Чемпіонат області з футболу сезону 2013

 

Перша група

 

Турнірна таблиця

М

Команди

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

"Олександрія-Аметист" Олександрія

20

18

1

1

59

12

+47

55

2

"Буревісник" Петрово

20

17

0

3

81

18

+63

48

3

ФК АФ"Пятихатська" Петрівський

20

13

3

4

70

18

+52

42

4

ФК"Зірка-2" Кіровоград

20

11

2

7

46

17

+29

35

5

"Вентура плюс" Новомиргород

20

9

4

7

37

39

-2

28

6

"Новатор" Бобринець"

20

7

3

10

20

38

-18

21

7

"Сокіл" Соколівське

20

6

3

11

38

67

-27

18

8

ФК"Головківка" Олександрійський

20

4

5

11

29

49

-20

17

9

"Олімпік" Кіровоград

20

3

4

13

17

55

-38

13

10

"Степ" Долинська

20

4

3

13

25

52

-27

12

11

"Гідросила" Кіровоград

20

2

4

14

16

69

-53

10

З команди «Новатор» знято 3 очки

З команди «Сокіл» знято 3 очки

 З команди «Степ» знято 3 очки

З команди «Вентура плюс» знято 3 очки

 З команди «Буревісник» знято 3 очки

 

Турнірна таблиця без урахувань команд поза заліком

М

Команди

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

"Буревісник" Петрово

16

15

0

1

77

11

+66

45

2

ФК АФ"Пятихатська"Петрівський

16

12

2

2

67

13

+54

38

3

"Вентура плюс" Новомиргород

16

8

3

5

32

26

+6

27

4

"Новатор" Бобринець"

16

7

3

6

18

29

-11

24

5

"Сокіл" Соколівське

16

5

3

8

37

55

-18

18

6

ФК"Головківка" Олександрійський

16

4

4

8

26

39

-13

16

7

"Степ" Долинська

16

4

3

9

21

36

-15

12

8

"Гідросила" Кіровоград

16

2

4

10

14

53

-39

10

9

"Олімпік" Кіровоград

16

2

4

10

15

45

-30

10

 

З команди «Степ» знято 3 очки

 

Бомбардири

Прізвище

Команда

Голи (пен)

Марущук Андрій

"Буревісник"

23

Чемерис Тарас

«Буревісник»

14

Тарасюк Максим

ФК АФ «Пятихатська»

13

Макаренко Сергій

ФК «Головківка»

13

Іщенко Дмитро

«Сокіл»

10

Сокол Богдан

ФК АФ «Пятихатська»

9(4)

 


 

Господарі

Гості

Дата

Коло: 1

Тур: 1

1

Степ (Долинська)

Зірка-2 (Кіровоград)

04.05.2013

1:5

2

Олександрія-Аметист (Олександрія)

ФК АФ Пятихатська(Володимирівка)

04.05.2013

2:0

3

Вентура-плюс (Новомиргород)

ФК Головківка (Олександрійський)

04.05.2013

1:0

4

Сокіл (Кіровоградський)

Гідросила (Кіровоград)

04.05.2013

5:2

5

Новатор (Бобринець)

Олімпік (Кіровоград)

04.05.2013

2:1

Тур: 2

6

Гідросила (Кіровоград)

Новатор (Бобринець)

11.05.2013

0:1

7

ФК Головківка (Олександрійський)

Сокіл (Кіровоградський)

11.05.2013

1:1

8

Олександрія-Аметист (Олександрія)

Вентура-плюс (Новомиргород)

11.05.2013

11:2

9

Зірка-2 (Кіровоград)

ФК АФ Пятихатська(Володимирівка)

11.05.2013

2:2

10

Буревісник (Петрове)

Степ (Долинська)

11.05.2013

3:1

Тур: 3

11

ФК АФ Пятихатська(Володимирівка)

Буревісник (Петрове)

20.07.2013

2:4 

12

Вентура-плюс (Новомиргород)

Зірка-2 (Кіровоград)

18.05.2013

1:0 

13

Сокіл (Кіровоградський)

Олександрія-Аметист (Олександрія)

18.05.2013

0:5 

14

Новатор (Бобринець)

ФК Головківка (Олександрійський)

18.05.2013

2:2 

15

Олімпік (Кіровоград)

Гідросила (Кіровоград)

23.05.2013

1:1

Тур: 4

16

ФК Головківка (Олександрійський)

Олімпік (Кіровоград)

29.05.2013

2:1 

17

Олександрія-Аметист (Олександрія)

Новатор (Бобринець)

25.05.2013

3:1 

18

Зірка-2 (Кіровоград)

Сокіл (Кіровоградський)

25.05.2013

4:0

19

Буревісник (Петрове)

Вентура-плюс (Новомиргород)

25.05.2013

5:0

20

Степ (Долинська)

ФК АФ Пятихатська(Володимирівка)

25.05.2013

0:3

Тур: 5

21

Вентура-плюс (Новомиргород)

Степ (Долинська)

01.06.2013

5:2

22

Сокіл (Кіровоградський)

Буревісник (Петрове)

31.05.2013

0:8

23

Новатор (Бобринець)

Зірка-2 (Кіровоград)

31.05.2013

1:2

24

Олімпік (Кіровоград)

Олександрія-Аметист (Олександрія)

05.06.2013

1:3

25

Гідросила (Кіровоград)

ФК Головківка (Олександрійський)

01.06.2013

2:2

Тур: 6

26

Олександрія-Аметист (Олександрія)

Гідросила (Кіровоград)

08.06.2013

5:1 

27

Зірка-2 (Кіровоград)

Олімпік (Кіровоград)

07.06.2013

0:1

28

Буревісник (Петрове)

Новатор (Бобринець)

08.06.2013

8:1 

29

Степ (Долинська)

Сокіл (Кіровоградський)

08.06.2013

2:2 

30

ФК АФ Пятихатська(Володимирівка)

Вентура-плюс (Новомиргород)

08.06.2013

1:1 

Тур: 7

31

Сокіл (Кіровоградський)

ФК АГ Пятихатська (Володимирівка)

15.06.2013

1:2 

32

Новатор (Бобринець)

Степ (Долинська)

15.06.2013

1:1 

33

Олімпік (Кіровоград)

Буревісник (Петрове)

14.06.2013

1:7 

34

Гідросила (Кіровоград)

Зірка-2 (Кіровоград)

13.06.2013

1:2 

35

ФК Головківка (Олександрійський)

Олександрія-Аметист (Олександрія)

15.06.2013

1:3 

Тур: 8

36

Зірка-2 (Кіровоград)

ФК Головківка (Олександрійський)

22.06.2013

2:1 

37

Буревісник (Петрове)

Гідросила (Кіровоград)

22.06.2013

9:0 

38

Степ (Долинська)

Олімпік (Кіровоград)

02.11.2013

1:1 

39

ФК АФ Пятихатська(Володимирівка)

Новатор (Бобринець)

22.06.2013

2:1 

40

Вентура-плюс (Новомиргород)

Сокіл (Кіровоградський)

22.06.2013

4:1 

Тур: 9

41

Новатор (Бобринець)

Вентура-плюс (Новомиргород)

29.06.2013

0:3

42

Олімпік (Кіровоград)

ФК АФ Пятихатська(Володимирівка)

01.06.2013

0:3

43

Гідросила (Кіровоград)

Степ (Долинська)

29.06.2013

0:2

44

ФК Головківка (Олександрійський)

Буревісник (с.Петрове)

29.06.2013

0:2

45

Олександрія-Аметист (Олександрія)

Зірка-2 (Кіровоград)

02.11.2013

2:0

Тур: 10

46

Буревісник (Петрове)

Олександрія-Аметист (Олександрія)

17.11.2013

1:3 

47

Степ (Долинська)

ФК Головківка (Олександрійський)

06.07.2013

4:3 

48

ФК АФ Пятихатська(Володимирівка)

Гідросила (Кіровоград)

06.07.2013

8:0

49

Вентура-плюс (Новомиргород)

Олімпік (Кіровоград)

16.06.2013

5:0 

50

Сокіл (Кіровоградський)

Новатор (Бобринець)

06.07.2013

6:0 

Тур: 11

51

Олімпік (Кіровоград)

Сокіл (Кіровоградський)

13.07.2013

4:4 

52

Гідросила (Кіровоград)

Вентура-плюс (Новомиргород)

13.07.2013

1:1 

53

ФК Головківка (Олександрійський)

ФК АФ Пятихатська(Володимирівка)

13.07.2013

1:5 

54

Олександрія-Аметист (Олександрія)

Степ (Долинська)

22.06.2013

4:2 

55

Зірка-2 (Кіровоград)

Буревісник (Петрове)

19.11.2013

3:0

Коло: 2

Тур: 12

56

Сокіл (Кіровоградський)

Олімпік (Кіровоград)

17.08.2013

1:2

57

Вентура-плюс (Новомиргород)

Гідросила (Кіровоград)

17.08.2013

1:0

58

ФК АФ Пятихатська(Володимирівка)

ФК Головківка (Олександрійський)

17.08.2013

3:1

59

Степ (Долинська)

Олександрія-Аметист (Олександрія)

30.10.2013

0:1

60

Буревісник (Петрове)

Зірка-2 (Кіровоград)

17.08.2013

2:1

Тур: 13

61

Олександрія-Аметист (Олександрія)

Буревісник (Петрове)

24.08.2013

0:1 

62

ФК Головківка (Олександрійський)

Степ (Долинська)

24.08.2013

3:1 

63

Гідросила (Кіровоград)

ФК АФ Пятихатська(Володимирівка)

29.09.2013

0:8 

64

Олімпік (Кіровоград)

Вентура-плюс (Новомиргород)

17.09.2013

2:2 

65

Новатор (Бобринець)

Сокіл (Кіровоградський)

24.08.2013

2:1 

Тур: 14

66

Вентура-плюс (Новомиргород)

Новатор (Бобринець)

31.08.2013

1:2 

67

ФК АФ Пятихатська(Володимирівка)

Олімпік (Кіровоград)

31.08.2013

10:0 

68

Степ (Долинська)

Гідросила (Кіровоград)

31.08.2013

2:1 

69

Буревісник (Петрове)

ФК Головківка (Олександрійський)

31.08.2013

7:1 

70

Зірка-2 (Кіровоград)

Олександрія-Аметист (Олександрія)

31.08.2013

0:1 

Тур: 15

71

ФК Головківка (Олександрійський)

Зірка-2 (Кіровоград)

23.10.2013

1:1

72

Гідросила (Кіровоград)

Буревісник (Петрове)

07.09.2013

1:8 

73

Олімпік (Кіровоград)

Степ (Долинська)

07.09.2013

1:0 

74

Новатор (Бобринець)

ФК АФ Пятихатська(Володимирівка)

06.09.2013

1:1 

75

Сокіл (Кіровоградський)

Вентура-плюс (Новомиргород)

07.09.2013

4:3 

Тур: 16

76

ФК АФ Пятихатська(Володимирівка)

Сокіл (Кіровоградський)

14.09.2013

13:0 

77

Степ (Долинська)

Новатор (Бобринець)

14.09.2013

1:0 

78

Буревісник (Петрове)

Олімпік (Кіровоград)

09.10.2013

3:0 

79

Зірка-2 (Кіровоград)

Гідросила (Кіровоград)

18.09.2013

8:0 

80

Олександрія-Аметист (Олександрія)

ФК Головківка (Олександрійський)

14.09.2013

4:0 

Тур: 17

81

Гідросила (Кіровоград)

Олександрія-Аметист (Олександрія)

21.09.2013

0:1 

82

Олімпік (Кіровоград)

Зірка-2 (Кіровоград)

25.09.2013

0:4 

83

Новатор (Бобринець)

Буревісник (Петрове)

02.11.2013

1:2 

84

Сокіл (Кіровоградський)

Степ (Долинська)

21.09.2013

5:3 

85

Вентура-плюс (Новомиргород)

ФК АФ Пятихатська(Володимирівка)

02.11.2013

0:3 

Тур: 18

86

Степ (Долинська)

Вентура-плюс (Новомиргород)

12.10.2013

0:2 

87

Буревісник (Петрове)

Сокіл (Кіровоградський)

28.09.2013

5:0 

88

Зірка-2 (Кіровоград)

Новатор (Бобринець)

28.09.2013

3:0 

89

Олександрія-Аметист (Олександрія)

Олімпік (Кіровоград)

28.09.2013

3:0

90

ФК Головківка (Олександрійський)

Гідросила (Кіровоград)

28.09.2013

2:2

Тур: 19

91

Олімпік (Кіровоград)

ФК Головківка (Олександрійський)

05.10.2013

0:1 

92

Новатор (Бобринець)

Олександрія-Аметист (Олександрія)

05.10.2013

0:1 

93

Сокіл (Кіровоградський)

Зірка-2 (Кіровоград)

05.10.2013

1:0 

94

Вентура-плюс (Новомиргород)

Буревісник (Петрове)

05.10.2013

2:0 

95

ФК АФ Пятихатська(Володимирівка)

Степ (Долинська)

06.10.2013

3:0 

Тур: 20

96

Буревісник (Петрове)

ФК АФ Пятихатська(Володимирівка)

09.11.2013

3:0 

97

Зірка-2 (Кіровоград)

Вентура-плюс (Новомиргород)

11.10.2013

3:0

98

Олександрія-Аметист (Олександрія)

Сокіл (Кіровоградський)

11.10.2013

3:0

99

ФК Головківка (Олександрійський)

Новатор (Бобринець)

12.10.2013

0:2 

100

Гідросила (Кіровоград)

Олімпік (Кіровоград)

09.11.2013

2:1 

Тур: 21

101

Новатор (Бобринець)

Гідросила (Кіровоград)

19.10.2013

1:0 

102

Сокіл (Кіровоградський)

ФК Головківка (Олександрійський)

19.10.2013

5:2 

103

Вентура-плюс (Новомиргород)

Олександрія-Аметист (Олександрія)

19.10.2013

2:2 

104

ФК АФ Пятихатська(Володимирівка)

Зірка-2 (Кіровоград)

19.10.2013

1:0 

105

Степ (Долинська)

Буревісник (Петрове)

19.10.2013

1:3 

Тур: 22

106

Зірка-2 (Кіровоград)

Степ (Долинська)

26.10.2013

6:1 

107

ФК АФ Пятихатська(Володимирівка)

Олександрія-Аметист (Олександрія)

26.10.2013

0:1 

108

ФК Головківка (Олександрійський)

Вентура-плюс (Новомиргород)

27.10.2013

5:1 

109

Гідросила (Кіровоград)

Сокіл (Кіровоградський)

26.10.2013

2:1 

110

Олімпік (Кіровоград)

Новатор (Бобринець)

26.10.2013

0:1 



Переглядів (14343)