Рейтинг районів та міст області (10-13 місце) 


13 місце


Новомиргородський р-н (402.0 очок)

Постійний учасник чемпіонату та кубку Кіровоградської області з футболу. В 2012 учасник першості області серед дитячо-юнацьких команд. В 2014 переможець обласної спартакіади з футзалу.


12 місцеМаловисківський р-н (416.0 очок)

З усіх пунктів по якому створювався рейтинг, не закритим в даному районі залишається тільки участь команди в змаганнях серед ветеранів. Хоча близько 6 років тому в Маловисківському р-н був достатньо сильний ветеранський колектив. Достатньо багато очок для району приносить чемпіонат з футзалу в якому постійно приймає участь команда з Смоліно.

11 місце


Петрівський р-н (424.5 очок)

Цей район нічим не відрізнається від тих районів які посідають 20-25 місце. Лише завдяки участь команди "Інгулець" в чемпіонаті та Кубку області район набрав таку кількість очок, без урахувань досягнень цієї команди в скарбинчці Пертрівського р-н було б лише 125.0 очок.

10 місце
Новоархангельський р-н (428.5 очок)З усіх районів так би мовити групи "Захід" найсильніший Новоархангельський р-н.
А бути по іншому і не могло, коли в даному районі працює колектив, і без перебільшень дійсно колектив який хоче розвивати як ветеранський футбол так і дорослий з дитячо - юнацьким. Дві особи Бутенко В. та Притула Т. які не дають району зникнути на футбольній карті. Ви тільки самі подумайте наскільки важко з 300-400 км. відстанями на гру приймати участь в змаганнях, але вони знайшли своїх однодумців і тому заслужено, приймаючі участь у всіх змаганнях Кіровоградської області, посідають 10 місце. Впевнено можна сказати, що через деякий період район буде посідати ще вищі місця.

Переглядів (333)