Фінал Кубку Кіровоградської області

Володар Кубку Кіровоградської області з футболу сезону 2015 року
"Буревісник" (Петрово, Знам’янськийй р-н)

10 травня в міста Олександрія на футбольному полі "Ніка плюс" відбувся фінальний матч Кубку Кіровоградської області з футболу серед аматорських команд сезону 2015 року в якому зустічались команди "Буревісник" (Петрово, Знам’янський р-н) та ФК "Головківка" (Головківка, Олександрійського р-н.) 
З перших хвилин матчу команди дещо боялись йти вперед бо розуміли ціну помилки в обороні.
На 18 хвилині матчу зусилями Олексія Тимченка, який вирішив пробити по воротам суперника не зблизької відстані, "Головкіці" вийшли вперед забивши дещо курйозний гол.
Після пропущено голу гравці "Буревісника" дещо активізувались і показали супернику хто є фаворитом матчу, ще в першому таймі зробивши рахунок 3:1 на свою користь.
В другому таймі "Буревісник" збільшив перевагу ще на один м’яч і мав безліч моментів для того аби зробити рахунок розгромним, але реалізації підводила.
Натомість "Головківці" під кінець поєдинку відквитавши один м’яч мали декілька стовідсоткових моментів для того аби до мінімуму скоротити відставання і якби їм це вдалось можна було б впевнено говорити, що вболівальники побачили б "штурм воріт" "Буревісника" наприкінці матчу, а так гравці "Буревісника" впевнено довели гру до перемоги і вдруге стали володарями Кубку Кіровоградської області з футболу серед аматорських команд.

Фіналіст Кубку Кіровоградської області з футболу сезону 2015 року
ФК "Головківка" (Головківка" Олександрійський р-н)Переглядів (967)