05.2015

0:4

11

РАО-ТЕС-Промінь (Новгородка)

ФК Долинська ()

17.05.2015

3:2

12

Гідросила (Кіровоград)

Старт (Іванківці)

16.05.2015

0:0

Тур: 4

13

Буревісник (Богданівка Знам. р-н)

Старт (Іванківці)

24.05.2015

0:7

14

ФК Долинська ()

Гідросила (Кіровоград)

23.05.2015

1:3

15

Інгулець-2 (Петрове)

РАО-ТЕС-Промінь (Новгородка)

23.05.2015

10:0

16

ФК Головківка (Олекс-й р-н)

Новатор (Бобринець)

23.05.2015

9:1

Тур: 5

17

Новатор (Бобринець)

Буревісник (Богданівка Знам. р-н)

31.05.2015

2:1

18

РАО-ТЕС-Промінь (Новгородка)

ФК Головківка (Олекс-й р-н)

30.05.2015

2:7

19

Гідросила (Кіровоград)

Інгулець-2 (Петрове)

30.05.2015

0:6

20

Старт (Іванківці)

ФК Долинська ()

30.05.2015

6:1

Тур: 6

21

Буревісник (Богданівка Знам. р-н)

ФК Долинська ()

07.06.2015

5:2

22

Інгулець-2 (Петрове)

Старт (Іванківці)

06.06.2015

5:1

23

ФК Головківка (Олекс-й р-н)

Гідросила (Кіровоград)

06.06.2015

3:1

24

Новатор (Бобринець)

РАО-ТЕС-Промінь (Новгородка)

07.06.2015

4:2

Тур: 7

25

РАО-ТЕС-Промінь (Новгородка)

Буревісник (Богданівка Знам. р-н)

14.06.2015

0:3

26

Гідросила (Кіровоград)

Новатор (Бобринець)

13.06.2015

2:1

27

Старт (Іванківці)

ФК Головківка (Олекс-й р-н)

14.06.2015

0:0

28

ФК Долинська ()

Інгулець-2 (Петрове)

13.06.2015

0:10

Коло: 2

Тур: 8

29

Інгулець-2 (Петрове)

Буревісник (Богданівка Знам. р-н)

16.08.2015

17:0

30

ФК Долинська ()

ФК Головківка (Олекс-й р-н)

15.08.2015

0:1

31

Старт (Іванківці)

Новатор (Бобринець)

16.08.2015

2:2

32

Гідросила (Кіровоград)

РАО-ТЕС-Промінь (Новгородка)

16.08.2015

3:0

Тур: 9

33

Гідросила (Кіровоград)

Буревісник (Богданівка Знам. р-н)

21.08.2015

1:3

34

РАО-ТЕС-Промінь (Новгородка)

Старт (Іванківці)

22.08.2015

1:1

35

Новатор (Бобринець)

ФК Долинська ()

22.08.2015

1:1

36

ФК Головківка (Олекс-й р-н)

Інгулець-2 (Петрове)

23.08.2015

0:4

Тур: 10

37

Буревісник (Богданівка Знам. р-н)

ФК Головківка (Олекс-й р-н)

30.08.2015

0:2

38

Інгулець-2 (Петрове)

Новатор (Бобринець)

29.08.2015

7:0

39

ФК Долинська ()

РАО-ТЕС-Промінь (Новгородка)

29.08.2015

2:0

40

Старт (Іванківці)

Гідросила (Кіровоград)

30.08.2015

7:0

Тур: 11

41

Старт (Іванківці)

Буревісник (Богданівка Знам. р-н)

06.09.2015

1:3

42

Гідросила (Кіровоград)

ФК Долинська ()

05.09.2015

1:2

43

РАО-ТЕС-Промінь (Новгородка)

Інгулець-2 (Петрове)

06.09.2015

0:8

44

Новатор (Бобринець)

ФК Головківка (Олекс-й р-н)

05.09.2015

0:2

Тур: 12

45

Буревісник (Богданівка Знам. р-н)

Новатор (Бобринець)

13.09.2015

0:1

46

ФК Головківка (Олекс-й р-н)

РАО-ТЕС-Промінь (Новгородка)

12.09.2015

3:0

47

Інгулець-2 (Петрове)

Гідросила (Кіровоград)

22.09.2015

4:0

48

ФК Долинська ()

Старт (Іванківці)

13.09.2015

0:1

Тур: 13

49

ФК Долинська ()

Буревісник (Богданівка Знам. р-н)

20.09.2015

1:1

50

Старт (Іванківці)

Інгулець-2 (Петрове)

23.09.2015

2:0

51

Гідросила (Кіровоград)

ФК Головківка (Олекс-й р-н)

19.09.2015

1:5

52

РАО-ТЕС-Промінь (Новгородка)

Новатор (Бобринець)

20.09.2015

2:4

Тур: 14

53

Буревісник (Богданівка Знам. р-н)

РАО-ТЕС-Промінь (Новгородка)

27.09.2015

2:2

54

Новатор (Бобринець)

Гідросила (Кіровоград)

27.09.2015

3:0

55

ФК Головківка (Олекс-й р-н)

Старт (Іванківці)

27.09.2015

5:1

56

Інгулець-2 (Петрове)

ФК Долинська ()

24.09.2015

15:0


Початок ігор о 16:00 годині


Назва команди

П.І.Б.

Контактні телефони

«Новатор» (Бобринець)

Квашенко Сергій Анатолійович

097 986-01-91

ФК «Головківка» (Олександрійський р-н)

Куруп Богдан Анатолійович

Азаров Віталій Васильович

095-076-24-47

099 051-71-31

«Інгулець-2» (Петрово)

Перевезій Руслан Васильович

067-985-87-27

«Гідросила» (Кіровоград)

Гайсьонок Олександр Миколайович

095 164-80-67

«Старт» (Іванківці, Знам’янський)

Барвінок Тарас Леонідович

066 310-69-77

ФК «Долинська» (Долинська)

Москалець Григорій Васильович

099 943-86-74

«Буревісник» (Богданівка)

Довженко Олександр Володимирович

095 521-09-14

«РАО-ТЕС-Промінь» (Новгородка)

Цура Геннадій Валерійович

097 964 2120

  


Переглядів (12965)