28-й чемпіонат області (Вища ліга)





 

Турнірна таблиця

М

Команда

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

Технополь (Кропивницький)

3

2

1

0

12

2

+10

7

2

Олександрія-Аметист ()

4

1

3

0

6

2

+4

6

3

УкрАгроКом (Олександрійський р-н)

2

1

1

0

6

3

+3

4

4

ФК Новоукраїнка ()

2

1

1

0

1

0

+1

4

5

Олімпік (Кропивницький)

3

1

0

2

4

10

-6

3

6

Зоря (Гайворон)

2

1

0

1

1

9

-8

3

7

Інгул-Агро-Ленд (Устинівський р-н)

3

0

1

2

1

3

-2

1

8

ФК Інгул (Кіровоградський р-н)

3

0

1

2

1

3

-2

1

 

 

 

 

Бомбардири

Прізвище

Команда

Голи

Гьо Абдул Жуніор

«Олімпік»

3

Кочура Олександр

«Технополь»

3

Красовський Руслан

«Технополь»

3

Бралін Радіон

«Олександрія-Аметист»

3

Замніус Артем

«Технополь»

2

Кривошей Єгор

«Технополь»

2

 

 

 

 

Футболісти, які пропускають наступний матч

Прізвище

Команда

Дата

Августов Антон

ФК «Інгул»

25.05.2018

Павленко Євгеній

ФК «Інгул»

25.05.2018

 

 

 




Календар матчів

Дата

Місто

Початок

Господарі

Рахунок

Гості

1 тур

05.05

Олександрія

16:00

Олександрія-Аметист

0:0

ФК Інгул

05.05

Новоукраїнка

17:00

ФК Новоукраїнка

1:0

Інгул-Агро-Ленд

06.05

ЗІрка

18:00

Олімпік

1:4

УкрАгроКом

05.05

Гайворон

16:00

Зоря

0:9

Технополь

2 тур

12.05

Березівка

16:00

Інгул-Агро-Ленд

 0:1

Технополь

14.07

Головківка

18:00

УкрАгроКом

 

Зоря

11.05

Первозванівка

18:00

ФК Інгул

 1:2

Олімпік

12.05

Новоукраїнка

16:00

ФК Новоукраїнка

 0:0

Олександрія-Аметист

3 тур

19.05

Олександрія

16:00

Олександрія-Аметист

 1:1

Інгул-Агро-Ленд

20.06

Кропивницький

18:00

Олімпік

 

ФК Новоукраїнка

19.05

Гайворон

16:00

Зоря

 1:0

ФК Інгул

20.05

Кропивницький

16:00

Технополь

 2:2

УкрАгроКом

4 тур

26.05

Березівка

15:00

Інгул-Агро-Ленд

 

УкрАгроКом

25.05

Первозванівка

18:00

ФК Інгул

 

Технополь

27.05

Новоукраїнка

16:00

ФК Новоукраїнка

 

Зоря

24.05

Олександрія

18:00

Олександрія-Аметист

 5:1

Олімпік

5 тур

02.06

Кропивницький

17:00

Олімпік

 

Інгул-Агро-Ленд

02.06

Олександрія

17:00

Олександрія-Аметист

 

Зоря

03.06

Кропивницький

17:00

Технополь

 

ФК Новоукраїнка

02.06

Головківка

17:00

УкрАгроКом

 

ФК Інгул

6 тур

09.06

Березівка

18:00

Інгул-Агро-Ленд

 

ФК Інгул

10.06

Новоукраїнка

18:00

ФК Новоукраїнка

 

УкрАгроКом

09.06

Кропивницький

18:00

Технополь

 

Олександрія-Аметист

09.06

Гайворон

18:00

Зоря

 

Олімпік

7 тур

16.06

Березівка

18:00

Інгул-Агро-Ленд

 

Зоря

16.06

Кропивницький

18:00

Олімпік

 

Технополь

16.06

Головківка

18:00

УкрАгроКом

 

Олександрія-Аметист

16.06

Первозванівка

18:00

ФК Інгул

 

ФК Новоукраїнка

8 тур

23.06

Первозванівка

18:00

ФК Інгул

 

Олександрія-Аметист

23.06

Березівка

18:00

Інгул-Агро-Ленд

 

ФК Новоукраїнка

23.06

Головківка

18:00

УкрАгроКом

 

Олімпік

23.06

Кропивницький

18:00

Технополь

 

Зоря

9 тур

30.06

Кропивницький

18:00

Технополь

 

Інгул-Агро-Ленд

30.06

Гайворон

18:00

Зоря

 

УкрАгроКом

30.06

Кропивницький

18:00

Олімпік

 

ФК Інгул

30.06

Олександрія

18:00

Олександрія-Аметист

 

ФК Новоукраїнка

10 тур

07.07

Березівка

18:00

Інгул-Агро-Ленд

 

Олександрія-Аметист

07.07

Новоукраїнка

18:00

ФК Новоукраїнка

 

Олімпік

07.07

Первозванівка

18:00

ФК Інгул

 

Зоря

07.07

Головківка

18:00

УкрАгроКом

 

Технополь

11 тур

11.08

Головківка

18:00

УкрАгроКом

 

Інгул-Агро-Ленд

11.08

Кропивницький

18:00

Технополь

 

ФК Інгул

11.08

Гайворон

18:00

Зоря

 

ФК Новоукраїнка

11.08

Кропивницький

18:00

Олімпік

 

Олександрія-Аметист

12 тур

18.08

Березівка

18:00

Інгул-Агро-Ленд

 

Олімпік

18.08

Гайворон

18:00

Зоря

 

Олександрія-Аметист

18.08

Новоукраїнка

18:00

ФК Новоукраїнка

 

Технополь

18.08

Первозванівка

18:00

ФК Інгул

 

УкрАгроКом

13 тур

25.08

Первозванівка

18:00

ФК Інгул

 

Інгул-Агро-Ленд

25.08

Головківка

18:00

УкрАгроКом

 

ФК Новоукраїнка

25.08

Олександрія

18:00

Олександрія-Аметист

 

Технополь

25.08

Кропивницький

18:00

Олімпік

 

Зоря

14 тур

01.09

Гайворон

17:00

Зоря

 

Інгул-Агро-Ленд

01.09

Кропивницький

17:00

Технополь

 

Олімпік

01.09

Олександрія

17:00

Олександрія-Аметист

 

УкрАгроКом

01.09

Новоукраїнка

17:00

ФК Новоукраїнка

 

ФК Інгул

 

 



Переглядів (3572)