Візит голови КОФФ до Компаніївки


04 серпня 2015 року голова Кіровоградської обласної федераці футболу Віктор Безсмертний з робочим візитом прибув до Компаніївського р-н для зустрічі з активом Компаніївської районої федерації футболу.
Нараду проводив голова Компаніївської РФФ Володимир Іванець на яку були запрошені представники команд-учасниць чемпіонату Компаніївського р-н та голова Компаніївської РДА Спіктаренко Вадим Володимирович. В ході свого виступу голова Компаніївської РФФ доповів про підсумки першого кола чемпіонату Компаніївського р-н та про пробленми які виникли в ході чемпіонату.
Голова РДА в своєму виступі пообіцяв всіляко допомагати з розвитку футболу в Компаніївському районі та допомогти районій федерацій з вирішенням питання стосовно офісу для РФФ.


В свої промові голова КОФФ доповів, що виготовлена та передана печатка для ведення господарської діяльності КРФФ, а також передано перехідний кубок району, комплекти медалей, судівські прапорці та інше. Голова пообіцяв, що збоку КОФФ буде надаватися постійна всіляка допомога для розвитку футболу в Компаніївському р-н.


По закінченню наради представникам команд-учасниць були вручені футбольні м’ячі від КОФФ.
Переглядів (407)