Рейтинг районів та міст області (1-9 місце)9 місце
м. Знам’янка (475.0 очок)Місто Знам’янка посідає 3 місце серед міст Кіровоградської області та 9 сходинку серед міст/районів, що є досить не поганим показником. Команди з міста постійно приймають участь майже в всих змаганнях області.


8 місце
Олександрійський р-н (544.0 очок)Єдині змагання в яких не приймає участь Олександрійський р-н є чемпіонат області з футзалу, але на кінець року Олександрійський р-н має всі шанси піднятись в рейтингу.

7 місце
Бобринецький р-н (615.5 очок)Заслужено Бобринецький р-н знаходиться в топ 7 міст та районів. Дитячо- юнацький футбол розвивається в чемпіонаті області постійно приймає участь команда "Новатор". В чемпіонаті області з футзалу також даний район є постійним учасником.

6 місце
Долинський р-н (653.5 очок)

 Участь у всих змаганнях в Долинському р-н на належному рівні. Коли люди займаються і живуть футболом це приносить відповідні результати і Долинський р-н відповідно займає високі місця.

5 місце
Кіровоградський р-н (690.0 очок)

 Напевно останій рік Кіровоградський р-н посідає 5 місце. Більшу частину очок району принесла команда "Сокіл" якої вже не існує. Тому відповідно на кінець року Кіровоградський р-н дещо здасть свою лідируючу позицію.

4 місце
Знам’янський р-н (691.5 очок)На протязі 5 років Знам’янський р-н є тим районом від якого найбільше команд-учасниць в чемпіонаті Кіровоградської області з футболу  а точніше 3. Недоліками р-н є дитячо - юнацький футбол, змагання серед ветеранів та участь в чемпіонаті області з футзалу.3 місце
Новоукраїнський р-н (714.5 очок)Всі пункти по яким виводився рейтинг міст та районів в Новоукраїнському р-н закриті. Команди району приймають участь у всих змагання, починаючи від чемпіонату та першості області, закінчуючи змаганнями серед ветеранів та чемпіонату області з футзалу тому заслужено Новоукраїнський р-н посідає 3 місце серед міст та районів, а серед 21 району Кіровоградської області Новоукраїнський р-н є лідером і посідає 1 місце.

2 місце
м. Олександрія (846.0 очок)Розвиток футболу та футзалу в Олександрії не для кого не секрет на належному рівні. Дещо зменшує кількість очок в рейтингу те, що не приймає участь в чемпіонаті області з футболу команда "Аметист" яка постійно вносила не аби яку кількість балів до рейтингу.

1 місце
м. Кіровоград (2247.5 очок)


Поза конкуренцією Кіровоград. Велика кількість команд учасниць першості області серед дитячо - юнацьких команд, декілька постійних команд учасників чемпіонату області з футболу, найбільша кількість команд які приймають учась в змаганнях серед ветеранів. Тому зрозуміло, що конкурувати з містом Кіровоград всим іншим достатньо тяжно, але не має нічого не можливого.

Переглядів (512)