Створити сайт
Хочу себе сайт
@ADVMAKER@

Чемпіонат області з футболу сезону 2019 Захід




  

Турнірна таблиця

М

Команда

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

ФК «Зірка»

4

4

0

0

17

3

+14

12

2

ФК «Новоукраїнка»

3

1

2

0

4

3

+1

5

3

«Локомотив СВТ»

5

1

2

2

9

10

-1

5

4

ФК «Локомотив-Нива»

5

1

1

3

5

13

-8

4

5

ФК «Агротех»

3

0

1

2

6

12

-6

1

 



 

Бомбардири

Прізвище

Команда

Голи

Замніус Артем

ФК «Зірка»

4

Красовський Руслан

ФК «Зірка»

4

Кочура Олександр

ФК «Зірка»

4

 

 

  

Футболісти, які пропускають наступний матч

Прізвище

Команда

Дата

Коломієць Олег

ФК «Агротех»

30.06.2019

 

 



 


 

Календар матчів

Дата

Місце проведення

Початок

Господарі

Рахунок

Гості

1 тур

18.05

Зірка

16:00 

ФК "Зірка"

 3:1

"Локомотив СВТ"

12.06

Знам’янка

17:30

"Локомотив-Нива"

 2:2

ФК "Новоукраїнка"

 

 

ФК "Агротех"

 

 

2 тур

26.05

Зірка

16:00 

ФК "Зірка"

 3:0

ФК "Локомотив"

26.05

Тишківка

16:00

ФК "Агротех"

 3:3

"Локомотив СВТ"

 

 

 

 

ФК "Новоукраїнка"

3 тур

02.06

Знам’янка

17:00

"Локомотив-Нива"

 2:1

ФК "Агротех"


Новоукраїнка

17:00

ФК "Новоукраїнка"

 

ФК "Зірка"

 

 

 

"Локомотив СВТ"

 

 

4 тур


Тишківка

17:00

ФК "Агротех"

 

ФК "Новоукраїнка"

09.06

Помічна

17:00

"Локомотив СВТ"

 5:0

"Локомотив-Нива"

 

 

 

 

ФК "Зірка"

5 тур

15.06

Новоукраїнка

17:00

ФК "Новоукраїнка"

 0:0

"Локомотив СВТ"

16.06

Зірка

17:00

ФК "Зірка"

7:2

ФК "Агротех"

 

 

"Локомотив-Нива"

 

 

6 тур

23.06

Помічна

18:00

"Локомотив СВТ"

0:4

ФК "Зірка"

23.06

Новоукраїнка

18:00

ФК "Новоукраїнка"

 2:1

"Локомотив-Нива"

 

 

 

 

ФК "Агротех"

7 тур

30.06

Знам’янка

18:00

"Локомотив-Нива"

 

ФК "Зірка"

30.06

Помічна

18:00

"Локомотив СВТ"

 

ФК "Агротех"

 

 

ФК "Новоукраїнка"

 

 

8 тур

07.07

Тишківка

18:00

ФК "Агротех"

 

"Локомотив-Нива"

07.07

Зірка

18:00

ФК "Зірка"

 

ФК "Новоукраїнка"

 

 

 

 

"Локомотив СВТ"

9 тур

14.07

Новоукраїнка

18:00

ФК "Новоукраїнка"

 

ФК "Агротех"

14.07

Знам’янка

18:00

"Локомотив-Нива"

 

"Локомотив СВТ"

 

 

ФК "Зірка"

 

 

10 тур

21.07

Помічна

18:00

"Локомотив СВТ"

 

ФК "Новоукраїнка"

21.07

Тишківка

18:00

ФК "Агротех"

 

ФК "Зірка"

 

 

 

 

"Локомотив-Нива"

 

 

 


Переглядів (3322)