Чемпіонат області з футболу сезону 2012 р.

Перша група


Турнірна таблиця
М Команди І В Н П ЗМ ПМ Р О
1 "Буревісник" Петрово 22 17 5 0 61 11 +50 56
2 "Вентура плюс" Новомиргород 22 16 2 4 56 19 +37 50
3 "Локомотив-Хлібодар"Знам’янка 22 16 2 4 64 18 +46 50
4 "Зірка-2" Кіровоград 22 15 4 3 74 17 +57 49
5 "Олександрія-Аметист" 22 11 3 8 50 26 +24 33
6 "Сокіл" Соколівське 22 10 2 10 36 51 -15 32
7 ФК"Долинська" 22 8 4 10 28 39 -11 28
8 "Новатор" Бобринець" 22 7 3 12 30 52 -22 24
9 "Гідросила" Кіровоград 22 4 4 14 25 67 -42 16
10 ФК"Новоукраїнка" 22 3 3 16 23 36 -13 12
11 "Олімпік" Кіровоград 22 4 3 15 33 66 -33 12
12 ФК"Степ" Долинська 22 3 1 18 21 100 -79 10

 - переможець минулих чемпіонатів


 


Турнірна таблиця без урахувань команд поза заліком
М Команди І В Н П ЗМ ПМ Р О
1 "Буревісник" Петрово 20 16 4 0 57 7 +50 52
2 "Локомотив-Хлібодар"Знам’янка 20 16 2 2 63 12 +51 50
3 "Вентура плюс" Новомиргород 20 14 2 3 48 11 +37 47
4 "Сокіл" Соколівське 20 10 2 8 37 40 -3 32
5 ФК"Долинська" 20 9 3 8 29 29 0 30
6 "Новатор" Бобринець" 20 8 2 10 33 42 -9 26
7 "Зірка-2" Кіровоград 20 7 1 12 18 35 -17 22
8 "Гідросила" Кіровоград 20 4 4 12 25 58 -33 16
9 ФК"Новоукраїнка" 20 4 2 14 25 33 -8 14
10 "Олімпік" Кіровоград 20 4 3 13 28 44 -16 12
11 ФК"Степ" Долинська 20 3 1 16 20 88 -68 10


Бомбардири без урахувань команд поза заліком
Прізвище Команда Голи
Тарасюк Максим "Локомотив-Хлібодар" 19
Красовський Руслан "Локомотив-Хлібодар" 15
Чемерис Тарас "Буревісник" 11
Хижняк Костянтин "Локомотив-Хлібодар" 10
Корчинський Максим "Буревісник" 9
Шамов Денис "Олімпік" 9
Диденко Денис "Гідросила" 9
Воловик Вадим "Сокіл" 9

 

  


ІІ група Захід

Турнірна таблиця
М Команди І В Н П ЗМ ПМ Р О
1 "Вентура плюс-2" Новомиргород 12 10 1 1 34 10 +24 31
2 "Шахтар" Смоліно 12 10 0 2 41 17 +24 30
3 "Тясмін" Олександрівка 12 6 2 4 26 19 +7 20
4 "Арсенал" Новоархангельськ 12 5 2 5 28 34 -6 17
5 "Дружба" Компаніївка 12 3 2 7 13 27 -14 11
6 "Ліга" Мала Виска 12 2 5 5 16 30 -14 11
7 "Зоря" Гайворон 12 0 0 12 10 31 -21 -3

    


ІІ група Схід

Турнірна таблиця
М Команди І В Н П ЗМ ПМ Р О
1 "Промінь-Нива" Богданівка 12 11 0 1 35 13 +22 33
2 "ОЛК" Войнівка 12 6 3 3 34 21 +13 21
3 "Агрокомплекс" Устинівка 12 5 3 4 21 14 +7 18
4 "Колос" Дмитрівка 12 5 1 6 21 26 -5 16
5 "Головківка" 12 5 2 5 24 22 +2 14
6 "ДЮЦ" Кіровоград 12 3 0 9 23 37 -14 6
7 СК"Чайка" Світловодськ 12 1 3 8 10 35 -25 3

 

 

Бомбардири ІІ групи
Прізвище Команда Голи
Верзілін Роман "Промінь-Нива" 14
Бафталовський Артем "Арсенал" 12
Макаренко Сергій  "Головківка" 11
Пашко Олександр "Шахтар" 11
Божко Дмитро "Шахтар" 9
Сосновський Микола "ОЛК" 8
Поліщук Володимир "Агрокомплекс" 8

  

Переглядів (17089)