Чемпіонат області з футболу сезону 2016 Схід




 

 

 

«Схід»

 

Турнірна таблиця

М

Команди

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

ФК Головківка (Олекс-й р-н)

14

13

0

1

66

15

+51

39

2

Інгулець-3 (Петрове)

14

11

0

3

40

14

+26

33

3

Шляховик (Олександрія)

14

9

1

4

53

20

+33

28

4

Колос (Устинівка)

14

7

2

5

26

27

-1

23

5

Фаворит (Новгородка)

14

5

1

8

24

35

-11

16

6

ФК Долинська ()

14

5

0

9

15

44

-29

15

7

Новатор (Бобринець)

14

4

0

10

24

41

-17

12

8

Локомотив-ГЕОІД (Знам’янка)

14

0

0

14

1

53

-52

-6

З команди «Локомотив-ГЕОІД» (Знам’янка) знято 6 очок 

 

 Команда «Локомотив-ГЕОІД» знята зі змагань згідно рішення КДК від 23.06.2016

 

 

 


  



Господарі

Гості

Дата

Початок

Рахунок

Коло: 1

Тур: 1

1

«Інгулець-3»

«Шляховик»

18.04.2016

18:00

1:0

2

ФК «Фаворит»

«Локомотив-ГЕОІД»

17.04.2016

16:00

2:0

3

ФК «Головківка»

«Колос»

16.04.2016

16:00

7:0

4

ФК «Долинська»

«Новатор»

16.04.2016

16:00

1:0

Тур: 2

5

«Шляховик»

«Новатор»

24.04.2016

16:00

6:0

6

«Колос»

ФК «Долинська»

23.04.2016

16:00

1:0

7

ФК «Фаворит»

ФК «Головківка»

24.04.2016

16:00

0:5

8

«Інгулець-3»

«Локомотив-ГЕОІД»

27.04.2016

18:00

3:0

Тур: 3

9

«Локомотив-ГЕОІД»

«Шляховик»

30.04.2016

12:00

0:5

10

ФК «Головківка»

«Інгулець-3»

04.05.2016

17:00

1:0

11

ФК «Долинська»

ФК «Фаворит»

30.04.2016

16:00

2:1

12

«Новатор»

«Колос»

29.05.2016

18:00

2:4

Тур: 4

13

«Шляховик»

«Колос»

08.05.2016

17:00

5:0

14

ФК «Фаворит»

«Новатор»

07.05.2016

17:00

1:4

15

«Інгулець-3»

ФК «Долинська»

08.05.2016

17:00

7:1

16

«Локомотив-ГЕОІД»

ФК «Головківка»

07.05.2016

17:00

0:14

Тур: 5

17

ФК «Головківка»

«Шляховик»

14.05.2016

12:00

4:3

18

ФК «Долинська»

«Локомотив-ГЕОІД»

14.05.2016

17:00

2:0

19

«Новатор»

«Інгулець-3»

18.05.2016

18:00

1:3

20

«Колос»

ФК «Фаворит»

15.05.2016

17:00

4:1

Тур: 6

21

«Шляховик»

ФК «Фаворит»

22.05.2016

17:00

5:2

22

«Інгулець-3»

«Колос»

25.05.2016

18:00

3:0

23

«Локомотив-ГЕОІД»

«Новатор»

22.05.2016

17:00

0:3

24

ФК «Головківка»

ФК «Долинська»

21.05.2016

17:00

9:0

Тур: 7

25

ФК «Долинська»

«Шляховик»

28.05.2016

17:00

0:1

26

«Новатор»

ФК «Головківка»

29.05.2016

17:00

0:2

27

«Колос»

«Локомотив-ГЕОІД»

28.05.2016

17:00

3:0

28

ФК «Фаворит»

«Інгулець-3»

30.05.2016

18:00

1:4

Коло: 2

Тур: 8

29

«Шляховик»

«Інгулець-3»

27.07.2016

18:00

3:5

30

«Локомотив-ГЕОІД»

ФК «Фаворит»

05.06.2016

18:00

1:3

31

«Колос»

ФК «Головківка»

26.06.2016

17:00

2:3

32

«Новатор»

ФК «Долинська»

04.06.2016

18:00

4:1

Тур: 9

33

«Новатор»

«Шляховик»

12.06.2016

18:00

1:5

34

ФК «Долинська»

«Колос»

11.06.2016

18:00

1:0

35

ФК «Головківка»

ФК «Фаворит»

11.06.2016

18:00

4:3

36

«Локомотив-ГЕОІД»

«Інгулець-3»

03.08.2016

18:00

0:3

Тур: 10

37

«Шляховик»

«Локомотив-ГЕОІД»

19.06.2016

18:00

3:0

38

«Інгулець-3»

ФК «Головківка»

10.09.2016

18:00

2:1

39

ФК «Фаворит»

ФК «Долинська»

18.06.2016

18:00

3:1

40

«Колос»

«Новатор»

19.06.2016

18:00

3:2

Тур: 11

41

«Колос»

«Шляховик»

21.08.2016

18:00

2:2

42

«Новатор»

ФК «Фаворит»

20.08.2016

18:00

1:2

43

ФК «Долинська»

«Інгулець-3»

17.08.2016

18:00

0:2

44

ФК «Головківка»

«Локомотив-ГЕОІД»

20.08.2016

18:00

3:0

Тур: 12

45

«Шляховик»

ФК «Головківка»

30.08.2016

18:00

1:2

46

«Локомотив-ГЕОІД»

ФК «Долинська»

27.08.2016

18:00

0:3

47

«Інгулець-3»

«Новатор»

25.08.2016

18:00

7:0

48

ФК «Фаворит»

«Колос»

28.08.2016

17:00

1:1

Тур: 13

49

ФК «Фаворит»

«Шляховик»

04.09.2016

17:00

1:3

50

«Колос»

«Інгулець-3»

01.09.2016

17:00

3:0

51

«Новатор»

«Локомотив-ГЕОІД»

04.09.2016

18:00

3:0

52

ФК «Долинська»

ФК «Головківка»

03.09.2016

17:00

1:5

Тур: 14

53

«Шляховик»

ФК «Долинська»

10.09.2016

17:00

11:2

54

ФК «Головківка»

«Новатор»

11.09.2016

17:00

6:3

55

«Колос»

«Локомотив-ГЕОІД»

10.09.2016

18:00

3:0

56

«Інгулець-3»

ФК «Фаворит»

07.09.2016

17:00

0:3




Переглядів (11343)