Відкриті уроки футболу в ОлександріїЗ 28 вересня 2015 року в м. Олександрія на стадіоні  КСК  «Ніка» проходив соціальний фестиваль масового футболу та здорового способу життя «Відкриті уроки футболу» в рамках національного проекту Федерації футболу України.

 

«Відкриті уроки футболу»  - це ігри, змагання, конкурси та інші  різноманітні  форми  заходів за принципом «футбол для всіх», що  дає  можливість не тільки популяризувати футбол і заняття спортом, але й є потужним виховним інструментом для попередження  дитячих  конфліктів і дитячої  злочинності, виховання патріотизму та цінностей здорового способу життя.

 

Даний проект  в м. Олександрії проводився за підтримки міського відділу освіти, молоді та спорту, Кіровоградської обласної федерації футболу, Олександрійської міської федерації, ДЮФК «Аметист-2001», ФК «Олександрія», міського відділу внутрішніх справ.

 

12 команд-учасниць  зі шкіл  м. Олександрії протягом кількох днів вивчали технічні прийоми футболу, брали участь у іграх та естафетах, навчалися толерантності та принципу поваги і вихованості під час спортивних  змагань.

200 юних любителів футболу та здорового способу життя, які взяли участь у фестивалі, почули привітання від голови Кіровоградської обласної федерації футболу, заслуженого працівника фізичної культури та спорту України Віктора Безсмертного, заступника виконавчого директора, заступника голови Комітету з розвитку футболу в регіонах ФФУ Юрія Титаренка, голови Олександрійської міської федерації футболу Ігоря Костирі,  начальника управління освіти, молоді та спорту Олександрійської міської ради Віти Горенко,  методиста Науково-методичного центру  відділу освіти, молоді та спорту Олександрійської міської ради Людмили Хейнолайнен.

 


 

«Проект передбачає  залучення  великої  кількісті  дітей до занять спортом,  незалежновідрівняздібностей,до ведення здорового способу життя і є дійсно  соціальним проектом, доступним для кожного школяра», - зазначив голова Кіровоградської обласної федерації футболу Віктор Безсмертний, звертаючись до учасників фестивалю.

 

Хороший настрійучасникам заходу забезпечила  Федерація футболу України, яка надала  спортивну форму і інвентар для дітей і волонтерів.

Футбольне поле  було   розбито на окремі  сектори, кожен з якихприймав  конкретну команду.Діти  займалися різноманітними іграми з елементами футболу. Опікувалисядітьми не лише  вчителі та тренери, а й представники міського відділуміліції, які навчали дітей правилам поведінки на стадіонах та проводили заняття з превенції дитячої злочинності і конфліктів.

 


 

Цікавим та емоційним видався третій день, де кожна команда грала лише у футбол на «Солодкий кубок». Гра та досвід, які діти отримали на  полі, дали можливість дітям навчитися основним правилам, принципам та змісту гри в футбол.

 

По завершенню фестивалю кожна команда отримала в подарунок  спортивний інвентар від Федерації футболу України, а також приємні призи від  ДЮФК «Аметист-2001».


 


 

За активну участь у проекті учасники були  нагороджені грамотами та солодкими подарунками від міського відділу освіти, молоді та спорту.

 

Приємні враження та емоції залишились у кожного учасника фестивалю.


Переглядів (733)