Всеукраїнські зональні змагання "ШМ" на Кіровоградщині

  

01-02 червня 2015 року в місті Олександрія відбудуться Всеукраїнські зональні змаганння з футболу на призи клубу "Шкіряний м’яч" серед юнаків 2003/2004 р.н.. Честь Кіровоградської області на цих змаганнях представлятеме Олександрійський "Колегіум" (тренер Нор Юрій Станіславович), який став переможцем обласних змагань. Участь в зональних змаганнях візьмуть представники Кіровоградської, Київської та Запорізької областей. Переможець змагань здобуде право преставляти свою область на Всеукраїнських фінальних змаганнях.
 
Переможці обласних змагань на призи клубу "Шкіряний м’яч" серед юнаків 2002/2003 р.н. Олександрійський "Колегіум" (тренер Мартиненко Андрій Анатолійович) в місті Кременчук на Всеукраїнських зональних змаганнях, які проходили минулого тижня, завоював путівку до Всеукраїнських фінальних змагань які відбудуться в місті Київ в період з 02-05 червня поточного року.

06-07 червня 2015 року в місті Кіровоград на стадіоні "Зірка" відбудуться Всеукраїнські зональні змагання на призи клубу "Шкіряний м’яч" серед юнаків 2001/2002 р.н. Участь в змаганнях візьмуть представники Черкаської, Луганської, Донецької та Кіровоградської областей. Кіровоградську область представлятеме переможець обласних змагань "ЗОШ №16" (тренер Кононченко Дмитро Сергійович).

Бажаємо успіху Олександрійському "Колегіуму" та Кіровоградській ЗОШ №16 у Всеукраїнських зональних та фінальних змаганнях на призи клубу "Шкіряний м’яч".
Переглядів (381)