Чемпіонат області з футболу сезону 2014



  


 

Друга група

 

Турнірна таблиця

М

Команди

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

«Росток» (Новоукраїнський р-н)

16

14

1

1

66

23

+43

43

2

«Тясмин» (Олександрівка)

16

12

2

2

37

18

+19

35

3

ФК «Долинська»

16

8

2

6

34

32

+2

26

4

«Буревісник» (Богданівка)

16

8

0

8

31

33

-2

24

5

«Арсенал» (Новоархангельськ)

16

7

3

6

38

28

+10

24

6

«Агрокомплекс» (Устинівка)

16

6

3

7

27

24

+3

21

7

«Колос» (Дмитрівка)

16

4

3

9

14

33

-19

15

8

«Локомотив» (Знам’янка)

16

4

1

11

10

36

-26

7

9

«Шахтар» (Смоліно)

16

1

1

14

21

51

-30

1

З команди «Локомотив» (Знам’янка) знято 6 очок

Команда «Локомотив» (Знам’янка) знята зі змагань 

З команди «Тясмин» (Олександрівка) знято 3 очки

З команди «Шахтар» (Смоліно) знято 3 очки

 

 

 

Бомбардири

Прізвище

Команда

Голи (пен)

Федотов Андрій

«Росток»

16 (3)

Ютиш Ігор

«Росток»

16

Поліщук Володимир

«Агрокомплекс»

13 (1)

 



Господарі

Гості

Дата

Коло: 1

Тур: 1

1

Агрокомплекс (Устинівський район)

Росток (Іванівка Новоукраїнський)

27.04.2014

 1:2

2

Тясмин (Олександрівка)

Шахтар (Смоліне)

27.04.2014

 1:1

3

Колос (Дмитрівка, Знам'янський)

Буревісник (Богданівка Знам’янськи)

26.04.2014

 0:3

4

Локомотив (Знам'янка)

Арсенал (Новоархангельськ)

27.04.2014

 2:0

Тур: 2

5

Буревісник (Богданівка Знам’янськ)

Локомотив (Знам'янка)

04.05.2014

1:2

6

Шахтар (Смоліне)

Колос (Дмитрівка, Знам'янський)

03.05.2014

1:3

7

Росток (Іванівка Новоукраїнський)

Тясмин (Олександрівка)

04.05.2014

2:0

8

ФК Долинська

Агрокомплекс (Устинівський район)

04.05.2014

1:0

Тур: 3

9

Тясмин (Олександрівка)

ФК Долинська

11.05.2014

2:1

10

Колос (Дмитрівка, Знам'янський ра)

Росток (Іванівка Новоукраїнський)

10.05.2014

0:2

11

Локомотив (Знам'янка)

Шахтар (Смоліне)

11.05.2014

3:2

12

Арсенал (Новоархангельськ)

Буревісник (Богданівка Знам’янськи)

11.05.2014

2:0

Тур: 4

13

Шахтар (Смоліне)

Арсенал (Новоархангельськ)

18.05.2014

1:2

14

Росток (Іванівка Новоукраїнський)

Локомотив (Знам'янка)

18.05.2014

7:0

15

ФК Долинська

Колос (Дмитрівка, Знам'янський)

17.05.2014

2:0

16

Агрокомплекс (Устинівський район)

Тясмин (Олександрівка)

18.05.2014

1:2

Тур: 5

17

Колос (Дмитрівка, Знам'янський)

Агрокомплекс (Устинівський район)

28.06.2014

2:4

18

Локомотив (Знам'янка)

ФК Долинська

25.05.2014

1:0

19

Арсенал (Новоархангельськ)

Росток (Іванівка Новоукраїнський)

25.05.2014

1:4

20

Буревісник (Богданівка)

Шахтар (Смоліне)

25.05.2014

5:4

Тур: 6

21

Росток (Іванівка Новоукраїнський)

Буревісник (Богданівка Знам’янськи)

01.06.2014

5:2

22

ФК Долинська

Арсенал (Новоархангельськ)

01.06.2014

2:2

23

Агрокомплекс (Устинівський район)

Локомотив (Знам'янка)

01.06.2014

2:1

24

Тясмин (Олександрівка)

Колос (Дмитрівка, Знам'янський)

01.06.2014

6:0

Тур: 7

25

Локомотив (Знам'янка)

Тясмин (Олександрівка)

08.06.2014

1:2

26

Арсенал (Новоархангельськ)

Агрокомплекс (Устинівський район)

08.06.2014

1:0

27

Буревісник (Богданівка Знам’янськ)

ФК Долинська

08.06.2014

4:3

28

Шахтар (Смоліне)

Росток (Іванівка Новоукраїнський)

08.06.2014

1:6

Тур: 8

29

ФК Долинська

Шахтар (Смоліне)

15.06.2014

 3:1

30

Агрокомплекс (Устинівський район)

Буревісник (Богданівка Знам’янськи)

15.06.2014

 2:0

31

Тясмин (Олександрівка)

Арсенал (Новоархангельськ)

29.06.2014

 2:1

32

Колос (Дмитрівка, Знам'янський)

Локомотив (Знам'янка)

15.06.2014

 0:0

Тур: 9

33

Арсенал (Новоархангельськ)

Колос (Дмитрівка, Знам'янський)

21.06.2014

 1:1

34

Буревісник (Богданівка Знам’янськ)

Тясмин (Олександрівка)

22.06.2014

 2:3

35

Шахтар (Смоліне)

Агрокомплекс (Устинівський район)

22.06.2014

 1:3

36

Росток (Іванівка Новоукраїнський)

ФК Долинська

22.06.2014

 3:1

Коло: 2

Тур: 10

37

Росток (Іванівка Новоукраїнський)

Агрокомплекс (Устинівський район)

07.09.2014

5:3

38

Шахтар (Смоліне)

Тясмин (Олександрівка)

07.09.2014

0:3

39

Буревісник (Богданівка)

Колос (Дмитрівка, Знам'янський)

06.09.2014

1:0

40

Арсенал (Новоархангельськ)

Локомотив (Знам'янка)

07.09.2014

3:0

Тур: 11

41

Локомотив (Знам'янка)

Буревісник (Богданівка Знам’янськи)

14.09.2014

0:1

42

Колос (Дмитрівка, Знам'янський)

Шахтар (Смоліне)

14.09.2014

1:0

43

Тясмин (Олександрівка)

Росток (Іванівка Новоукраїнський)

24.10.2014

2:2

44

Агрокомплекс (Устинівський район)

ФК Долинська

13.09.2014

 2:2

Тур: 12

45

ФК Долинська

Тясмин (Олександрівка)

29.10.2014

3:0

46

Росток (Іванівка Новоукраїнський)

Колос (Дмитрівка, Знам'янський)

20.09.2014

5:1

47

Шахтар (Смоліне)

Локомотив (Знам'янка)

21.09.2014

3:0

48

Буревісник (Богданівка)

Арсенал (Новоархангельськ)

21.09.2014

4:2

Тур: 13

49

Арсенал (Новоархангельськ)

Шахтар (Смоліне)

28.09.2014

4:2

50

Локомотив (Знам'янка)

Росток (Іванівка Новоукраїнський)

28.09.2014

0:3

51

Колос (Дмитрівка, Знам'янський)

ФК Долинська

27.09.2014

1:0

52

Тясмин (Олександрівка)

Агрокомплекс (Устинівський район)

28.09.2014

3:0

Тур: 14

53

Агрокомплекс (Устинівський район)

Колос (Дмитрівка, Знам'янський)

04.10.2014

1:1

54

ФК Долинська

Локомотив (Знам'янка)

04.10.2014

3:0

55

Росток (Іванівка Новоукраїнський)

Арсенал (Новоархангельськ)

05.10.2014

5:3

56

Шахтар (Смоліне)

Буревісник (Богданівка Знам’янськи)

05.10.2014

1:2

Тур: 15

57

Буревісник (Богданівка)

Росток (Іванівка Новоукраїнський)

12.10.2014

 1:3

58

Арсенал (Новоархангельськ)

ФК Долинська

12.10.2014

 10:2

59

Локомотив (Знам'янка)

Агрокомплекс (Устинівський район)

12.10.2014

 0:3

60

Колос (Дмитрівка, Знам'янський)

Тясмин (Олександрівка)

11.10.2014

 1:3

Тур: 16

61

Тясмин (Олександрівка)

Локомотив (Знам'янка)

19.10.2014

3:0

62

Агрокомплекс (Устинівський район)

Арсенал (Новоархангельськ)

19.10.2014

1:1

63

ФК Долинська

Буревісник (Богданівка Знам’янськи)

18.10.2014

2:1

64

Росток (Іванівка Новоукраїнський)

Шахтар (Смоліне)

19.10.2014

9:1

Тур: 17

65

Шахтар (Смоліне)

ФК Долинська

25.10.2014

2:3

66

Буревісник (Богданівка Знам’янсь)

Агрокомплекс (Устинівський район)

26.10.2014

2:1

67

Арсенал (Новоархангельськ)

Тясмин (Олександрівка)

14.09.2014

1:2

68

Локомотив (Знам'янка)

Колос (Дмитрівка, Знам'янський)

26.10.2014

0:3

Тур: 18

69

Колос (Дмитрівка, Знам'янський)

Арсенал (Новоархангельськ)

01.11.2014

0:4

70

Тясмин (Олександрівка)

Буревісник (Богданівка Знам’янськи)

02.11.2014

3:2

71

Агрокомплекс (Устинівський район)

Шахтар (Смоліне)

01.11.2014

3:0

72

ФК Долинська

Росток (Іванівка Новоукраїнський)

01.11.2014

6:3

 

 

 

Переглядів (7781)