Створити сайт
Хочу себе сайт
@ADVMAKER@

Чемпіонат області з футболу сезону 2019 Захід




Турнірна таблиця

М

Команда

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

ФК «Зірка»

8

8

0

0

34

7

+27

24

2

ФК «Новоукраїнка»

8

3

2

3

14

13

+1

11

3

ФК «Агротех»

8

3

1

4

15

26

-11

10

4

«Локомотив СВТ»

8

2

2

4

14

15

-1

8

5

ФК «Локомотив-Нива»

8

1

1

6

7

23

-16

1

 


Бомбардири

Прізвище

Команда

Голи

Кочура Олександр

ФК «Зірка»

11

Красовський Руслан

ФК «Зірка»

8

Коломієць Олег

ФК «Агротех»

7

Замніус Артем

ФК «Зірка»

5

Федотов Андрій

ФК «Новоукраїнка»

5

 

 




Футболісти, які пропускають наступний матч

Прізвище

Команда

Дата

 

 


 


 

Календар матчів

Дата

Місце проведення

Початок

Господарі

Рахунок

Гості

1 тур

18.05

Зірка

16:00 

ФК "Зірка"

 3:1

"Локомотив СВТ"

12.06

Знам’янка

17:30

"Локомотив-Нива"

 2:2

ФК "Новоукраїнка"

 

 

ФК "Агротех"

 

 

2 тур

26.05

Зірка

16:00 

ФК "Зірка"

 3:0

ФК "Локомотив"

26.05

Тишківка

16:00

ФК "Агротех"

 3:3

"Локомотив СВТ"

 

 

 

 

ФК "Новоукраїнка"

3 тур

02.06

Знам’янка

17:00

"Локомотив-Нива"

 2:1

ФК "Агротех"

10.07

Новоукраїнка

18:30

ФК "Новоукраїнка"

 0:2

ФК "Зірка"

 

 

 

"Локомотив СВТ"

 

 

4 тур

28.07

Тишківка

12:00

ФК "Агротех"

 3:2

ФК "Новоукраїнка"

09.06

Помічна

17:00

"Локомотив СВТ"

 5:0

"Локомотив-Нива"

 

 

 

 

ФК "Зірка"

5 тур

15.06

Новоукраїнка

17:00

ФК "Новоукраїнка"

 0:0

"Локомотив СВТ"

16.06

Зірка

17:00

ФК "Зірка"

7:2

ФК "Агротех"

 

 

"Локомотив-Нива"

 

 

6 тур

23.06

Помічна

18:00

"Локомотив СВТ"

0:4

ФК "Зірка"

23.06

Новоукраїнка

18:00

ФК "Новоукраїнка"

 2:1

"Локомотив-Нива"

 

 

 

 

ФК "Агротех"

7 тур

30.06

Знам’янка

18:00

"Локомотив-Нива"

 0:6

ФК "Зірка"

30.06

Помічна

18:00

"Локомотив СВТ"

 0:1

ФК "Агротех"

 

 

ФК "Новоукраїнка"

 

 

8 тур

07.07

Тишківка

18:00

ФК "Агротех"

 3:0

"Локомотив-Нива"

07.07

Зірка

18:00

ФК "Зірка"

 2:1

ФК "Новоукраїнка"

 

 

 

 

"Локомотив СВТ"

9 тур

14.07

Новоукраїнка

18:00

ФК "Новоукраїнка"

 5:2

ФК "Агротех"

14.07

Знам’янка

18:00

"Локомотив-Нива"

 2:4

"Локомотив СВТ"

 

 

ФК "Зірка"

 

 

10 тур

21.07

Помічна

18:00

"Локомотив СВТ"

 1:2

ФК "Новоукраїнка"

20.07

Тишківка

18:00

ФК "Агротех"

 3:7

ФК "Зірка"

 

 

 

 

"Локомотив-Нива"

 

 

 


Переглядів (5322)