Рейтинг районів та міст області (17-19 місце)


19 місце
Устинівський р-н (160.5 очок)

Лише в цьому році не приймає участь команда з Устинівки в чемпіонаті Кіровоградської області з футболу, а до 2015 року були постійними учасниками. В змаганнях "Шкіряного м’яча" та обласні спартакіаді команди з району приймають участь тим паче готілось б відмітити в обласні спартакіаді за остані 5 років команда завжди з зонального етапу виходила до фінального, де приймають участь 10 кращих команд районів. 

18 місце
Вільшанський р-н (181.0 очок)
Важко напевно команді з району приймати участь в чемпонаті області, але їх можна зрозуміти якщо підсумувати виїзди команди хоча б до Знам’янки, Олександрівки, Петрово, Долинської то вималювується кругленька відстань. Але все таки район знаходить можливість займатися розвитком дитячо - юнацького футбол. Остані 3 роки команда приймає участь в першості Кіровоградської області з футболу.

17 місце
м. Світловодськ (216.0 очок)
Що стосується розвитку дитячо - юнацького футболу до міста Світловодськ претензій бути не може. Команди постійно приймають участь в першості області. Два роки поспіль команди приймають участь в чемпіонаті України серед дитячо-юнацьких команд.
Проблематичним питанням для міста є створення команди та участь в чемпіонаті області з футболу. В 2012 з’явилась команди СК "Чайка" але проінснувала лише один рік і на цьому все закінчилось.
Навідмінно від Вільшанського р-н в місті Світловодськ повина бути команда.
Керівництво Світловодської міської федерації футболу робить все можливе для того щоб затерти цю пляму на карті обласного футболу. 

Переглядів (517)