28-й чемпіонат області (Вища ліга)





 

Турнірна таблиця

М

Команда

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

УкрАгроКом (Олександрійський р-н)

12

10

2

0

42

10

+32

32

2

Технополь (Кропивницький)

12

10

2

0

44

14

+30

32

3

ФК Новоукраїнка ()

12

5

3

4

25

24

+1

18

4

Олімпік (Кропивницький)

11

4

2

5

24

25

-1

14

5

Олександрія-Аметист ()

12

3

4

5

17

23

-6

13

6

ФК Інгул (Кіровоградський р-н)

12

2

4

6

17

19

-2

10

7

Інгул-Агро-Ленд (Устинівський р-н)

11

2

3

6

11

18

-7

9

8

Зоря (Гайворон)

12

1

0

11

8

55

-47

3

 


 

  

 

Бомбардири

Прізвище

Команда

Голи

Кочура Олександр

«Технополь»

15

Оганесов Антон

«УкрАгроКом»

14

Гьо Абдул Жуніор

«Олімпік»

9

 

 

Футболісти, які пропускають наступний матч

Прізвище

Команда

Дата

Бабіюк Андрій

«Технополь»

25.08.2018

Оуедраого Муміні

«Олімпік»

22.08.2018

29.08.2018

Гедерим Максим

«УкрАгроКом»

25.08.2018

Кочура Олександр

«Технополь»

25.08.2018

Ярюхін Олексій

«Інгул-Агро-Ленд»

22.08.2018

 


 


 


Календар матчів

Дата

Місто

Початок

Господарі

Рахунок

Гості

1 тур

05.05

Олександрія

16:00

Олександрія-Аметист

0:0

ФК Інгул

05.05

Новоукраїнка

17:00

ФК Новоукраїнка

1:0

Інгул-Агро-Ленд

06.05

ЗІрка

18:00

Олімпік

1:4

УкрАгроКом

05.05

Гайворон

16:00

Зоря

0:9

Технополь

2 тур

12.05

Березівка

16:00

Інгул-Агро-Ленд

 0:1

Технополь

30.06

Головківка

18:00

УкрАгроКом

10:1

Зоря

11.05

Первозванівка

18:00

ФК Інгул

 1:2

Олімпік

12.05

Новоукраїнка

16:00

ФК Новоукраїнка

 0:0

Олександрія-Аметист

3 тур

19.05

Олександрія

16:00

Олександрія-Аметист

 1:1

Інгул-Агро-Ленд

20.06

Кропивницький

18:00

Олімпік

0:0

ФК Новоукраїнка

19.05

Гайворон

16:00

Зоря

 1:0

ФК Інгул

20.05

Кропивницький

16:00

Технополь

 2:2

УкрАгроКом

4 тур

26.05

Березівка

15:00

Інгул-Агро-Ленд

0:2

УкрАгроКом

25.05

Первозванівка

18:00

ФК Інгул

0:1

Технополь

27.05

Новоукраїнка

16:00

ФК Новоукраїнка

6:2

Зоря

24.05

Олександрія

18:00

Олександрія-Аметист

 5:1

Олімпік

5 тур

02.06

Кропивницький

17:00

Олімпік

 4:0

Інгул-Агро-Ленд

02.06

Олександрія

17:00

Олександрія-Аметист

 3:0

Зоря

03.06

Кропивницький

17:00

Технополь

 6:3

ФК Новоукраїнка

02.06

Головківка

17:00

УкрАгроКом

 4:1

ФК Інгул

6 тур

09.06

Березівка

18:00

Інгул-Агро-Ленд

 1:1

ФК Інгул

10.06

Новоукраїнка

18:30

ФК Новоукраїнка

 0:2

УкрАгроКом

09.06

Кропивницький

18:00

Технополь

 4:0

Олександрія-Аметист

09.06

Гайворон

18:00

Зоря

 1:4

Олімпік

7 тур

16.06

Березівка

18:00

Інгул-Агро-Ленд

 3:2

Зоря

14.06

Кропивницький

19:00

Олімпік

 2:3

Технополь

16.06

Головківка

19:00

УкрАгроКом

 5:1

Олександрія-Аметист

16.06

Первозванівка

18:00

ФК Інгул

 7:4

ФК Новоукраїнка

8 тур

23.06

Первозванівка

18:00

ФК Інгул

1:1

Олександрія-Аметист

23.06

Березівка

18:00

Інгул-Агро-Ленд

1:1

ФК Новоукраїнка

22.06

Головківка

18:00

УкрАгроКом

4:2

Олімпік

23.06

Кропивницький

18:00

Технополь

8:1

Зоря

9 тур

27.06

Кропивницький

20:00

Технополь

2:1

Інгул-Агро-Ленд

14.07

Гайворон

18:00

Зоря

0:3

УкрАгроКом

30.06

Кропивницький

19:30

Олімпік

1:1

ФК Інгул

04.08

Олександрія

18:00

Олександрія-Аметист

1:2

ФК Новоукраїнка

10 тур

18.08

Березівка

18:00

Інгул-Агро-Ленд

4:0

Олександрія-Аметист

08.08

Новоукраїнка

18:00

ФК Новоукраїнка

4:2

Олімпік

07.07

Первозванівка

18:00

ФК Інгул

3:0

Зоря

05.07

Головківка

18:00

УкрАгроКом

 2:2

Технополь

11 тур

11.08

Головківка

18:00

УкрАгроКом

 3:0

Інгул-Агро-Ленд

11.08

Кропивницький

18:00

Технополь

 3:2

ФК Інгул

11.08

Гайворон

18:00

Зоря

 0:3

ФК Новоукраїнка

14.08

Кропивницький

18:00

Олімпік

 5:2

Олександрія-Аметист

12 тур

22.08

Березівка

18:00

Інгул-Агро-Ленд

 

Олімпік

18.08

Гайворон

18:00

Зоря

0:3

Олександрія-Аметист

18.08

Новоукраїнка

18:00

ФК Новоукраїнка

1:3

Технополь

18.08

Первозванівка

18:00

ФК Інгул

0:1

УкрАгроКом

13 тур

29.08

Первозванівка

18:00

ФК Інгул

 

Інгул-Агро-Ленд

25.08

Головківка

18:00

УкрАгроКом

 

ФК Новоукраїнка

25.08

Олександрія

18:00

Олександрія-Аметист

 

Технополь

25.08

Кропивницький

18:00

Олімпік

 

Зоря

14 тур

01.09

Гайворон

18:00

Зоря

 

Інгул-Агро-Ленд

29.08

Кропивницький

18:00

Технополь

 

Олімпік

01.09

Олександрія

18:00

Олександрія-Аметист

 

УкрАгроКом

01.09

Новоукраїнка

18:00

ФК Новоукраїнка

 

ФК Інгул




Переглядів (1321)