28-й чемпіонат області (Перша ліга)





 

Турнірна таблиця

М

Команда

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

«Новатор» Бобринець

10

9

1

0

33

6

+27

28

2

ФК «Долинська»

10

6

2

3

23

12

+11

17

3

«Рубін» Онуфріївка

10

5

0

5

9

10

-1

15

4

ФК «Устинівка

10

4

2

4

14

20

-6

14

5

Новомиргородський р-н

10

4

1

5

12

19

-7

13

6

«Арсенал» Новоархангельськ

10

3

3

4

15

14

+1

12

7

«Новокостянтинівська шахта»

10

3

3

4

11

13

-2

12

8

«Дружба» Компаніївка

9

1

5

3

15

15

0

8

9

«Тясмин «Олександрівка

9

0

1

8

7

30

-23

1

 

 

 


Бомбардири

Прізвище

Команда

Голи

Гончар Олег

«Дружба»

11

Літвін Сергій

«Новатор»

8

Піньковський Андрій

«Новатор»

8

 

 

 


Футболісти, які пропускають наступний матч

Прізвище

Команда

Дата

Приліпко Ігор

«Рубін»

26.08.2018

Лашко Ігор

«Рубін»

26.08.2018

Скаковець Сергій

ФК «Устинівка»

26.08.2018

Гаріпов Руслан

ФК «Устинівка»

26.08.2018

 


 



Календар матчів

Дата

Місто

Початок

Господарі

Рахунок

Гості

1 тур

06.05

Бобринець

16:00

Новатор

4:2

Арсенал

06.05

Новомиргород

16:00

Новомиргородський

2:0

Рубін

06.05

Долинська

16:00

ФК Долинська

1:1

Новокостянтинівська

06.05

Устинівка

16:00

ФК Устинівка

2:2

Дружба

2 тур

13.05

Мала Виска

16:00

Новокостянтинівська

0:0

ФК Устинівка

13.05

Онуфріївка

16:00

Рубін

3:0

ФК Долинська

13.05

Новоархангельськ

16:00

Арсенал

1:1

Новомиргородський

13.05

Олександрівка

16:00

Тясмин

1:4

Новатор

3 тур

20.05

Новомиргород

16:00

Новомиргородський

 3:0

Тясмин

20.05

Долинська

16:00

ФК Долинська

 2:1

Арсенал

20.05

Устинівка

16:00

ФК Устинівка

 2:1

Рубін

20.05

Компаніївка

16:00

Дружба

 1:1

Новокостянтинівська

4 тур

27.05

Онуфріївка

17:00

Рубін

 1:0

Дружба

27.05

Новоархангельськ

17:00

Арсенал

 0:1

ФК Устинівка

27.05

Олександрівка

17:00

Тясмин

 3:5

ФК Долинська

27.05

Бобриненець

17:00

Новатор

 3:0

Новомиргородський

5 тур

03.06

Устинівка

17:00

ФК Устинівка

 4:0

Тясмин

03.06

Долинська

17:00

ФК Долинська

0:1 

Новатор

03.06

Новоархангельськ

17:00

Арсенал

1:1 

Дружба

03.06

Мала Виска

17:00

Новокостянтинівська

0:1 

Рубін

6 тур

10.06

Новоархангельськ

18:00

Арсенал

5:1

Новокостянтинівська

10.06

Олександрівка

18:00

Тясмин

2:2

Дружба

10.06

Бобринець

18:00

Новатор

5:0

ФК Устинівка

10.06

Новомиргород

18:00

Новомиргородський

1:5

ФК Долинська

7 тур

17.06

Устинівка

18:00

ФК Устинівка

3:0

Новомиргородський

17.06

Компаніївка

18:00

Дружба

1:3

Новатор

17.06

Мала Виска

18:00

Новокостянтинівська

3:0

Тясмин

17.06

Онуфріївка

18:00

Рубін

 0:1

Арсенал

8 тур

24.06

Олександрівка

18:00

Тясмин

0:1

Рубін

24.06

Бобринець

18:00

Новатор

4:1

Новокостянтинівська

24.06

Новомиргород

18:00

Новомиргородський

 3:2

Дружба

24.06

Долинська

18:00

ФК Долинська

5:1

ФК Устинівка

9 тур

01.07

Компаніївка

18:00

Дружба

1:1

ФК Долинська

01.07

Мала Виска

18:00

Новокостянтинівська

2:0

Новомиргородський

01.07

Онуфріївка

18:00

Рубін

0:2

Новатор

01.07

Новоархангельськ

18:00

Арсенал

2:1

Тясмин

10 тур

12.08

Новоархангельськ

18:00

Арсенал

 1:1

Новатор

12.08

Онуфріївка

18:00

Рубін

 2:0

Новомиргородський

12.08

Мала Виска

18:00

Новокостянтинівська

 0:1

ФК Долинська

12.08

Компаніївка

18:00

Дружба

 5:1

ФК Устинівка

11 тур

19.08

Устинівка

18:00

ФК Устинівка

 0:2

Новокостянтинівська

19.08

Долинська

18:00

ФК Долинська

 3:0

Рубін

19.08

Новомиргород

18:00

Новомиргородський

 2:1

Арсенал

19.08

Бобринець

18:00

Новатор

 6:0

Тясмин

12 тур

26.08

Олександрівка

18:00

Тясмин

 

Новомиргородський

26.08

Новоархангельськ

18:00

Арсенал

 

ФК Долинська

26.08

Онуфріївка

18:00

Рубін

 

ФК Устинівка

26.08

Мала Виска

18:00

Новокостянтинівська

 

Дружба

13 тур

02.09

Компанівка

17:00

Дружба

 

Рубін

02.09

Устинівка

17:00

ФК Устинівка

 

Арсенал

02.09

Долинська

17:00

ФК Долинська

 

Тясмин

02.09

Новомиргород

17:00

Новомиргородський

 

Новатор

14 тур

09.09

Олександрівка

17:00

Тясмин

 

ФК Устинівка

09.09

Бобринець

17:00

Новатор

 

ФК Долинська

09.09

Компаніївка

17:00

Дружба

 

Арсенал

09.09

Онуфріївка

17:00

Рубін

 

Новокостянтинівська

15 тур

16.09

Мала Виска

16:00

Новокостянтинівська

 

Арсенал

16.09

Компаніївка

16:00

Дружба

 

Тясмин

16.09

Устинівка

16:00

ФК Устинівка

 

Новатор

16.09

Долинська

16:00

ФК Долинська

 

Новомиргородський

16 тур

23.09

Новомиргород

16:00

Новомиргородський

 

ФК Устинівка

23.09

Бобринець

16:00

Новатор

 

Дружба

23.09

Олександрівка

16:00

Тясмин

 

Новокостянтинівська

23.09

Новоархангельськ

16:00

Арсенал

 

Рубін

17 тур

30.09

Онуфріївка

16:00

Рубін

 

Тясмин

30.09

Мала Виска

16:00

Новокостянтинівська

 

Новатор

30.09

Компаніївка

16:00

Дружба

 

Новомиргородський

30.09

Устинівка

16:00

ФК Устинівка

 

ФК Долинська

18 тур

07.10

Долинська

16:00

ФК Долинська

 

Дружба

07.10

Новомиргород

16:00

Новомиргородський

 

Новокостянтинівська

07.10

Бобринець

16:00

Новатор

 

Рубін

07.10

Олександрівка

16:00

Тясмин

 

Арсенал

 



Переглядів (7394)