Чемпіонат області з футболу сезону 2014 року



 

Перша група

 

Турнірна таблиця

М

Команди

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

АФ "Пятихатська" Петрівський   р-н

18

18

0

0

64

10

+54

54

2

АФ «Пятихатська-2»   Петрівський   р-н

18

16

0

2

57

14

+43

48

3

"Олександрія-Аметист" Олександрія

18

11

1

6

39

23

+16

34

4

"Буревісник" Петрово

18

12

0

6

65

25

+40

33

5

ФК "Головківка" Олександрійський   р-н

18

7

2

9

37

43

-6

23

6

ФК «Технолюкс» Знам'янка

18

8

1

9

43

32

+11

22

7

"Вентура плюс" Новомиргород

18

7

1

10

22

39

-17

19

8

"Олімпік" Кіровоград

18

4

0

14

24

65

-41

6

9

«Гідросила» Кіровоград

18

3

0

15

16

62

-46

3

10

"Новатор" Бобринець "

18

0

3

15

9

63

-54

-3

З команди «Олімпік» знято 6 очки 

З команди «Вентура плюс» знято 3 очки

З команди «Технолюкс» знято 3 очки

З команди «Буревісник» знято 3 очки

З команди «Гідросила» знято 6 очок

З команди «Новатор» знято 6 очки

Команда «Новатор» знята зі змагань

 

 

Турнірна таблиця без урахувань команд поза заліком

М

Команди

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

АФ "Пятихатська" Петрівський   р-н

14

14

0

0

51

6

+45

42

2

"Буревісник" Петрово

14

11

0

3

61

15

+46

33

3

ФК «Технолюкс» Знам'янка

14

7

1

6

40

24

+16

22

4

ФК "Головківка" Олександрійський   р-н

14

7

1

6

33

30

+3

22

5

"Вентура плюс" Новомиргород

14

7

1

6

20

25

-5

22

6

"Олімпік" Кіровоград

14

4

0

10

21

48

-27

9

7

«Гідросила» Кіровоград

14

3

0

11

15

52

-37

9

8

"Новатор" Бобринець "

14

0

3

11

9

52

-43

-3

З команди «Новатор» знято 6 очки

Команда «Новатор» знята зі змагань

З команди «Олімпік» знято 3 очки

   

 

 

Бомбардири

Прізвище

Команда

Голи (пен)

Красовський Руслан

ФК «Технолюкс»

15 (4)

Чемерис Тарас

«Буревісник»

13

Порошин Андрій

«Буревісник»

11

 

 

 

    

Господарі

Гості

Дата

Коло: 1

Тур: 1

1

Олімпік (Кіровоград)

АФ Пятихатська-2 (Петрівського)

26.04.2014

 1:4

2

ФК Технолюкс (Знам'янка)

Гідросила (Кіровоград)

26.04.2014

 6:0

3

ФК Головківка (Олександрійськ)

АФ Пятихатська (Петрівського)

27.04.2014

1:4

4

Буревісник (с.Петрове Знам'ян)

Новатор (Бобринець)

26.04.2014

 9:0

5

Олександрія- Аметист (Олексан)

Вентура-плюс (Новомиргород)

26.04.2014

 4:1

Тур: 2

6

Вентура-плюс (Новомиргород)

АФ Пятихатська-2 (Петрівськог)

05.05.2014

0:2

7

Олександрія- Аметист (Олексан)

Новатор (Бобринець)

03.05.2014

1:0

8

ФК Головківка (Олександрійськ)

Буревісник (с.Петрове Знам'ян)

03.05.2014

2:3

9

Гідросила (Кіровоград)

АФ Пятихатська (Петрівського)

03.05.2014

0:6

10

Олімпік (Кіровоград)

ФК Технолюкс (Знам'янка)

05.05.2014

2:5

Тур: 3

11

ФК Технолюкс (Знам'янка)

АФ Пятихатська-2 (Петрівського)

11.05.2014

1:3

12

Олімпік (Кіровоград)

АФ Пятихатська (Петрівського)

21.05.2014

0:1

13

Буревісник (с.Петрове Знам'ян)

Гідросила (Кіровоград)

07.05.2014

8:0

14

ФК Головківка (Олександрійськ)

Олександрія- Аметист (Олександ)

10.05.2014

2:6

15

Вентура-плюс (Новомиргород)

Новатор (Бобринець)

10.05.2014

2:2

Тур: 4

16

Буревісник (с.Петрове Знам'ян)

АФ Пятихатська-2 (Петрівського)

17.05.2014

0:3

17

Олександрія- Аметист (Олексан)

АФ Пятихатська (Петрівського)

17.05.2014

0:1

18

Вентура-плюс (Новомиргород)

ФК Технолюкс (Знам'янка)

17.05.2014

1:0

19

Новатор (Бобринець)

Олімпік (Кіровоград)

17.05.2014

1:2

20

ФК Головківка (Олександрійськ)

Гідросила (Кіровоград)

17.05.2014

5:2

Тур: 5

21

Гідросила (Кіровоград)

АФ Пятихатська-2 (Петрівського)

25.05.2014

0:4

22

ФК Головківка (Олександрійськи)

Олімпік (Кіровоград)

24.05.2014

3:1

23

ФК Технолюкс (Знам'янка)

Новатор (Бобринець)

24.05.2014

9:0

24

Вентура-плюс (Новомиргород)

АФ Пятихатська (Петрівського)

24.05.2014

0:4

25

Буревісник (с.Петрове Знам'ян)

Олександрія- Аметист (Олександ)

24.05.2014

0:3

Тур: 6

26

Олександрія- Аметист (Олексан)

АФ Пятихатська-2 (Петрівського)

25.06.2014

1:3

27

Вентура-плюс (Новомиргород)

Буревісник (с.Петрове Знам'ян)

31.05.2014

2:0

28

Новатор (Бобринець)

АФ Пятихатська (Петрівського)

30.05.2014

0:6

29

ФК Головківка (Олександрійськ)

ФК Технолюкс (Знам'янка)

31.05.2014

2:1

30

Гідросила (Кіровоград)

Олімпік (Кіровоград)

17.06.2014

1:2

Тур: 7

31

Новатор (Бобринець)

АФ Пятихатська-2 (Петрівського)

06.06.2014

0:6

32

ФК Головківка (Олександрійсь)

Вентура-плюс (Новомиргород)

07.06.2014

1:2

33

Гідросила (Кіровоград)

Олександрія- Аметист (Олександ)

07.06.2014

0:1

34

Олімпік (Кіровоград)

Буревісник (с.Петрове Знам'ян)

07.06.2014

0:4

35

ФК Технолюкс (Знам'янка)

АФ Пятихатська (Петрівського)

07.06.2014

1:2

Тур: 8

36

АФ Пятихатська-2 (Петрівськог)

АФ Пятихатська (Петрівського)

14.06.2014

1:4

37

Буревісник (с.Петрове Знам'ян)

ФК Технолюкс (Знам'янка)

14.06.2014

5:2

38

Олександрія- Аметист (Олексан)

Олімпік (Кіровоград)

26.05.2014

6:2

39

Вентура-плюс (Новомиргород)

Гідросила (Кіровоград)

14.06.2014

 1:0

40

Новатор (Бобринець)

ФК Головківка (Олександрійськ)

14.06.2014

 1:1

Тур: 9

41

ФК Головківка (Олександрійськ)

АФ Пятихатська-2 (Петрівського)

22.06.2014

 0:4

42

Гідросила (Кіровоград)

Новатор (Бобринець)

21.06.2014

 1:0

43

Олімпік (Кіровоград)

Вентура-плюс (Новомиргород)

21.06.2014

 5:2

44

Олександрія- Аметист (Олексан)

ФК Технолюкс (Знам'янка)

21.06.2014

 1:0

45

АФ Пятихатська (Петрівського)

Буревісник (с.Петрове Знам'ян)

21.06.2014

 3:0

Коло: 2

Тур: 10

46

АФ Пятихатська-2 (Петрівськог)

Олімпік (Кіровоград)

06.09.2014

 3:0

47

Гідросила (Кіровоград)

ФК Технолюкс (Знам'янка)

06.09.2014

 2:4

48

АФ Пятихатська (Петрівського)

ФК Головківка (Олександрійськ)

07.09.2014

 3:2

49

Новатор (Бобринець)

Буревісник (с.Петрове Знам'ян)

06.09.2014

 1:6

50

Вентура-плюс (Новомиргород)

Олександрія- Аметист (Олександ)

06.09.2014

 0:3

Тур: 11

51

АФ Пятихатська-2 (Петрівськог)

Вентура-плюс (Новомиргород)

14.09.2014

5:1

52

Новатор (Бобринець)

Олександрія- Аметист (Олексан)

13.09.2014

0:1

53

Буревісник (с.Петрове Знам'ян)

ФК Головківка (Олександрійськ)

13.09.2014

6:0

54

АФ Пятихатська (Петрівського)

Гідросила (Кіровоград)

13.09.2014

3:0

55

ФК Технолюкс (Знам'янка)

Олімпік (Кіровоград)

13.09.2014

5:0

Тур: 12

56

АФ Пятихатська-2 (Петрівськог)

ФК Технолюкс (Знам'янка)

21.09.2014

3:0

57

АФ Пятихатська (Петрівського)

Олімпік (Кіровоград)

20.09.2014

3:0

58

Гідросила (Кіровоград)

Буревісник (с.Петрове Знам'ян)

01.11.2014

 0:5

59

Олександрія- Аметист (Олексан)

ФК Головківка (Олександрійськи)

20.09.2014

 1:1

60

Новатор (Бобринець)

Вентура-плюс (Новомиргород)

20.09.2014

 1:2

Тур: 13

61

АФ Пятихатська-2 (Петрівськог)

Буревісник (с.Петрове Знам'ян)

27.09.2014

3:0

62

АФ Пятихатська (Петрівського)

Олександрія- Аметист (Олександ)

27.09.2014

4:1

63

ФК Технолюкс (Знам'янка)

Вентура-плюс (Новомиргород)

27.09.2014

2:0

64

Олімпік (Кіровоград)

Новатор (Бобринець)

27.09.2014

4:2

65

Гідросила (Кіровоград)

ФК Головківка (Олександрійськи)

27.09.2014

2:5

Тур: 14

66

АФ Пятихатська-2 (Петрівськог)

Гідросила (Кіровоград)

04.10.2014

3:0

67

Олімпік (Кіровоград)

ФК Головківка (Олександрійськ)

04.10.2014

1:6

68

Новатор (Бобринець)

ФК Технолюкс (Знам'янка)

04.10.2014

1:1

69

АФ Пятихатська (Петрівського)

Вентура-плюс (Новомиргород)

04.10.2014

4:0

70

Олександрія- Аметист (Олексан)

Буревісник (с.Петрове Знам'ян)

04.10.2014

1:4

Тур: 15

71

АФ Пятихатська-2 (Петрівськог)

Олександрія- Аметист (Олександ)

11.10.2014

 3:1

72

Буревісник (с.Петрове Знам'ян)

Вентура-плюс (Новомиргород)

11.10.2014

 2:1

73

АФ Пятихатська (Петрівського)

Новатор (Бобринець)

11.10.2014

 3:0

74

ФК Технолюкс (Знам'янка)

ФК Головківка (Олександрійськи)

11.10.2014

 3:0

75

Олімпік (Кіровоград)

Гідросила (Кіровоград)

11.10.2014

 3:4

Тур: 16

76

АФ Пятихатська-2 (Петрівськог)

Новатор (Бобринець)

18.10.2014

3:0

77

Вентура-плюс (Новомиргород)

ФК Головківка (Олександрійськи)

18.10.2014

1:2

78

Олександрія- Аметист (Олексан)

Гідросила (Кіровоград)

18.10.2014

3:0

79

Буревісник (с.Петрове Знам'ян)

Олімпік (Кіровоград)

18.10.2014

8:0

80

АФ Пятихатська (Петрівського)

ФК Технолюкс (Знам'янка)

15.11.2014

6:0

Тур: 17

81

АФ Пятихатська (Петрівського)

 АФ Пятихатська-2 (Петрівського)

12.10.2014

4:2

82

ФК Технолюкс (Знам'янка)

Буревісник (с.Петрове Знам'ян)

25.10.2014

1:3

83

Олімпік (Кіровоград)

Олександрія- Аметист (Олександ)

25.10.2014

0:4

84

Гідросила (Кіровоград)

Вентура-плюс (Новомиргород)

25.10.2014

1:3

85

ФК Головківка (Олександрійськ)

Новатор (Бобринець)

25.10.2014

3:0

Тур: 18

86

АФ Пятихатська-2 (Петрівськог)

ФК Головківка (Олександрійськи)

25.10.2014

2:1

87

Новатор (Бобринець)

Гідросила (Кіровоград)

01.11.2014

0:3

88

Вентура-плюс (Новомиргород)

Олімпік (Кіровоград)

01.11.2014

3:1

89

ФК Технолюкс (Знам'янка)

Олександрія- Аметист (Олександ)

01.11.2014

2:1

90

Буревісник (с.Петрове Знам'ян)

АФ Пятихатська (Петрівського)

19.11.2014

2:3

 



Переглядів (8990)