Анонс 10 тур (Захід)01.08 «Прометей» (Рівне) – «Арсенал» (Новоархангельськ).

Між собою команди в офіційних матчах зустрічались лише один раз в першому колі чемпіонату тоді  перемогу з рахунком 2:0 здобули гравці з рівного.

 Вдома команда з рівного в першому колі грала дещо невдало за 4 поєдинки набрали лише 5 залікових балів з можливих 12. Чи то суперники були достатньо високого рівня чи то вдома «рівненцям» не щастить.

Стосовно команди «Арсенал» то вони навпаки набирають очки тільки вдома. В трьох останніх виїзних матчах зазнали поразки з різницею забитих та пропущених м’ячів 3:14, тобто в середньому у виїзних матчах команда пропускає 4-5 м’ячів.


01.08 «Буревісник» (Петрово) – ФК «Новоукраїнка»

Між собою команди в офіційних матчах зустрічались 4 рази. У всіх зустрічах перемогу здобували гравці «Буревісника».

В 2012 році в іграх чемпіонату Кіровоградської області з футболу «Буревісник» вдома здобув перемогу з рахунком 2:0 тоді відзначились Чемерис та Кєвліч, а на полі «Новоукраїнців» команда з «Петрово» мінімально здобула перемогу 1:0  тоді відзначився Дзюнзя.

В 2014 році в кубковому протистоянні «Буревісник» здолав суперників з рахунком 6:3. Хет-триком в складі «Новоукраїнців» відзначився Федотов, дублем в складі «Буревісника» відзначився Согутовський. Арбітр призначив два пенальті по одному в кожні ворота. Вперше в очних зустрічах було вилучення Нешкреби Олега в складі ФК «Новоукраїнка» який зараз виступає в складі «Буревісника».

В першому колі «Буревісник» здобув перемогу з рахунком 2:0.


02.08 «Вись» (Мала Виска) – «Тясмин» (Олександрівка)

Цього року колектив з Малої Виски підібрався добротний про що свідчить місце в турнірній таблиці після першого кола. Не втративши очки в останньому турі першого кола вдома команда «Вись» посідала б 2 місце. Вдома команда показує не погані результати, але перед цим поєдинком тренеру є над чим задуматись в команді через перебір карток пропускають 3 основні футболісти, а це досить велика втрата.

«Тясмин» поки, що не може знайти свою гру. Перші чотири тури чемпіонату команда була одним з фаворитів на вихід до фінального етапу, але після провального домашнього матчу проти «Новомиргородців» команду почало лихоманити і команда не спромоглася набрати жодного залікового балу тим паче команда яка мало пропускала в минулих іграх та і взагалі чемпіонатах за останні 4 матчі пропустила 20 м’ячів при цьому забивши лише 3.

В першому колі «Олександрівці» здобули мінімальну перемогу з рахунком 2:1 при цьому поступаючись під час матчу.

  


Переглядів (682)