27-й чемпіонат області сезону 2017 року (Захід)



Турнірна таблиця

М

Команда

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

«Щит» (Кропивницький)

 

 

 

 

 

 

 

 

2

«Вентура плюс» (Новомиргород)

 

 

 

 

 

 

 

 

3

ФК «Новоукраїнка» ()

 

 

 

 

 

 

 

 

4

«Зоря» (Гайворон)

 

 

 

 

 

 

 

 

5

«Олімпік» (Кропивницький)

 

 

 

 

 

 

 

 

6

«Земельник-Тясмин» (Олександрівка)

 

 

 

 

 

 

 

 





 

Бомбардири

Прізвище

Команда

Голи

 

 

,




Футболісти, які пропускають наступний матч

Прізвище

Команда

Дата

 

 

,

 



Календар матчів

Дата

Місто

Початок

Господарі

Рахунок

Гості

1 тур

30.04

Кропивницький

16:00

Щит

 

Зоря

29.04

Новомиргород

16:00

Вентура плюс

 

Олімпік

29.04

Новоукраїнка

16:00

ФК Новоукраїнка

 

Земельник-Тясмин

2 тур

07.05

Гайворон

16:00

Зоря

 

Земельник-Тясмин

06.05

Кропивницький

16:00

Олімпік

 

ФК Новоукраїнка

07.05

Кропивницький

16:00

Щит

 

Вентура плюс

3 тур

14.05

Новомиргород

16:00

Вентура плюс»

 

Зоря

14.05

Новоукраїнка

16:00

ФК Новоукраїнка

 

Щит

13.05

Олександрівка

16:00

Земельник-Тясмин

 

Олімпік

4 тур

20.05

Гайворон

17:00

Зоря

 

Олімпік

21.05

Кропивницький

17:00

Щит

 

Земельник-Тясмин

21.05

Новомиргород

17:00

Вентура плюс

 

ФК Новоукраїнка

5 тур

28.05

Новоукраїнка

17:00

ФК Новоукраїнка

 

Зоря

28.05

Олександрівка

17:00

Земельник-Тясмин

 

Вентура плюс

27.05

Кропивницький

17:00

Олімпік

 

Щит

6 тур

04.06

Гайворон

17:00

Зоря

 

Щит

04.06

Кропивницький

17:00

Олімпік

 

Вентура плюс

04.06

Олександрівка

17:00

Земельник-Тясмин

 

ФК Новоукраїнка

7 тур

11.06

Олександрівка

18:00

Земельник-Тясмин

 

Зоря

11.06

Новоукраїнка

18:00

ФК Новоукраїнка

 

Олімпік

11.06

Новомиргород

18:00

Вентура плюс

 

Щит

8 тур

18.06

Гайворон

18:00

Зоря

 

Вентура плюс

18.06

Кропивницький

18:00

Щит

 

ФК Новоукраїнка

18.06

Кропивницький

18:00

Олімпік

 

Земельник-Тясмин

9 тур

25.06

Кропивницький

18:00

Олімпік

 

Зоря

25.06

Олександрівка

18:00

Земельник-Тясмин

 

Щит

25.06

Новоукраїнка

18:00

ФК Новоукраїнка

 

Вентура плюс

10 тур

02.07

Гайворон

18:00

Зоря

 

ФК Новоукраїнка

02.07

Новомиргород

18:00

Вентура плюс

 

Земельник-Тясмин

02.07

Кропивницький

18:00

Щит

 

Олімпік




Переглядів (1432)