Чемпіонат області з футболу сезону 2013 року


Друга група 

 

Турнірна таблиця

М

Команди

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

"Тясмін" Олександрівка

14

11

1

2

39

19

+20

34

2

"АгрокомплексУстинівка

14

8

2

4

29

24

+5

26

3

"Локомотив-ДЕЛЬТА-ДЮСШЗнам’янка

14

8

1

5

28

24

+4

25

4

"Колос" Дмитрівка

14

7

1

6

29

26

+3

22

5

"АрсеналНовоархангельськ

14

4

2

8

35

33

+2

14

6

ФК"Новоукраїнка"

14

5

1

8

14

22

-8

13

7

"Тристар-Промінь" Богданівка

14

4

0

10

19

28

-9

12

8

"ШахтарСмоліно

14

4

2

8

23

38

-15

11

З команди ФК "Новоукраїнка" знято 3 очки

З команди "Шахтар" знято 3 очки

 

 

Бомбардири

Прізвище

Команда

Голи (пен)

Поліщук Володимир

"Агрокомплекс"

21 (1)

Ващенко Андрій

"Тясмін"

20

Воловик Вадим

"Колос"

15(2)

 

    

 

Господарі

Гості

Дата

1 коло

1 тур

1

Шахтар (Смоліне)

Тясмин (Олександрівка)

12.05.2013

1:1

2

Арсенал (Новоархангельськ)

Агрокомплекс (Устинівський район)

12.05.2013

2:2

3

Колос (Дмитрівка, Знам'янський район)

Локомотив-ДЕЛЬТА-ДЮСШ (Знамянка)

12.05.2013

1:0

4

Тристар-Промінь (Богданівка Знамянський район)

ФК Новоукраїнка

11.05.2013

3:0

2 тур

5

Тясмин (Олександрівка)

ФК Новоукраїнка

18.05.2013

 2:0 

6

Локомотив-ДЕЛЬТА-ДЮСШ (Знамянка)

Тристар-Промінь (Богданівка Знамянський район)

19.05.2013

1:0

7

Агрокомплекс (Устинівський район)

Колос (Дмитрівка, Знам'янський район)

18.05.2013

4:2

8

Шахтар (Смоліне)

Арсенал (Новоархангельськ)

19.05.2013

1:4

3 тур

9

Арсенал (Новоархангельськ)

Тясмин (Олександрівка)

26.05.2013

1:6

10

Колос (Дмитрівка, Знам'янський район)

Шахтар (Смоліне)

26.05.2013

5:3

11

Тристар-Промінь (Богданівка Знамянський район)

Агрокомплекс (Устинівський район)

26.05.2013

0:2

12

ФК Новоукраїнка

Локомотив-ДЕЛЬТА-ДЮСШ (Знамянка)

26.05.2013

1:0

4 тур

13

Тясмин (Олександрівка)

Локомотив-ДЕЛЬТА-ДЮСШ (Знамянка)

02.06.2013

2:1

14

Агрокомплекс (Устинівський район)

ФК Новоукраїнка

30.06.2013

3:0

15

Шахтар (Смоліне)

Тристар-Промінь (Богданівка Знамянський район)

01.06.2013

4:2

16

Арсенал (Новоархангельськ)

Колос (Дмитрівка, Знам'янський район)

01.06.2013

1:1

5 тур

17

Колос (Дмитрівка, Знам'янський район)

Тясмин (Олександрівка)

09.06.2013

3:4 

18

Тристар-Промінь (Богданівка Знамянський район)

Арсенал (Новоархангельськ)

09.06.2013

3:2 

19

ФК Новоукраїнка

Шахтар (Смоліне)

09.06.2013

1:2 

20

Локомотив-ДЕЛЬТА-ДЮСШ (Знамянка)

Агрокомплекс (Устинівський район)

09.06.2013

2:0 

6 тур

21

Тясмин (Олександрівка)

Агрокомплекс (Устинівський район)

16.06.2013

3:1 

22

Шахтар (Смоліне)

Локомотив-ДЕЛЬТА-ДЮСШ (Знамянка)

16.06.2013

4:1 

23

Арсенал (Новоархангельськ)

ФК Новоукраїнка

15.06.2013

3:0 

24

Колос (Дмитрівка, Знам'янський район)

Тристар-Промінь (Богданівка Знамянський район)

16.06.2013

1:0 

7 тур

25

Тристар-Промінь (Богданівка Знамянський район)

Тясмин (Олександрівка)

23.06.2013

2:3 

26

ФК Новоукраїнка

Колос (Дмитрівка, Знам'янський район)

22.06.2013

0:1 

27

Локомотив-ДЕЛЬТА-ДЮСШ (Знамянка)

Арсенал (Новоархангельськ)

23.06.2013

3:1

28

Агрокомплекс (Устинівський район)

Шахтар (Смоліне)

23.06.2013

4:1 

2 коло

8 тур

29

Тясмин (Олександрівка)

Тристар-Промінь (Богданівка Знамянський район)

07.09.2013

2:0 

30

Колос (Дмитрівка, Знам'янський район)

ФК Новоукраїнка

07.09.2013

0:2 

31

Арсенал (Новоархангельськ)

Локомотив-ДЕЛЬТА-ДЮСШ (Знамянка)

08.09.2013

4:5 

32

Шахтар (Смоліне)

Агрокомплекс (Устинівський район)

08.09.2013

5:1 

9 тур

33

Агрокомплекс (Устинівський район)

Тясмин (Олександрівка)

15.09.2013

3:2 

34

Локомотив-ДЕЛЬТА-ДЮСШ (Знамянка)

Шахтар (Смоліне)

15.09.2013

2:1 

35

ФК Новоукраїнка

Арсенал (Новоархангельськ)

11.10.2013

1:0 

36

Тристар-Промінь (Богданівка Знамянський район)

Колос (Дмитрівка, Знам'янський район)

14.09.2013

3:1 

10 тур

37

Тясмин (Олександрівка)

Колос (Дмитрівка, Знам'янський район)

21.09.2013

3:1 

38

Арсенал (Новоархангельськ)

Тристар-Промінь (Богданівка Знамянський район)

21.09.2013

6:1 

39

Шахтар (Смоліне)

ФК Новоукраїнка

21.09.2013

1:1 

40

Агрокомплекс (Устинівський район)

Локомотив-ДЕЛЬТА-ДЮСШ (Знамянка)

22.09.2013

2:2

11 тур

41

Локомотив-ДЕЛЬТА-ДЮСШ (Знамянка)

Тясмин (Олександрівка)

29.09.2013

5:3 

42

ФК Новоукраїнка

Агрокомплекс (Устинівський район)

29.09.2013

0:1 

43

Тристар-Промінь (Богданівка Знамянський район)

Шахтар (Смоліне)

29.09.2013

3:0 

44

Колос (Дмитрівка, Знам'янський район)

Арсенал (Новоархангельськ)

29.09.2013

4:2 

12 тур

45

Тясмин (Олександрівка)

Арсенал (Новоархангельськ)

06.10.2013

4:0 

46

Шахтар (Смоліне)

Колос (Дмитрівка, Знам'янський район)

05.10.2013

0:4 

47

Агрокомплекс (Устинівський район)

Тристар-Промінь (Богданівка Знамянський район)

05.10.2013

1:0 

48

Локомотив-ДЕЛЬТА-ДЮСШ (Знамянка)

ФК Новоукраїнка

06.10.2013

2:3 

13 тур

49

ФК Новоукраїнка

Тясмин (Олександрівка)

13.10.2013

1:3 

50

Тристар-Промінь (Богданівка Знамянський район)

Локомотив-ДЕЛЬТА-ДЮСШ (Знамянка)

13.10.2013

1:2 

51

Колос (Дмитрівка, Знам'янський район)

Агрокомплекс (Устинівський район)

26.10.2013

4:3

52

Арсенал (Новоархангельськ)

Шахтар (Смоліне)

13.10.2013

8:0 

14 тур

53

Тясмин (Олександрівка)

Шахтар (Смоліне)

20.10.2013

1:0

54

Агрокомплекс (Устинівський район)

Арсенал (Новоархангельськ)

20.10.2013

2:1

55

Локомотив-ДЕЛЬТА-ДЮСШ (Знамянка)

Колос (Дмитрівка, Знам'янський район)

20.10.2013

2:1

56

ФК Новоукраїнка

Тристар-Промінь (Богданівка Знамянський район)

19.10.2013

4:1




Переглядів (9175)