8-й чемпіонат з футзалу ІІІ тур


Екстра ліга


«
Chicago ЖЛ» - «Інгульська шахта» - 7:2 (1:2)

Арбітри: Пилипенко Я., Махно Г., Попельницький Д.

Голи: 3' Коломойцев «С», 3' Дзюбін «І», 23' Азіма «І», 32',35',+50' Замніус «С», 43',49' Подколзін «С», 44' Августов «С».

Попередження: 8' Савченко «І».

Вилучення: 49' Богнат «І» (2 попередження).

Не можуть налагодити свою гру в другому таймі «Шахтарі» бездоганно відігравши перший тайм в другому програти  з рахунком 5:0. Слід також відмітити чудову гру голкіпера «Інгульської» О. Гричковського який другу гру за своєї участі проводить на відміно зриваючи оплески в усіх вболівальників та команд суперників.


«Металург» - «Енерго» - 4:2 (2:1)

Арбітри: Махно Г., Попельницький Д., Копієвський В.

Голи: 5' Кутулупенко «М», 7' Баришніков «Е», 20' Долованюк «М», 28',39' Скоров «М», 50' Воловик «Е».

Попередження: 6' Андрієнко «Е», 22' Зайцев «Е».

«Металурги» не перестають дивувати командними діями. Не легка перемога в матчі, але справедливе І місце в турнірній таблиці після трьох турів.


«Юніори» - «
TYME Україна» - 6:8 (0:3)

Арбітри: Пилипенко Я., Копієвський В., Махно Г.

Голи: 2',18',49' Радіонов «T», 20',26',28' Кілбас «T», 29',32',48' Терпілов «Ю», 34' Кузьменко «Ю», 36' Красніков «T», 37' Пономар «T», 40' Киян «Ю», 46' Нестеров «Ю».

Цікавий матч видався команди обмінялись великою кількістю голів. «ТУМЕ» спочатку бавився, але отримавши гідний опір почав дещо обережніше ставитись до суперника.


«Ельбрук» - УВД «Олімп» - 6:4 (1:1)

Арбітри: Копієвський В., Попельницький Д., Пилипенко Я.

Голи: 15' Головченко «У», 25',34' Гедерим «Е», 28',33' Кулик «У», 30' Грузін «Е», 35',36' Линовиченко «Е», 48' Чемерис «У».

За рівної гри в першому таймі команда УВД вела в рахунку 1:0, але за 3 секунди до сигналу на перерву гравцям «Ельбруку» вдалось зрівняти рахунок. В другому таймі гравцям «Ельбруку» вдалось розіграти награні «домашні заготовки» з введення м’яча із за бокової та кутового які призвели до трьох майже однакових забитих м’ячів, саме ці дії дезорієнтували гравців УВД які так до кінця матчу не змогли схилити шальки терезів на свою користь.


Перша ліга


«Аграрій» - «Земельник» - 3:8 (1:5)

Арбітри: Копієвський В., Дяденко В., Пилипенко Я.

Голи: 9',9',25' Бирса «З», 11' Кілик «З», 20',36' Красовський «З», 27' Ветушко «А», 30' Цисаренко «З», 48' Мельничук «А».

Попередження: 14' Красовський «З», 32' Завальний «А», 50' Кілик «З».

8 хвилин рівної гри, а потім помітна перевага більш досвідчених гравців команди «Земельник».


«Україна» - «Бобринець» - 6:5 (2:3)

Арбітри: Пилипенко Я., Дяденко В., Копієвський В.

Голи: 8',21' Проценко «Б», 10' Обженський»У», 15' Потьомка «Б», 25',38',46' Кулішенко «У», 29',50' Квашенко «Б», 39',47' Сидоренко «У».

Попередження: 11' Піньковський «Б».

Гравці «України» більше за суперника прагнули здобути перемогу відавши всі сили в боротьбі за м’яч, тим самим здобувши вольову перемогу.


«КІТ» - «Єлисаветград» - 2:7 (2:4)

Арбітри: Пилипенко Я., Дяденко В., Копієвський В.

Голи: 4',10',16',36' Нікітін «Є», 8' Ковальов «К», 22' Гаврош «К», 26' Іщенко «Є», 41' Краузе «Є».

Попередження: 20' Філіпов «Є», 23' Квятик «Є», 48' Іванов «К».

Поки, що гравці «КІТ» не можуть знайти свою гру. Тому «Єлисаветградці» без проблем здобули перемогу.


«Євгеніка» - «Огнеупор» - 7:9 (3:3)

Арбітри: Пилипенко Я., Копієвський В., Дяденко В.

Голи: 5',25' Лубенець «Є», 6',49' Шкабара «О», 8',27',+29' Потьомкін «О», 14' Федорченко «Є», 23',34' Осипенко «О», 31',43' Качура «О», 33',38',48' Мішин «Є».

Попередження: 5' Потьомкін «О», 11' Матевосян «О», 31' Мішин «Є», 35' Качура «О», 42' Іляшенко «Є», 49' Будько «Є».

Напевно не очікували гравці «Огнеупора» такого опору від команди суперника. До останньої хвилини не було зрозуміло хто вийде переможцем в цьому матчі. Хоча вольову перемогу здобувають гравці «Огнеупора» але з недооцінкою суперника потрібно більше не жартувати.


Друга ліга


ФК «Новоукраїнка» - ФК «Грузьке» - 6:3 (3:1)

Арбітри: Ліпєй Є., Удовенко Є.

Голи: 3' Медведєв «Ф2», 14' Кріт «Ф1», 19' Корінний «Ф1», 20',40' Федотов «Ф1», 27' Мороз «Ф2», 37' Тітенко «Ф1», 46' Скрипченко «Ф2».


«Ветеран-74» - «Сокіл» - 6:2 (2:2)

Арбітри: Данілов Д., Удовенко Є.

Голи: 7' Трехманенко «С», 8',40' Гаделія «В», 15' Луньов «С», 24' Особлюк «В», 27' Фрітче «В», 45' Омельяненко «В», 47' Донченко «В».

Вилучення: 11' Стрельцов «В» (нецензурна брань на адресу арбітра матчу).


«Дніпро» - «КДЮСШ-2» - 5:2 (2:0)

Арбітри: Данілов Д., Кравченко О.

Голи: 16',45' Косман «Д», 19' Логвіненко «Д», 26' Арсірій «К», 30' Пустовойт «К», 37' Гайсьонок «Д», 48' Лісничий «Д».


«Найк» - ФК «Динамо» - 3:3 (0:1)

Арбітри: Данілов Д., Кравченко О.

Голи: 12' Бурилін «Ф», 29',35' Мітькін «Н», 30' Мікітін «Н», 38' Павленко «Ф», 47' Терещенко «Ф».

Попередження: 4' Влесенко «Ф», 17' Пісчанський «Н», 25' Кирилюк «Ф».


Третя ліга


«Колос Водник» - «Прометей» - 2:14 (0:8)

Арбітри: Гончаренко А., Скрипка М.

Голи: 5',6',35',42',45' Корабльов «П», 7',21' Лаганяк «П», 17',18',22',33',39' Кравченко «П», 19' Кіяниця «П», 27' Барбанов «К», 31' Бондаренко «К», 37' Поплавський «П».

Попередження: 4' Корабльов «П», 19' Барбанов «К», 38' Жалдак «К», 40' Поплавський «П», 41' Кравченко «П».

Вилучення: 15' Бабак «П»(фол останньої надії).


ФК «Новий» - «Профі Стан» - 9:3 (4:1)

Арбітри: Гончаренко А., Бондаренко І.

Голи: 4' Гончаренко «П», 12',14',24',42',49' Лебединський «Ф», 22' Ніколаєнко «Ф», 28' Луцовят «Ф», 30' Саприкін «П», 31',44' Коростієнко «Ф», 41' Аулін «П».


«Валенсія» - «Атлетік» - 5:8 (2:3)

Арбітри: Гончаренко А., Бондаренко І.

Голи: 3',42' Дунаєвський «А», 8' Ємельянов «А», 15',18' Крбашян «В», 20',32' Веселий «А», 30',31' Макаренко «А», 35' Чемерис «В», 36',45' Сундуков «В», 49' Журак «А».

Попередження: 22' Крбашян «В», 49' Журак «А».


ФК «Парадіз» - МФК «Кіровоград» - 10:4 (5:1)

Арбітри: Гончаренко А., Бондаренко І.

Голи: 3' Маляренко «М», 5',6',18',36' Куницький «Ф», 12' Коптєлін «Ф», 15' Лютий «Ф», 31',44' Міненко «М», 35' Іваник «Ф», 37' Журов «Ф», 40',41' Бублик «Ф», 47' Марченко «М».

Попередження: 29' Коптєлін «Ф», 31' Лютий «Ф».


Четверта ліга


«СДЮШОР-2» - «Титан» - 2:10 (0:3)

Арбітри: Данілов Д., Скрипка М.

Голи: 13',41' Денека «Т», 17',38',49' Гресь «Т», 20',32' Федоренко «Т», 30',37' Гудаченко «Т», 40' Найкус «Т», 46' Рябошапка «С», 47' Коваленко «С».

Попередження: 10' Ковальов «С», 11' Рябошапка «С», 22' Баштовенко «Т», 49' Гудаченко «Т».


«ЛІМ Сервіс» - «Нива» - 4:5 (0:2)

Арбітри: Ліпєй Є., Шмалько К.

Голи: 8' Кравчук «Н», 9' Матвеєв «Н», 28' Карандуков «Л», 30' Громко «Л», 43' Ткаченко «Н», 46',47' Іванець «Н», 49' Чепурний «Л», 49' Резніченко «Л».

Попередження: 42' Матвеєв «Н», 49' Соломченко «Н», 50' Резніченко «Л».


ФК «Парадіз-2» - «
EuroPaw» - 0:6 (0:4)

Арбітри: Гончаренко А., Шмалько К.

Голи: 4' Коваленко «E», 8' Данілов «E», 16' Удовенко «E», 20' Удовенко «E», 26' Бондаренко «E», 36' Ліпей «E».

Попередження: 43' Іванов «Ф».

Вилучення: 45' Бондаренко «Е» (фол останньої надії)


«Арнаутово Спорт» - «Борисфен» - 3:5 (3:3)

Арбітри: Гончаренко А., Шмалько К.

Голи: 2',24' Коноваленко «А», 3',45' Федоров «Б», 10' Пустовойт «А», 11' Забродський «Б», 23' Сидоренко «Б», 27' Барбарош «Б».

Попередження: 2' Ільченко «Б», 30' Буть «Б», 31' Пустовойт «А», 47' Годованець «А».


П’ята ліга


«Пятихатки» - «КДЮСШ-2-Сокіл» - 9:3 (5:1)

Арбітри: Ліпєй Є., Шмалько К.

Голи: 12' Мизенко «П», 15' Порошин «П», 18' Іщенко «К», 19',34',42',50' Леоненко «П», 21' Дімітров «П», 25' Нароженко «П», 41' Нароженко «П», 44',47' Павленко «К».

Попередження: 17' Нароженко «П», 26' Павленко «К».


«Буревісник» - «Форсаж» - 10:2 (4:2)

Арбітри: Алексахіна Н., Скрипка М.

Голи: 1',30',33' Бочковий «Б», 10' Шумейко «Ф», 13',24',46' Малий «Б», 16' Ридзевський «Ф», 20',42',45',47' Довженко «Б».

Попередження: 22' Базака «Б», 22' Огирь «Ф».


«Агроспорт» - «Мегаполіс» - 8:4 (5:1)

Арбітри: Ліпєй Є., Шмалько К.

Голи: 8' Скунц «А», 13' Шинкарук «А», 15' Корнієнко «А», 15' Скорохід «М», 17' Сергієнко «А», 20' Качанов «А», 28',36' Чугуй «М», 28' Бакуменко «А», 29' Михайлов «М», 35' Маляренко «А», 47' Мельник «А».

Попередження: 34' Чугуй «М».


ФК «Скіф» - ФК «Славія» - 5:2 (1:1)

Арбітри: Алексахіна Н., Скрипка М.

Голи: 15' Огілько «Ф1», 16' Ляшок «Ф2», 28',31' Величко «Ф1», 30' Островський «Ф2», 33' Косогой «Ф1», 47' Гончар «Ф1».



Переглядів (246)